1

Temat: Tor Toruń

Wie ktos czy ten tor jest otwarty? Mozna poprostu wjechac czy trzeba sie umowic? Ma ktoś nr telefonu? Ile moze kosztowac smiganie przez cały dzien? Znacie moze adres?

Husqy SMR-R 450

2

Odp: Tor Toruń

tor jest czynny placisz 20 zl i mozesz jezdzic ile chcesz. jak bys sie wybierl to daj znac to tez podjade bo sie tam wybieram i wybrac jakos nie moge

3

Odp: Tor Toruń

To spoko. Na bank sie odezwe bo nie mam pojecia jak tam trafic. My bysmy przyjechali gdzies w 5 moto wiec juz by sie nie smigało po pustym torze. Ale my ten sezon jeszcze na 125 ;/

Husqy SMR-R 450

4

Odp: Tor Toruń

ktory tor?
bo mamy w toruniu dwa:)

jeden placisz 20 zl jak plaster220 napisal i mozesz jezdzic az ci bokiem wyjdzie :P
tor znajduje sie kolo lotniska w toruniu na ulicy bielanskiej.

drugi podobno tez placisz 20 zl ale podobno na godzine, ale na te chwile jest zamkniety i ciezko sie cos dowiedziec, chociaz ja go ogladalem przez zamkniety plot i juz sie zakochalem oto jak wyglada:
http://www.torunskiklubintegracja.pl/attachments/Image/tor_new.JPG
tor znajduje sie przy zuzlowej motoarenie.

oba tory sa bardzo blisko siebie.

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

5

Odp: Tor Toruń

tak tylko na ten 2 tor (zajebisty) nie mozna tak normalnie wejść (wjechać). Tor jest własnością MOSiR Toruń i trzeba do nich jakies pisma pisac żeby pozwolili więc to nie taka łatwa sprawa. Rak a ty tez chętny na polatanie na torze?

6

Odp: Tor Toruń

Zajebisty :) A wiecie moze czy jak jade na tor poprostu posmigac a nie zadne zawody to tez musze mieć tą puszke przelewową? Bo nie wiem czy zakładac :)

Husqy SMR-R 450

7

Odp: Tor Toruń

nic nie musisz mieć. płacisz 20 pln i robisz i jeździsz czym chcesz. tylko nie wjedziesz na ten 2 tor co rak pisał bo on jest zamknięty.

8

Odp: Tor Toruń

Posiadam info z pierwszej ręki, że tor nr. 2 nie będzie otwarty w tym sezonie. Jeśli ktoś jest w posiadaniu cennika na ten tor, to jest głęboko w dupce ;) Ogólnie na torze rallycrossowym spotykamy się w środy o 19:00. Jeżdżą tutaj wszyscy. Od instruktorów L (Martinez) po gości jeżdżący na bele czym, chętnych do katowania maszyn oraz tych co po prostu zamiast spuszczania z kija preferują niezobowiązującą jazdę :D Zapraszamy!

9

Odp: Tor Toruń

a do ktorej w te srody jezdzicie?

10

Odp: Tor Toruń

na ten 2 tor mozna wjechac - sam nie wjezdzalem ale znam osobe ktora tam jedzi :) a nawet powiem trenuje :) ale jeszcze nie wyciagnolem informacji co i jak :(

plaster220 ja sie w torach zakochalem juz jakies 6 lat temu jak jeszcze mialem plastika :) wiec pewnie, ze tak !!

co do jezdzenia w srode o 19:00... to wole sie nie wypowiadac co do naszej aury pogodowej !!!!!!! wrrrrr kurw@ !!! juz druga sroda poszla ... ja specjalnie biore wolne a tu deszcz, deszcz, deszcz !!! a tydzien temu to jeszcze gorzej - bylo slabe slonce do okolo 17 i nagle deszcz... dzisiaj tez sroda.. teraz zamiast smigac to siedze przed kompem bo znow pada !!!

moze trzeba kupic deszczowki i wtedy mozna by bylo smigac:)

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

11

Odp: Tor Toruń

Ah ta pogoda miałem być w środę ale zawsze coś wypadnie ale trzeba się umówić na tor całą grupą

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

12

Odp: Tor Toruń

to może sobota albo niedziela?

13

Odp: Tor Toruń

Ja tam jestem non stop jak jest ładna pogoda

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

14

Odp: Tor Toruń

wiśnia a czym śmigasz?

15

Odp: Tor Toruń

rm-z 450 a ty

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI