2,176

(10 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

up

2,177

(31 odpowiedzi, napisanych KTM)

Kabat, jedyny wierny widz :D Dzięki!
Ruszyło sie i to całkiem sporo nawet przyznam... ale stwierdziłem że zainteresowanie moim tematem jest na tyle małe że zrobie podsumowanie jak już skończę projekt. Fotorelację robię na bieżące więc nic nam nie umknie:) Wydaje mi się to rozsądne rozwiązanie, jeśli ktoś twierdzi inaczej to słucham innych propozycji.
Pozdrawiam:)

2,178

(271 odpowiedzi, napisanych KTM)

Hej!
Pewnosci nie mam ale rmz ma fcr 39 albo 40 a nie 41... upewnij sie bo sam juz nie pamietam. Bez problemu podejdzie Ci z 625 albo 660 jedynie gume od airboxa wymienic trzeba.
Pozdrawiam

2,179

(81 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

To jak za free!!!  :D

2,180

(10 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Tak jak w temacie. Kupie tarcze 320 do KTM w dobrej kasie
Pozdrawiam

2,181

(19 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Co 120

Dokładnie tak chce zrobić:D Dzięki za foto:)

Hej!
Kupie lekki tłumik na lewą strone motocykla. Najlepiej z możliwie dużą średnicą przelotu. Rozpatrzę każdą propozycje lekkiego tłumika w dobrych pieniądzach... najwyżej go sobie przerobie:)
Pozdrawiam

2,184

(2 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

pw

2,185

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

zajebiste:D

2,186

(8 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Generalnie wydaje mi sie to całkiem fajne rozwiązanie ale z tego co pamietam kosztuje dość sporo i mozna by było w podobnych pieniądzach rozglądać się za sondą którą mozna wykorzystać w całym zakresie obrotów. A dokładając troche mozna kupic sonde szerokopasmową i mieć zajebisty odczyt AFR w calym zakresie. Osobiscie na bank kiedys sobie kupie colortune bo wydaje sie to byc ciekawa opcja.
Pozdrawiam

2,187

(110 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

SUPER! Czekam  na efekt końcowy:)

2,188

(53 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

no... aż przełknąłem śline z wrażenia:D Wygląda jak idealna okazja... ale jak jest to zweryfikuje tylko życie:D

Hej!
Kupie aluminiowy subframe do LC4 pod jeden tłumik od tego z jakiej wersji będzie stelaż uzależniony jest design mojej lc4;)
Pozdrawiam

2,190

(3 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Fajne! Dzięki.