2,101

(17 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Tak z normalnej ludzkiej ciekawości, całkowicie bez złośliwości zapytam... poważnie wymieniłeś jej tylko jeden tłok?

2,102

(6 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Jak na czesci bedzie szedł to mysle ze wezme wszystkie owiewki i pomysle nad silnikiem;)
Pozdrawiam i czekam na odp

2,103

(1,080 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

jedyne co to w maju moze byc jeszcze troche zimno ale to nic:)

2,104

(106 odpowiedzi, napisanych KTM)

Twoja kiera to na 99% 28mm

2,105

(1,080 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Busem to juz lepiej na tor jechać...;)
A taka wyprawa to 100% na kołach.

2,106

(1 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Kupie uszkodzoną głowice do LC4 620 im bardziej zniszczona tym lepiej bo bedzie tansza:D Szukam czegos w cenie złomu więc jak Ci zalega taki wrak to chętnie przygarne.

2,107

(18 odpowiedzi, napisanych Garaż)

zety są tak przeciągnięte w dół więc chyba pomogą

2,108

(444 odpowiedzi, napisanych Husaberg)

A ta uszczelka pod głowicą czasem nie ma takiej warstewki silikonu oryginalnie?   Nie jest dziwne że łożysko na wałku rozrządu jest zamknięte(RS)? Wydaje mi się że powinno być otwarte.
http://imageshack.us/a/img11/39/pql3.jpg

2,109

(1 odpowiedzi, napisanych KTM)

Miałem taki napinacz w CBR i powiem szczerze że jest to ciekawe rozwiązanie i proste lecz trzeba wprawy aby dobrze go ustawić więc moim zdaniem pytanie bardzo na miejscu... jak ktoś myśli że jest to proste to jest w błędzie. Ja w CBR ściągałem do naciągnięcia pokrywe zaworową i badałem naciąg między kołami zebatymi. Taki naciąg starczał na około 500km ostrego katowania na kole i musiałem od nowa zaglądać pod dekiel. Więc LC4 ma troche utrudnione zadanie bo nie bardzo jest miejsce aby sprawdzać sobie ten naciąg... osobiscie przy lc4 bym tego nie zamontował. Teoretycznie są sposoby typu dokręcić maksymalnie ręką, odpalic motocykl, delikatnie poprawic kluczem jak trzeba i kontra ale uważam że to jest naciągana metoda:) Manualny napinacz jest wymyślony do ekstremalnych jednostek i montowanie go w LC4 które tak na prawde go nie potrzebuje jest po prostu utrudnieniem dla użytkownika;) ale jest to na 100% fajne doswiadczenie wiec jak juz to kupiłes to sie pobaw bez stresu jak Ci sie nie spodoba to zamienisz na serie.
Pozdrawiam

2,110

(8 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Czy pasują one z ośką 26mm z 660smc? Czy moze trzeba dobrabiac oske?

2,111

(28 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Mosz to na wykresie:P ? Nie no żart moim zdaniem też to jest możliwe i to spokojnie;)

2,112

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Hehehe, pamietam jak pierwszy raz wszedłem na tą strone:) Patrze, jakie zajebiste ceny... a potem *4,2 i koniec bajki:D nie całe 4000zł i mam wszystko w karbonie bez przedniej lampy bo mi sie nie podoba;)

2,113

(37 odpowiedzi, napisanych Garaż)

[url]http://lc4.pl/index.php?topic=167.msg5956;topicseen#msg5956[/url]

Polecam sledzic poczynania kolegi z innego forum;)

2,114

(9 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Ja sie tam nie znam ale czy kwoty o których mówisz 20/30tys to nie za wersje ALPINA? A to z tego co widze jest zwykła e39

2,115

(37 odpowiedzi, napisanych Garaż)

no wiem wiem... masakra.