46

Odp: Tor Toruń

kto jedzie  w środę na tor

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

47

Odp: Tor Toruń

ja bede po 18

48

Odp: Tor Toruń

rak będzie może ze mną na torze jeszcze i koleś na gsxr ale wszystko zależy od pogody  :)

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

49

Odp: Tor Toruń

mmmm...gsxr ;) moja pierwsza sunia :P

ja bede mial wolne na 100% po 17, wiec jak tylko bedzie slonce to bede napewno

a jutro jak bedzie slonce z rana to podjade wymienic te pompke
do zobaczenia :)

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

50

Odp: Tor Toruń

no to jesteśmy umówieni na tor ale zależy od pogody ale pamiętacie ja dopiero zaczynem więc  nie dajcie mi popalić  za bardzo

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

51

Odp: Tor Toruń

wiśnia84 rm-z napisał/a:

no to jesteśmy umówieni na tor ale zależy od pogody ale pamiętacie ja dopiero zaczynem więc  nie dajcie mi popalić  za bardzo

hahaha dobre dobre.. :)

a ja teraz siedze w robicie i zaklinam :) czaruje.. zeby te slonce bylo :)   bo dzis rano juz jadac do pracy poczulem co to deszcz:) jedyne co fajne to uslizgow pelno :) taki na pol kontrolowanych ;)

do zobaczenia dzisiaj, hej

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

52

Odp: Tor Toruń

pogoda dopisała choć były 4 osoby to był git
trzeba się teraz umówić na jaką sobotę   :cool:

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

53

Odp: Tor Toruń

mi sie na maxa podobalo ;) dzieki chlopaki za smiganie :) !!

dla wtajemniczonych :) :) :) dobrze, ze wszystko cale:)      dzieki plaster220 za pomoc;)

juz sie niemoge doczekac kolejnego smigania, a przez ciebie wiśnia84 rm-z (albo inaczej dzieki tobie) do teraz czuje wibracje twojego sprzeta.. co za ogien !!! zajebista maszyna !!! miedzy moja to przepasc !!! jeszcze moze sie nie zakochalem, bo sie jej boje, ale juz mi w glowie siedzi :)

pozdr. do nastepnego smigania !

p.s. a i moja drz z dwojki tez na kolo idzie;) az sam jestem w szoku ;)

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

54

Odp: Tor Toruń

no był git rak poszedł z 2 na kolo czekam na następne osoby chętne  na śmiganie

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

55

Odp: Tor Toruń

będzie ktoś jutro latał?

56

Odp: Tor Toruń

może rak ja odpadem bo jadę do Czech na zawody

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

57

Odp: Tor Toruń

No to powodzenia na zawodach. Dawaj czadu.

58

Odp: Tor Toruń

przyda się

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

59

Odp: Tor Toruń

jest jest ;) udalo sie zalatwic zastepstwo wiec jutro kolo 18 bede na torze :)
fajnie jakby sie wiecej ludzi zjechalo :)

jutro maja byc piekna pogoda !!! ludzie przyjedzcie posmigac :) !!!


a wisnia84 rm-z, a moze potrenujesz jeszcze jutro troszke, tak od 18 do 21 ;)  milo by bylo ;)

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

60

Odp: Tor Toruń

jutro cały dzień motor robię a w czwartek rano wyjeżdżam  :D  :)   :cool:

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI