16

Odp: Tor Toruń

ktm 525 to daj znać jak będziesz ruszał na tor.

17

Odp: Tor Toruń

byłeś rok temu na torze i z tobą jeździła drz 400 sm czarna

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

18

Odp: Tor Toruń

nie ja mam kata od kwietnia dopiero.

19

Odp: Tor Toruń

spoko pomyłka ale trzeba się umówić na tor a ogólnie można mię znaleźć  w wilmacie więc jak będziesz przejeżdżał obok to wpadaj
pytaj sie o Macieja wiśniewskiego to się uzgodni wyjazd na tor

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

20

Odp: Tor Toruń

a to chyba tam kiedyś widziałem Twoja "furkę". Bardzo często tamtędy jeżdżę bo mieszkam w lubiczu.

21

Odp: Tor Toruń

jak by co to jestem tam od 9 do 18 jak wpadniesz powymieniamy się informacjami na temat supermoto

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

22

Odp: Tor Toruń

kurde też bym podjechał na ten tor, tylko pogoda dupna i czasu za bardzo nie mam na razie

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

23

Odp: Tor Toruń

wiśnia84 rm-z napisał/a:

Ja tam jestem non stop jak jest ładna pogoda

siema maciej :)

no wlasnie problem nie jest z umowieniem co z pogoda .. moze powinnismy sie pomodlic o pogode :)
jak widac trzeba wykorzystywac kazda chwile :)

maciej powodzenia na zawodach :) !! trzymam kciuki !!

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

24

Odp: Tor Toruń

Dzienki Michał my jusz jesteśmy umówieni na tor  a o resztę proszę  żeby się modlili o dobrą pogodę na  sobotę i niedziel

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

25

Odp: Tor Toruń

a kiedy jesteście umówieni bo też bym podjechał?

26

Odp: Tor Toruń

jak bendzie pogoda to w Piontek ale pamientaj  my więcej jeździmy  nisz gadamy  :)  :D

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

27

Odp: Tor Toruń

kurde ja dopiero od soboty w toruniu

28

Odp: Tor Toruń

to za tydzień w Piontek mi chodziło ale ten temat jest jeszcze do omówienia  ;)

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

29

Odp: Tor Toruń

może załatwię wiast na drugi tor ale nie róbcie sobie nadziei  bo tor jest własnością miasta TORUŃ ale powalczę o jego otwarcie
w jakimś terminie bo może bendzie  należał do moto areny a jak go nie zechcą to bendzie przetarg tego obiektu więc można go kupić a wiem że jest paru chentnyh  do wynajęcia

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

30

Odp: Tor Toruń

o jaaa pieknie by bylo z tym drugim torem :)   a wiem, ze znasz ludzi ktorzy moga to kupic ;)

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl