76

Odp: Tor Toruń

rak napisał/a:
LoGniM napisał/a:

Dobryyy koledzy z TRN Wy lepiej szukajcie mi jakiegos dobrego Sm bo juz wytrzymac nie moge..... Do zobaczenia w sumie dzis na torze ( Plaster wez dodatkowe zebatki.... :) Pzdr

hej :) wymiataczu :)

ja pomalu mysle, nad zmiana sprzeta na jakas wyscigowke bez tablic - mysle, ze bysmy sie dogadali co do ceny ale to na spokojnie osobiscie :) i w zaleznosci za ile moj potencjalny by mial kosztowac :)

Witam Kolege...:) no w sumie moglibysmy sie spotkac w weekend ale jak juz to w sobote bo w niedziele wyjezdzamy jeszcze bede musial pogadac z Plastrem (mniej wiecej mi powiedzial jak wyglada sytuacja) ale pogadamy i polatamy ..... Do uslyszenia PZDR :)

77

Odp: Tor Toruń

LoGniM napisał/a:
rak napisał/a:
LoGniM napisał/a:

Dobryyy koledzy z TRN Wy lepiej szukajcie mi jakiegos dobrego Sm bo juz wytrzymac nie moge..... Do zobaczenia w sumie dzis na torze ( Plaster wez dodatkowe zebatki.... :) Pzdr

hej :) wymiataczu :)

ja pomalu mysle, nad zmiana sprzeta na jakas wyscigowke bez tablic - mysle, ze bysmy sie dogadali co do ceny ale to na spokojnie osobiscie :) i w zaleznosci za ile moj potencjalny by mial kosztowac :)

Witam Kolege...:) no w sumie moglibysmy sie spotkac w weekend ale jak juz to w sobote bo w niedziele wyjezdzamy jeszcze bede musial pogadac z Plastrem (mniej wiecej mi powiedzial jak wyglada sytuacja) ale pogadamy i polatamy ..... Do uslyszenia PZDR :)

my to sie pewnie spotkamy w ktoras srode:)

a dzis, dzien po zakonczonych mistrzostwach swiata na zuzlu pojezdzilem sobie na nowym torze obok motoareny :) byl otwarty dla ruchu pieszego :) ale supermoto sie zmiescilo :) na moje jeszcze pewnie jutro bedzie czesc otwarta gdyz maja tam troszke do sprzatania po zawodach, warto sprawdzic :) bo jak nikt sie nie zainteresuje torem to moze sie stac tak, ze go niebedzie...

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

78

Odp: Tor Toruń

my niestety jestesmy na wyjezdzie w Nowym Targu i bedziemy dopiero jutro. Szkoda że nie możemy bo bym sobie pośmigał na tym 2 torze.

79

Odp: Tor Toruń

plaster220 napisał/a:

my niestety jestesmy na wyjezdzie w Nowym Targu i bedziemy dopiero jutro. Szkoda że nie możemy bo bym sobie pośmigał na tym 2 torze.

no to korzystac z wolnego :) dzownilem wlasnie wczoraj do ciebie jak bylem na torze.

co do toru, to tor jest bardzo krety, ma jedna fajna prosta, kilak mini prostych kawalkow, reszta to zakrety ktore sie pokonuje na pierwszym biegu, czasami udalo mi sie wbic drugi ale po to by zaraz zrobic redukcje. jest waski i w kilka osob byla by walka na lokcie:) asfalt rowny i kolo sie ladnie uslizuje - slychac plynny piskkk opony :)

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

80

Odp: Tor Toruń

Panowie piszcie kiedy bedziecie latac po torze to przyjedziemy do Was z Lubawy na dwóch Aprilia-ch oczywiscie na przyczepce:)

81

Odp: Tor Toruń

ogolnie staramy sie spotykac w kazda srode, ale z frekwencja jest roznie i jak sie spotykamy to tak okolo 18, ale to tez trzeba juz zaczac zmieniac bo sie szybko robi ciemno...

mysle, ze by mozna bylo sie zgadac na jakis dzien i to tak od poludnia:) by naprawde sie nalatac a nie konczyc bo juz ciemno sie robi...

bedziecie mieli czas, dajcie znac i sie spotkamy !

plaster wisnia jutro sroda !!!!

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

82

Odp: Tor Toruń

ja proponuje w środę  7 września tak o 16 lub 18 godz
ps ja dziś nie mogę

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

83

Odp: Tor Toruń

wiśnia84 rm-z napisał/a:

ja proponuje w środę  7 września tak o 16 lub 18 godz
ps ja dziś nie mogę


no to ja bede robil wszystko by 7 wrzesnia byc o 16 :)

a tym, czasem uciekam na tor, do zobaczenia !

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

84

Odp: Tor Toruń

ja mam teraz duzy remont w domu i raczej się nie wyrwę ale we wtorek jadę do Tychów więc środę pewnie bedę miał wolną więc postaram się urwać na parę godzin. zobaczymy

85

Odp: Tor Toruń

trzeba jeszcze parę osób zwerbować na tor bo we trzech jest ok ALE może być jeszcze lepiej  :cool:

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

86

Odp: Tor Toruń

Jakbyście jeździli w sobotę lub niedzielę to przyłączyłbym się , a tak na inny tor polecę

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

87

Odp: Tor Toruń

piszcie czy będziecie jezdzić w  ten weekend. My jesteśmy w pełnej gotowości i czekamy tylko na sygnał od Was :cool:

88

Odp: Tor Toruń

do trawer
do muta

kurde, niechce sie wypowiadac za chlopakow czy beda... ale w toruniu ciezko zebrac ekipe do wspolnego smigania, np. w te srode bylem na torze sam, pod wieczor przyjechaly 3 scigacze z aleksandrowa, i chociaz chwile pojezdzilismy bo zaczelo padac...

co do soboty to ja moglbym sie urwac w godzinach popoludniowych - w grafiku mam, ze pracuje ale  jakbym byl pewny, ze bedziec to bym zalatwil zmiennika, a co do innych chlopakow z torunia to podzwonie moze uda sie jakas ekipe zebrac - jutro kolo 23 dam znac co i jak.

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

89

Odp: Tor Toruń

Sorki ale odpadam wczoraj zgadałem się z chłopakami i jedziemy na Kisielin potrenować przed zawodami

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

90

Odp: Tor Toruń

trawer daj se spokój z Kisielinem jeszcze czas  w Toruńu sobie poćwiczysz  ja zawsze przed zawodami jadę dzień prędzej i cały dzień jeżdżę
ps rak będę  w sobotę gdzieś popołudniu

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI