31

Odp: Tor Toruń

plaster220 napisał/a:

a kiedy jesteście umówieni bo też bym podjechał?

masz moje dane na privie, jak bedzie prognoza, ze bedzie w piatek sucho, to dzwon :)

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

32

Odp: Tor Toruń

dzisiaj byłem 1 raz na tym torze i powiem że jest SUPER. W środę postaram się być.

33

Odp: Tor Toruń

jest może ktoś chętny dzisiaj do polatania na torze ok 18:30?

34

Odp: Tor Toruń

dzisiaj sroda:) i slonce:) na niebie - mam nadzieje, ze sie wszyscy dzis spotkamy ;) bede mial sie od kogo uczyc :) do zobaczenia ;)

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

35

Odp: Tor Toruń

o ktorej ustawka?

36

Odp: Tor Toruń

plaster220 napisał/a:

o ktorej ustawka?

chlopaki sie zawsze umawiali na 18 wiec mysle, ze 18... jak uda mi sie urwac szybciej z pracy to nie bede czekal tylko pojade ;) ale oficjalnie na 18 ! hej!

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

37

Odp: Tor Toruń

wrzuccie jakies foty toru albo linka ze strona bo to torunia mamy tylko 230km

38

Odp: Tor Toruń

marcys jakbyś sie tam wybierał to pisze się na wypad :)

39 Ostatnio edytowany przez plaster220 (2011-08-03 14:24:13)

Odp: Tor Toruń

to stare zdjęcie toru teraz wygląda troszkę inaczej ale coś w tym stylu dalej jest:
[url]http://maps.google.pl/maps?f=d&saddr=&daddr=53.021588,18.549879&hl=pl&geocode=&mra=mi&mrsp=0&sz=16&sll=53.021483,18.551466&sspn=0.005899,0.013819&ie=UTF8&ll=53.021108,18.551509&spn=0.005899,0.013819&t=h&z=16[/url]

40

Odp: Tor Toruń

ja też bym się podłączył

crisson
SM450RR

41

Odp: Tor Toruń

moze długio wekend/??????????  jaka nawierzchnia kto tam radzi tym torem itd czy trezba sie umawiac???

42

Odp: Tor Toruń

wyzej chlopaki pisali, przyjezdzasz dajesz 20 zl i mozesz jezdzic nawet cala noc jak masz swiatla:P kase dajesz ochroniarzowi ktory siedzie caly czas przy torze i otwiera szlaban !

nawierzchnia asfalt, choc moze i troszke terenu, bo z boku dochodzi kawalek starej szutrowej trasy ale dzis sprawdze na bank i podesle jakies fotki czy mozna skorzystac z tego terenu jako okrazenie na torze.

jesli by bylo malo komus terenu to kawalek dalej jest caly tor crossowy i tor enduro na ktorym odbywaly sie imprezy cross cauntry.

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

43 Ostatnio edytowany przez kacpikSM (2011-08-03 17:40:10)

Odp: Tor Toruń

uu widze ze się nabrało chętnych :D jak tylko kumpel dotrze moto to możemy śmignąć bo mamy jakieś 40 km tylko ze na 125cc jeszcze;)

sms 125 --> smr 450

44

Odp: Tor Toruń

no wiec, opony pozamykane :) pogoda dopisala :) frekfencja porazka :( ...teraz troszke o torze...

tor jest ok, na supermoto jest jeden fajny zakret gdzie trzeba ostro hamowac, kilka zakretow pokonuje sie prawie na wprost, i jest kilka dlugich szerokich lukow, ogolnie jezdzac mialem wrazenie, ze 75% toru jade pochylony. jest tez kawalek "terenowy" i mozna korzystac z niego jako kolko na torze, glownie znajduja sie tam kamienie i piach bez zadnych wyskokow itd.za torem tez jest troszke terenu ktory mozna by bylo sobie wykorzystac jako urozmaicenie toru asfaltowego. caly glowny tor jest asfaltowy, w niektorych miejscach popekana lekko nawierzchnia ale ani razu mi to nie przeszkadzalo, wiec mozna smialo odkrecac! ponizej w linku jest filmik pokazujacy przejazd honda civic po torze i to jest aktualny tor - tak wlasnie wyglada na dzien dziesiejszy. (kilka postow wyzej bylo zdjecie satelitarne one jest nieaktualne, tor wyglada tak samo jak na filmie - pokazana jest tylko trasa asfaltowa), na filmie widac przed prosta startmeta, na dlugim prawym luku, barierke - tej barierki juz niema wiec mozna sie bezproblemu skladac. jeszcze jedna fajna sprawa na torze mozna jezdzic w dwie strony :) wiec jak juz wycwiczymy prawe zakrety, mozna jezdzic "pod prad" i wtedy mamy lewe luki :) do nauki :)

[url]http://www.youtube.com/watch?v=qT_75x3fC4I&feature=related[/url]

mysle, ze im wiecej ludzi by bylo na torze tym wieksza frajda, mozna by bylo poustawiac opony do nawrotek skorzystac z terenu w kolo toru i bylo by prawdziwe supermoto.

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

45

Odp: Tor Toruń

Rak a jesteś chętny dzisiaj polatać na torze bo wczoraj się nie wyrobiłem?