91

Odp: Tor Toruń

Panowie jak znajdę jakąś robotę i będę miał trochę grosza to wpadnę do Torunia bo mam niecałe 100km:)
Znajdzie się miejsce dla samotnej  XRki?

Monnier HONDA XR600R SuperMoto<--- sprzedana co następne ???

92

Odp: Tor Toruń

Kolego przyjezdzaj jutro my jedziemy z Lubawy jakoś tak w poludnie. Moze sie spotkamy na torze.

93

Odp: Tor Toruń

muta napisał/a:

Kolego przyjezdzaj jutro my jedziemy z Lubawy jakoś tak w poludnie. Moze sie spotkamy na torze.

A jedziecie na SMach czy samochód +przyczepka? jutro to na pewno mnie nie będzie bo totalny deficyt mam w budżecie :/  jeśli można wiedzieć to jakim sprzętem latasz?
Ostatnio jeździłem po Lubawie.

Monnier HONDA XR600R SuperMoto<--- sprzedana co następne ???

94

Odp: Tor Toruń

samochod plus przyczepka. dwie sxv 550  :cool:

95

Odp: Tor Toruń

o lol to teraz to już na pewno jutro nie jadę nie chce sobie wstydu narobić:) moja biedna xrka nie wytrzymała by presji:P
ale milo słyszeć ze ktoś w okolicy takimi sprzętami napierda...;D
Moze kiedyś pokażesz mi twego sprzeta? po takiej apki to na oczy jeszcze nie widziałem:)

Monnier HONDA XR600R SuperMoto<--- sprzedana co następne ???

96

Odp: Tor Toruń

Jesteśmy jutro z Plastrem.... Do zobaczenia :))))

97

Odp: Tor Toruń

muta napisał/a:

samochod plus przyczepka. dwie sxv 550  :cool:

o której będziecie

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

98

Odp: Tor Toruń

Misa napisał/a:

Panowie jak znajdę jakąś robotę i będę miał trochę grosza to wpadnę do Torunia bo mam niecałe 100km:)
Znajdzie się miejsce dla samotnej  XRki?

wpadaj zawsze jak mozesz:) im nas wiecej tym lepiej, tylko daj znac wczesniej by sie umowic :)

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

99

Odp: Tor Toruń

muta napisał/a:

Kolego przyjezdzaj jutro my jedziemy z Lubawy jakoś tak w poludnie. Moze sie spotkamy na torze.

dajcie znac cos blizej danej godziny, czy poludnie kolo 12 czy blizej 15?  tak bysmy my wszyscy mogli sie jakos do was dostosowac :)
na privie macie telefon, wiec smialo dzwonic a ja bede dzwonil i umawial dalej.

plaster220, wisnia84 rm-z, LoGniM - jak cos bede wiedzial odrazu bede dzwonil.

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

100

Odp: Tor Toruń

A na którym torze się zmawiacie?
Mam jutro trochę wolnego czasu, to może wpadnę. Pogoda też ma być spoko.
Dajcie znać gdzie i o której godzinie.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

101

Odp: Tor Toruń

wstępnie będziemy wyjezdzac kolo poludnia plus dwie h jazdy takze bedziemy w okolicach 14, ale jeszcze przed samym wyjazdem napisze na forum. P.s. Rak bede dzwonic jak będziemy wyjezdzac.

PZDR

102

Odp: Tor Toruń

maciey napisał/a:

A na którym torze się zmawiacie?
Mam jutro trochę wolnego czasu, to może wpadnę. Pogoda też ma być spoko.
Dajcie znać gdzie i o której godzinie.

byly tor realycrossowy w toruniu na ulicy bielanskiej, tor znajduje sie obok lotniska, obok motoareny - jak sie kogos zapytasz o tor rally albo crossowy to powinni wiedziec :) a jak nie to o lotnisko i wtedy nie glowny wjazd tylko boczny :) napewno trafisz:)

co do samego spotkania i godziny wszystko zalezne jest od "muta z forum" on ustala zasady a my sie dostosujemy

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

103

Odp: Tor Toruń

za 30 minut wyjezdzamy takze na 16 bedziemy. PZDR :D

104

Odp: Tor Toruń

LoGniM byl na torze i do 17 jest zajety przez samochody wiec oficjalnie od 17 wolny. jak ktos bedzie wczesniej to zawsze na plycie mozna pojezdzic :) np pocwiczyc jazde na kole itp :P

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

105

Odp: Tor Toruń

Miło zawiesić oko na waszej jeździe, szkoda ze czas się przeciągnoł co do spotkania:) moje moto wydawało niemiłe dźwięki więc poszło do serwisu, nie dotrfało 16:30 mniej więcej :( rak szacun za jazdę na trzonku by tor się do czegoś nadawał hihi no i milo było zobaczyć 2 ślizgi :))) w tym 1 przecinaka