316

(174 odpowiedzi, napisanych KTM)

Z tego co ja kojarzę to sprzęty fabrycznie robią pod gości 75kg wagi. Ważysz mniej?

317

(174 odpowiedzi, napisanych KTM)

Kurna, ale wy musicie zapierdalac po tych torach jak takie niuanse czujecie:)
Ja to mam perfekcyjnie ustawiony zawias jak mi z lag nie cieknie:P do reszty sie przyzwyczajam. Za cienki w uszach jestem żeby czuć różnicę w sprężynach itd:) Jedynie jak jade na szybki tor to utwardzam na pałe a jak na wolniejszy to zmiękczam również profesjonalie na pałe.

318

(2 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

kupiłem już, dzieki

319

(10 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

kup chińczyka z allegro wystarczy Ci.

320

(50 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Kozak, cały czas uważam że silnik elektryczny ma wiekszy sens niż jednocylindrowy 4t:)

Raz prawie kupiłem e-bike'a ale odpuściłem w ostatniej chwili. Jak pomyślę jak tym można zapierdalać po górach kompletnie bez przypału to mam ochotę wywalić te 20k na rower.

321

(24 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Dobra zadzwonie sobie do pzu dzisiaj i zobaczymy co to takiego.

322

(24 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

A co ze sprzętem, można go jakoś ubezpieczyć na czas torowania?

323

(174 odpowiedzi, napisanych KTM)

aha i jeśli dokonywałeś pomiaru przy dzisiejszej pogodzie to też sobie pare koni odejmij. Nie widzę temp otoczenia na tym wykresie a jest to dość istotny czynnik. Przy 30C* wynik byłby inny, jest szansa że nawet z 5koni inny:) Więc może się okazać że wszystko porobisz pojedziesz na hamownie w lecie i nic Ci nie podskoczy z racji na różnice temperatur.

324

(174 odpowiedzi, napisanych KTM)

Na wale. Przykład KTM 990 SD na wale 120KM na kole 106KM w serii. Twój na kole ma z 60KM

325

(174 odpowiedzi, napisanych KTM)

Na kole chciales powiedzieć*

326

(11 odpowiedzi, napisanych Garaż)

trial bez tylnego hebla nie ma sensu.

327

(59 odpowiedzi, napisanych KTM)

18.1 mm²/s  ma 7100 10w50

Dużo latałem kiedyś na 7100 i złego słowa o nim nie mogę powiedzieć. Tak jest to fullsyntetyk.

328

(59 odpowiedzi, napisanych KTM)

Ekstremalnie szybko czyli kilka cyklów cieplnych. Kompletnie nie nadaje się do turystyki:)
Kup sobie 10w50 7100 jak chcesz motula albo motorexa 10w50/60 i będziesz zadowolony. Ew. ipone 10w50/60

329

(112 odpowiedzi, napisanych Garaż)

fajny pomysł, wykorzystam. Dzięki.

330

(112 odpowiedzi, napisanych Garaż)

pewnie głowica w jakimś moto, czasami są tak "ślepo" przykręcane. Np. xt600 chyba tak miał.