1

Temat: Supermoto na a2

Witam, szukam moto do mniej więcej 8k na kategorie a2, co byście polecili? Motocykl służylby głównie do jazdy po mieście, na dojazdy do pracy. Pozdrawiam :D

2

Odp: Supermoto na a2

W takiej kwocie w ładnym stanie to pewnie jakieś 125 lub FMX 650 ;) Ewentualnie dokładasz $ i szukasz DRZ/XT660X

3

Odp: Supermoto na a2

Też bym fmxa tutaj polecał. Tanie w zakupie, tanie w utrzymaniu i twarde

4

Odp: Supermoto na a2

Też właśnie myślałem o fmx ale podobno jest słaby strasznie, ale ja dużo nie potrzebuje. Zależy mi bardziej na bezawaryjnosci. Czyli polecacie ta hondę? :D

5

Odp: Supermoto na a2

ja bym szukał drz :) xtx czy fmx to klocki przy drzcie, wsadzisz wiekszy gaznik - fakt spalanie wzrosnie ale juz bardziej mozna cos poswirowac, a jak juz ogarniesz moto to nie bedziesz tak predko chcial zmieniac jak przy w/w

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

6

Odp: Supermoto na a2

Ale DRZ chyba się nie łapie na A2 :c

7

Odp: Supermoto na a2

niech się wypowie ktoś kto ma i pochwali się co ma w dowodzie :P Internet deklaruje 30kw? łapie :P

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

8

Odp: Supermoto na a2

ja mam drz wersje y na a2  :D  ale moja jest specyficzna ;P

drz y/sm 434

9

Odp: Supermoto na a2

Kubix28 napisał/a:

Ale DRZ chyba się nie łapie na A2 :c

to zależy co jest wpisane w dowodzie, teoretycznie na A2 powinna się łapać wersja S i SM, ja mam E i mam wpisane 29 kW, więc też się łapie :)

CRF450R - trying to handle the beast

10 Ostatnio edytowany przez Tomson (2018-01-15 17:18:16)

Odp: Supermoto na a2

moja też się łapie , ale za 8k nie kupisz w wersji SM

ps. w drz'cie nie wpisana moc , a stosunek masy do mocy (albo na odwrót , zawsze myle) często dyskwalifikuje na A2 , bo jest 0,01 za dużo czy coś w tym stylu

DR-Z 400sm  -  LeoVince , fcr 39 , 3x3 , MotoMaster 4p

11

Odp: Supermoto na a2

Ale właśnie raczej tak jak kolega wyżej mówi, za 8k nie znajdę drz-ety, jeszcze z tym a2 jest różnie. Myślałem żeby sobie kupić np ta hondzine fmx na jeden, dwa sezony, zrobić normalne A a potem już nie martwię się o ograniczenia

12

Odp: Supermoto na a2

Kuzyn ma FMXa na leox3, fajnie mruczy i jeździ. Zadowolony :)

KTM 690 SMC

13

Odp: Supermoto na a2

FMX albo Yamaszka TT lub XT przerobiona na SM. Bardzo polecam na początek, można sobie wyrobić zdanie latając na takich sprzętach.

14

Odp: Supermoto na a2

Dzięki wielkie za pomoc chłopaki :) będę się rozglądał za jakimś fmx-em

15

Odp: Supermoto na a2

A co sądzicie o husqvarnie te610? Znalazłem taką ofertę: [url]https://www.olx.pl/oferta/husqvarna-te-610-sm-zarejestr-kat-a2-supermoto-17tys-km-zamiana-CID5-IDrnQlJ.html#d63d0b71f0[/url]