2,146

(15 odpowiedzi, napisanych KTM)

To prawda tez chcialem sie przynajmniej dowiedziec co i jak i po ile z tego wings bo gierwi poleca a na tej stronie nic nie jest napisane... moze macie jakis sklep?
Pozdrawiam

2,147

(12 odpowiedzi, napisanych KTM)

Mogę prosic też o taka tabliczke na pw :D /?

2,148

(31 odpowiedzi, napisanych KTM)

Spokojnie:P Badam waszą cierpliwość:D

2,149

(266 odpowiedzi, napisanych Honda)

Prawidłowo. Dobry mechanik... a nie kolejny ekspert od opowiadania o tym dlaczego danej rzeczy nie da się zrobić...

2,150

(266 odpowiedzi, napisanych Honda)

Heh no spawac pewnie bedzie innej drogi nie ma:) Póżniej to jakos do azotowania oddać czy innego utwardzania ciężko powiedzieć bo nie siedze az tak w tym temacie.

2,151

(266 odpowiedzi, napisanych Honda)

Wszystko jest teraz z chinopodobnych.... Generalnie kto wiecej im zaplacil za robote i materiał to będzie miał lepszy produkt... Znajomy ściąga różne graty z chin na kontenery i powiem szczerze że ciekawych rzeczy można się od niego dowiedzieć;) Mówi że czasami jakość jest szokująco dobra jeśli produkt jest w miare drogi(jak na hurt z chin) ale jak coś jest bardzo tanie to niestety wychodzi z tego typowa chińszczyzna. Mówił też że wielokrotnie ocierał się o oryginalne markowe produkty które odbierał z chinskiej fabryki. Moim zdaniem 90% części od olka to są chińskie produkty często średniej jakości podpisane jakąś chwytliwą marką i niestety na tym sie bazuje w tych czasach. Pisze to oczywiście w formie ciekawostki a nie jakiś zarzutów... takie są czasy i nikt tego nie zmieni. Nie chciałbym być żle odebrany.
Pozdrawiam

2,152

(266 odpowiedzi, napisanych Honda)

Niestety jest jak mówisz... dlatego w PL nie warto przepłacać za "igiełki" tylko trzeba kupic wrak i go naprawić wyjdzie to zdecydowanie taniej;)

2,153

(18 odpowiedzi, napisanych KTM)

Z tego co mi wiadomo to kolega bedzie wymieniał zawias na wp48... i dobrze robi:)
POzdrawiam

2,154

(4 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Castrola używa w moich okolicach bardzo wielu katów i jeszcze nikt na niego nie psioczył... wiecej powiem jak go nie ma to jest panika:)

2,155

(0 odpowiedzi, napisanych KTM)

Hej!
Pytanko mam
Czy przedmiot z katalogu KTM o nr. 58632000200  będzie pasował do mojej LC4 620? Bo mam wątpliwości czy tak jest.. miał ktoś doświadczenie z tym sprzęgłem?
Pozdrawiam

2,156

(897 odpowiedzi, napisanych KTM)

To juz prędzej odpalać z rolki:D

2,157

(897 odpowiedzi, napisanych KTM)

Moim zdaniem 2t nie ma wad:P Kiedyś jak juz zakoncze projekt LC4 to pójdę w ślady Hackera i stworze potwora:) A co do odpalania to też nie zwróciłem uwagi na ten problem... za 3 razem moze mi sie udało 380 odpalic pierwszy raz w życiu. Inna sprawa że jak 2t jest zimne to sie dziwnie zachowuje ale to kwestia paru minut.

2,158

(80 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Hej!
Ja juz jakis czas podglądam Cie na FB, podoba mi się to co robisz oby tak dalej!
Pozdrawiam

2,159

(897 odpowiedzi, napisanych KTM)

Szkoda, wracając do tematu to ja po ostatniej jezdzie 380 2t w terenie odniosłem zupełnie inne wrażenie. Wczesniej teren zupełnie nie sprawiał mi frajdy... zawsze cos próbowałem 4t katować a po przejechaniu sie 380 zupełnie odmienił mi sie światopogląd i zrozumiałem że w teren tylko 2t:D (teren patrz górskie szlaki/góry/ nie za gęsty las)

2,160

(897 odpowiedzi, napisanych KTM)

Nie masz jeszcze czegoś do sprzedania ? Radialka/tarcza/cos co mi nie przychodzi do głowy a jest fajne:D?