2,071

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ja dwa lata temu dostałem 500zł za jazdę na gumie po parkingu na który był zakaz wjazdu:D Jak bym 4 godziny miejscówki nie katował to by pewnie nie wpadli:D.... Sprawę przedstawili mi jasno - widełki są między 50 a 500 dostaniesz 500 bo w czasie jak jechalismy do Ciebie dostaliśmy 6 kolejnych wezwań w twojej sprawie... ale z perspektywy czasu widze że i tak byli spoko bo mogli mi większe kuku zrobić z racji na stan techniczny pojazdu i kilka innych.

2,072

(359 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Mam pytanie, jaka jest minimalna kwota aby wejść w ten sport wg. Was ludzi już bawiących się w trial
Głównie oczywiście chodzi o koszt motocykla... na allegro widać motorki po 4 do 6 koła np [url]http://otomoto.pl/beta-techno-250-ideal-z-italii-gniezno-M4204400.html[/url] 
Coś takiego już obleci? Nie za mocne? Nie za stare jak na tą cene?
Proszę o wyrozumiałość ... przed momentem mnie natchnęło na trial...

2,073

(16 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

toivias napisał/a:
rommel napisał/a:

"but still" w porównaniu do Q5 nie skręca ;]

nie skręca, nie jedzie.... generalnie **uj nie auto :D
Na miasto się nie nadaje, na trasę też nie....

kwkm napisał/a:
rommel napisał/a:

"but still" w porównaniu do Q5 nie skręca ;]

Dlatego q7 jest dla facetów ;>

z małymi.... :D

Heh... to ja mam giganta bo szukam seja w gazie:D

2,074

(16 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Dla jednych to dupowóz i czwarty samochód dla innych już zajebista fura i szczyt marzeń:)

Up!!!

2,076

(7 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Ok, miotła nie... a trzonek od siekiery po ile?

Temat aktualny

Hej!
Dłużej już nie będę przetrzymywał swojej LC4 620 95' czekając na zbawienie... bo czasu i pieniędzy jak nie było tak nie ma.
Może kiedyś jak pozwolą fundusze sobie jeszcze taki sprzęt kupie;)
Na dzień dzisiejszy mam do sprzedania bardzo wiele części w super stanie...
Fotki całości wrzucę w wolnym czasie a na chwilę obecną jak ktoś o coś zapyta to dostanie fotki na maila.
Paczki będą wysyłane kurierem DHL powyżej 200zł na mój koszt. WPŁATA lub POBRANIE jak kto woli.
Do sprzedania mam

1. Wał z nową korbą PROX'a przebita i poddana tuningowi (polerka + wyważenie na tz. "zero") u Majstra128 z tego forum. Konkretna robota za spore pieniądze więc myślę że ktoś fajnie skorzysta z takiej okazji. Oczywiście wał jeszcze nie był montowany... Cena kosmicznie niska 650zł... W razie czego mam też nowe łożyska z NACHI więc można się dogadać.

2. Nowy tłok WOSSNERa sel. B (100,95mm) Co tu dużo opisywać... nówka sztuka, nie śmigana ze sworzniem, pierścieniami i blokadami. Cena... 400zł

3. Cylinder z 620 nicasil, honowany i mierzony laserowo (mam na to papier z wynikami) przystosowany pod powyższy tłoczek czyli sel.B. Zabieg przeprowadzony również u Majstra128 z tego forum. Cena 400zł.

4. Skrzynia biegów z 620 5 biegów. Wymienione wszystko łożyska. Cena 400zł

5. Kopka w dobrym stanie z 620. Zęby na wielowpuscie w bardzo dobrym stanie. Cena 200zł

6. Dzwignia zmiany biegów z 620 w dobrym stanie 50zł

7. Wałek wyrównawczy z 620 100zł

8. Napinacz łańcuszka rozrządu 620 100zł

9. Łańcuszek rozrządu 100zł

10. Nowy komplet uszczelek Atheny do 620 na cały silnik 250zł

11. SEM -przed rozbiórką motocykla zapłon działał, był problem jedynie ze światłami ale nie mam pewności czy to przez SEM'a czy przez kondensator czy przez coś jeszcze innego. Cena 250zł


I wiele wiele innych rzeczy o których nie pamiętam... więc śmiało proszę pytać.

