61

Odp: Tor Toruń

siema, czy ktoś będzie jeździł w sobotę albo niedzielę (tj.20, 21 ) na torze?, bo wybrałbym się do Was :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

62

Odp: Tor Toruń

mnie raczej nie bedzie... bo musze byc w robocie, co do kolegow to wisnia84rmz bedzie na zawodach za granica a co do reszty to sie nie bede wypowiadal bo nieznam ich planow, a ty chcesz z kutna jechac? kurde az tak zajebisty ten tor nie jest by az z kutna jechac, mozna sie pobawic ale mi ostatnio od jezdzenia az sie w glowie krecilo. co do samych sm-owcow z torunia to jest nas malo, wiec zebrac grupe tez ciezko.

aaaaaa !!!!! tor w weekend jest wynajety bo jest jakis zlot bmw, wiec beda bety bokami chodzic na torze!!!

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

63

Odp: Tor Toruń

Cześć niestety tor na 20 tego  jest nie czynny z powodu przejęcia obiektu przez BMW M-POWER CLUB na zlot bmw nie wiem jak z niedzielą ale myślę że będzie można polatać pzdr

64

Odp: Tor Toruń

dawaj na tor dzis po 18 :)

P@SI napisał/a:

Cześć niestety tor na 20 tego  jest nie czynny z powodu przejęcia obiektu przez BMW M-POWER CLUB na zlot bmw nie wiem jak z niedzielą ale myślę że będzie można polatać pzdr

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

65

Odp: Tor Toruń

Z chęcią ale moje moto czeka na oskie startera u mechanika mam nadzieje że w przyszłym tygodniu wyjadę  :cool:

66

Odp: Tor Toruń

kto jutro chetny na smiganie?
ja mam jutro wolne wiec mozna by sie bylo wczesniej umowic, a jak nie, to okolo 18 :) zapraszam kolegow i nowych kolegow na tor :)

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

67

Odp: Tor Toruń

mnie niestety nie bedzie dzisiaj

68

Odp: Tor Toruń

nie wiem jak tam w Toruniu ale w Inie pogoda jest do **** ( leje ;/ )

sms 125 --> smr 450

69

Odp: Tor Toruń

no ja sie kolo poludnia przejechalem na moto i widze, ze sie jakies chmury zbieraja wiec podjechal do galerii na sniadanie no i taka burza byla ze nawet obiad zjadlem... to sobie pojezdzilem:( masakra...

...od okolo 15:30 w toruniu pelne slonce choc niewiem czy wyschnie bo padalo dobre ponad 2h

plaster220 czemu dzis nie? kurde, jak ciebie nie bedzie, to kto bedzie?

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

70

Odp: Tor Toruń

ja mialem robote i na dodatek mam remont w domu i czasu nie bylo. ja bede jutro na torze tak kolo 14 wiec jak masz czas to wpadaj. ps. widzialem Cie o 15 jak jechales lubicka w strone miasta

71

Odp: Tor Toruń

no jechalem  :)) po ponad 2h siedzenia w centrum handlowym, a na teatralnym na koleinach zblokowalo mi przednie kolo i malo co orla nie wywinolem :P a do tego stal tramwaj i pelno ludzi na pasach :) a slizg kola byl piekny, od samego wierzcholka koleiny az do drugiej koleiny :) dobrze, ze byla druga i nogi wystawione bo znow by sie crashpady przydaly :) co za ulice... jak nie piach to koleiny i deszcz, a jechalem bardzo wolno, dojezdzalem na czerwonym do pasow i bylo mokro wiec predkosc znikoma...

jutro pracuje, szkoda, ze nie wiedzialem wczesniej to bym wziol czwartek wolny, specjalnie bralem srode, a dzis z torem nie wyszlo i skonczylo sie na samotnym jezdzeniu po miescie...

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

72

Odp: Tor Toruń

Dobryyy koledzy z TRN Wy lepiej szukajcie mi jakiegos dobrego Sm bo juz wytrzymac nie moge..... Do zobaczenia w sumie dzis na torze ( Plaster wez dodatkowe zebatki.... :) Pzdr

73

Odp: Tor Toruń

LoGniM napisał/a:

Dobryyy koledzy z TRN Wy lepiej szukajcie mi jakiegos dobrego Sm bo juz wytrzymac nie moge..... Do zobaczenia w sumie dzis na torze ( Plaster wez dodatkowe zebatki.... :) Pzdr

hej :) wymiataczu :)

ja pomalu mysle, nad zmiana sprzeta na jakas wyscigowke bez tablic - mysle, ze bysmy sie dogadali co do ceny ale to na spokojnie osobiscie :) i w zaleznosci za ile moj potencjalny by mial kosztowac :)

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

74

Odp: Tor Toruń

a ktos chetny na latanie w weekend na torze? bo moze bym wolne wziol ;) w pracy ... wisnia, plaster, redzias !! odzywac sie :)!

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

75

Odp: Tor Toruń

Jeśli dziś złoze huske to przyjade :)

Husqy SMR-R 450