31

Odp: Ktm 690 SMC zgasł na zimnym i nie odpala (filmik)

LOL - przustnica sterowana przez ECU w SM - dobrze, że tego nie kupiłem :P (JOKE)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

32

Odp: Ktm 690 SMC zgasł na zimnym i nie odpala (filmik)

Panowie, nowa świeca, nowy aku, wszystko poskładane i buczy aż miło :) 6 stopni ale nie mogłem sobie odmówić przejażdżki :P Za wszystkie pomocy z góry dziękuje, frustracja ze mnie zeszła :D Można zaznaczyć temat jako rozwiązany :)

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

33

Odp: Ktm 690 SMC zgasł na zimnym i nie odpala (filmik)

No i fajnie, pewnie ta świeca słabo wkręcona była problemem.

34

Odp: Ktm 690 SMC zgasł na zimnym i nie odpala (filmik)

No i git. Ale żeby to nie uśpiło Twojej czujności. Dzwigienki wciąż tam są!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

35

Odp: Ktm 690 SMC zgasł na zimnym i nie odpala (filmik)

Na pewno będę miał na uwadze :D Teraz jak już wszystko śmiga to czas wyposażyć się w kabel i bawić się z mapami :) Robiliście sobie jakieś porównania mocy na tych samych sprzętach? Jakiś odnośnik jakie powinno kryteria mocowe moto spełniać? Na którym podnosić koło samo z siebie i tego typu rzeczy? :D

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

36

Odp: Ktm 690 SMC zgasł na zimnym i nie odpala (filmik)

Uważaj z tymi mapami, bo widzę że kulejesz od strony technicznej z podstawami moto a przy budowaniu mapy wypada mieć minimum podstawy, przyda się również sprzęt nadzorujący pracę silnika lub przynajmniej wiedza na co zwracać uwagę w pracy silnika.
Gotowce są chujowe i nimi sobie głowy nie zawracaj;) Większość zalewa moto z AFR 10-11 co jest chore bo to nie jest turbo charger tylko najzwyklejszy wolnossak:)
Chyba że chcesz się bawić tylko mapami EPT od przepustnic sterowanych przez ECU to spoko tego się nie da zjebać:)

37 Ostatnio edytowany przez kubik977 (2018-01-10 04:31:50)

Odp: Ktm 690 SMC zgasł na zimnym i nie odpala (filmik)

Racji trochę masz co do mojego zaplecza wiedzy technicznej ze względu na to, że to mój pierwszy 4suw jak i pierwszy sprzęt na wtrysku.
Całe życie na 2suwach z gaźnikami jak dt125 czy yz250, pomijam inne mniejsze sprzęty :)

Budować może zamiaru póki co nie miałem ze względu na to, że dobrze jeszcze wszystkich możliwości sprzętu na tę chwile nie znam ale przy filtrze evo1 + planowanej zmianie końcówki chciałem zobaczyć jak wszystko będzie się zachowywać przy wgraniu przykładowo mapy akrapa czy pod evo1.

Chce wiedzieć jak to się wszystko zachowa i poznać swoje moto :P Ale na pewno bym nie ryzykował zmiany wartości samemu bez poprzedniego rozeznania tematu, za bardzo szanuje wydane pieniądze żeby sobie zrobić dziure w tłoku przez kilka kliknięć na kompie :D

PS Maćko Ty nie masz co robić tylko tak późno na forum piszesz? :D <joke>

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

38

Odp: Ktm 690 SMC zgasł na zimnym i nie odpala (filmik)

Cierpie na bezsenność - u Ciebie widzę nie lepiej:P

Nie chciałem Cię obrazić tylko wysnułem swoje wnioski na podstawie pytań które zadawałeś w tym temacie.

Jak będziesz chciał sensownie i bezpiecznie pogrzebać przy tych mapach to odezwij się do mnie na PW, coś Ci podpowiem.

39

Odp: Ktm 690 SMC zgasł na zimnym i nie odpala (filmik)

MAĆKO napisał/a:

Cierpie na bezsenność - u Ciebie widzę nie lepiej:P

Nie chciałem Cię obrazić tylko wysnułem swoje wnioski na podstawie pytań które zadawałeś w tym temacie.

Jak będziesz chciał sensownie i bezpiecznie pogrzebać przy tych mapach to odezwij się do mnie na PW, coś Ci podpowiem.

Spoko jak ogarne już kabel na pewno się odezwe :P

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

40

Odp: Ktm 690 SMC zgasł na zimnym i nie odpala (filmik)

Moto widzę, że kupione z Rybnika? :D

KTM 690 SMC

41

Odp: Ktm 690 SMC zgasł na zimnym i nie odpala (filmik)

Mam kilka kabli bo sobie różne tematy testowałem swego czasu, jeden mogę sprzedać - jak coś to PW>

42

Odp: Ktm 690 SMC zgasł na zimnym i nie odpala (filmik)

Spidzior napisał/a:

Moto widzę, że kupione z Rybnika? :D

Skąd ten wniosek? :P

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

43 Ostatnio edytowany przez Spidzior (2018-01-10 21:48:24)

Odp: Ktm 690 SMC zgasł na zimnym i nie odpala (filmik)

Bo chciałem po niego jechać od razu jak wskoczył ( jakiś czas temu ), ale nie mogłem się zbytnio dogadać z chłopem :) A w międzyczasie wskoczył mój z Kato. Był droższy, ale więcej dodatków i bliżej :P

KTM 690 SMC

44

Odp: Ktm 690 SMC zgasł na zimnym i nie odpala (filmik)

No z Rybnika nie ukrywam ale nie był wystawiony tylko napisał do mnie tu na forum :P Nie mogłeś się dogadać? ;P ja go znalazłem w archiwum to chyba stał za 19900, kupiony za powiedziałbym sporo mniej :P Po problemach wymienionych wyżej wszystko gra więc powiedziałbym ze jestem zadowolony :) kończę projekt własnej okleiny i zamawiam plastiki w innych kolorach i na pewno się pochwale heh, pozdro :D

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

45

Odp: Ktm 690 SMC zgasł na zimnym i nie odpala (filmik)

Był wystawiony od lipca do października bodajże. Wziąłbym gdyby gość nie żydził wtedy spuścić trochę z ceny :PP Co nie zmienia faktu, że naprawdę zadbany

KTM 690 SMC