Kontakt albo tel. 7 8 4 - 0 5 6 - 5 9 8 albo PW.

Pozdrawiam
Maciek

2,079

(17 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Mi sie wydaje ze pieniądze są ok. Zwłaszcza patrząc ile wydają na zdezelowane 636 03'... ziomek kupił ostatnio taką za 11 i ciągle są z nią jakies problemy.

2,080

(17 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Próbowałeś to wystawić na Stunpoland albo innych podobnych? Wiem z doswiadczenia ze tymi sprzetami sie obraca w środowisku i ciężko to sprzedać bez jakiegos polecenia.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!

PS: sprzęcik kosa!

2,081

(1 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Spredane

Hej wszystkim!
Niestety nadszedł ten czas... mi się wydaje że to już standard jeśli chodzi o moje ambitne plany.
Mam do sprzedania gaźnik FCR 41 z LC4 660 2005r stan wzorowy, przepustnica super. Bardzo długo szukałem gazniora z tego modelu. Idealnie nadaje się do przeróbek lc4 620 i 640. W zestawie oryginalna linka gazu stan super i krócic ułatwiający połączenie airbox 620 i 640 z tym gaźniczkiem. Więcej nie piszę bo każdy na tym forum wie o co chodzi.
Więcej info pod nr tel. 784 056 59(OSIEM) lub GG: 50590682

CENA DLA FORUMOWICZÓW 730zł WYSYŁKA GRATIS! (myślę że za ten gaźnik to aż za dobra cena)

Więcej FOTEK znajdziesz tutaj:  [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=4663545776[/url]

Jeśli potrzebujesz jakąś inną część do LC4 zwłaszcza SUPERMOTO to jest szansa że coś znajdę gdyż zapadłą decyzja że sprzedaję swoją perełkę na części...

Miłego!

https://lh3.googleusercontent.com/-ATbcvNXnf2M/VC0QshElmeI/AAAAAAAAAjw/y7tStm6maRU/w720-h480-no/IMG_0036%2B%28Kopiowanie%29.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-gmdan1fPHCs/VC0QuM8DA1I/AAAAAAAAAj0/oUAfDcvDlWc/w720-h480-no/IMG_0039%2B%28Kopiowanie%29.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/q_PProUcH46enepXH7KKwoxYySeuvJ0eX1L6iAVNFLI=w720-h480-no

Jak chcesz gwintowany to rozrysuj go sobie i jakis majster za flaszke na frezarce Ci to zrobi.

2,084

(21 odpowiedzi, napisanych KTM)

Widze jeszcze ze pro level jest inaczej mocowany niz w lc4 jak popatrzysz na fiszki to skumasz o co chodzi.

2,085

(21 odpowiedzi, napisanych KTM)

Temat jest zajebiscie ciekawy i wspieram Cię całym sercecem. Myśle że przy samym swapie problem będzie z dorobieniem mocowania pod silnik 690. Z tego co patrze silnik w 690 jest podwieszony jak w ścigach, wiec penie mocowany jest w ośke wahacza i za głowice. W LC4 rama obudowuje silnik który na niej leży znowu przy głowicy nie ma żadnego mocowania. Więc pewnie będziesz musiał dorobić jakieś dolne mocowanie w silniku aby położyć silnik z 690 i dospawać coś w ramie aby chwycić górę silnika. Sam wahacz to pierdoła jak masz sprzęt do spawania i cięcia jedynie pamiętać o tym aby było w miarę prosto i zbieżnie;) Jak masz chęci to ogarniesz temat i bedziesz się cieszył nietuzinkowym motocyklem;)
Pozdrawiam