421

(0 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Hej!
Mam na sprzedaż tłumik do SMC 690 z MIVV'a za 1500zł nowy. W razie czego PW.

422

(66 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

ABS wytnij:P Szkoda zachodu z tym dziadostwem.

423

(11 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Rozrysuj sobie wszystko na początku a jak już będziesz zaczynał to polecam od tyłu:)

424

(24 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Każdy przez to przechodzi:D Takiej starej Husqi bym nie chciał nawet w garażu żeby mi fochem reszty sprzętów nie zaraziła.

z tym poceniem też działa, podłącz i obadaj jak chodzi.

426

(6 odpowiedzi, napisanych Przywitalnia)

no siema, jestem bot Maciej. W czym moge Ci pomóc?

427

(5 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Hehe 40k za moto do upalania to grubaśnie:P

gierwi napisał/a:

Nie wiem czy nie lepsza byłaby BRO 10? Miałem przez moment zestaw BRO 12/4P i brakowało trochę tej legendarnej ciastowatości klamki z wyczuciem co do mm. Hamowała bardziej sztywno w rodzaju RCS 16/Brembo 4P (taki zestaw miałem w SMC 690). Podejrzewam, że pompa enduro będzie wystarczająca, ale nie testowałem.

Bo do 12 trza 6P zacisk żeby działał legendarnie:P Ja jestem takim ignorantem że w ogóle nie czułem różnicy i wolałem sprzedać.

429

(24 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

FMX albo Yamaszka TT lub XT przerobiona na SM. Bardzo polecam na początek, można sobie wyrobić zdanie latając na takich sprzętach.

Gadaj z Levisem może Ci sprzeda mojego Beringera 12 bo nie wiem czy z nim ostatecznie lata.

431

(52 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Na charakterystykę, czas przyrostu mocy i momentu popatrz Levis a nie na końcowy wynik.

Patrzę na te wykresy teraz, mimo że nic z czasem nie znalazłem to ogólnie moment w Apce dużo lepszy. Jedyne co bym dopracował mapką i jakimiś modami silnika to spadek momentu od 6000 obrotów, dziwnie to wygląda i pewnie jeszcze dziwniej się to odczuwa:)

432

(52 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

no jedynie te ograniczniki:) Ale po co to komu?

433

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Mamy mistrza drugiego planu w prawym dolnym rogu:) Moją uwagę odciągną od KAT'a zdecydowanie:P

434

(3 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Zadzwoń do wydziału komunikacji w swoim miecie i wszystkiego się dowiesz.

435

(52 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

taka prawda, to co do nas jedzie z DE, FR i UK to ubezpieczalnie nic innego się nie opłaca sprzedawać w polskich cenach