1 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2014-12-18 17:24:08)

Temat: Części silnikowe i nie tylko LC4 Wał z nową korbą, nowy tłok itd.

Hej!
Dłużej już nie będę przetrzymywał swojej LC4 620 95' czekając na zbawienie... bo czasu i pieniędzy jak nie było tak nie ma.
Może kiedyś jak pozwolą fundusze sobie jeszcze taki sprzęt kupie;)
Na dzień dzisiejszy mam do sprzedania bardzo wiele części w super stanie...
Fotki całości wrzucę w wolnym czasie a na chwilę obecną jak ktoś o coś zapyta to dostanie fotki na maila.
Paczki będą wysyłane kurierem DHL powyżej 200zł na mój koszt. WPŁATA lub POBRANIE jak kto woli.
Do sprzedania mam

1. Wał z nową korbą PROX'a przebita i poddana tuningowi (polerka + wyważenie na tz. "zero") u Majstra128 z tego forum. Konkretna robota za spore pieniądze więc myślę że ktoś fajnie skorzysta z takiej okazji. Oczywiście wał jeszcze nie był montowany... Cena kosmicznie niska 650zł... W razie czego mam też nowe łożyska z NACHI więc można się dogadać.

2. Nowy tłok WOSSNERa sel. B (100,95mm) Co tu dużo opisywać... nówka sztuka, nie śmigana ze sworzniem, pierścieniami i blokadami. Cena... 400zł

3. Cylinder z 620 nicasil, honowany i mierzony laserowo (mam na to papier z wynikami) przystosowany pod powyższy tłoczek czyli sel.B. Zabieg przeprowadzony również u Majstra128 z tego forum. Cena 400zł.

4. Skrzynia biegów z 620 5 biegów. Wymienione wszystko łożyska. Cena 400zł

5. Kopka w dobrym stanie z 620. Zęby na wielowpuscie w bardzo dobrym stanie. Cena 200zł

6. Dzwignia zmiany biegów z 620 w dobrym stanie 50zł

7. Wałek wyrównawczy z 620 100zł

8. Napinacz łańcuszka rozrządu 620 100zł

9. Łańcuszek rozrządu 100zł

10. Nowy komplet uszczelek Atheny do 620 na cały silnik 250zł

11. SEM -przed rozbiórką motocykla zapłon działał, był problem jedynie ze światłami ale nie mam pewności czy to przez SEM'a czy przez kondensator czy przez coś jeszcze innego. Cena 250zł


I wiele wiele innych rzeczy o których nie pamiętam... więc śmiało proszę pytać.

Kontakt albo tel. 7 8 4 - 0 5 6 - 5 9 8 albo PW.

Pozdrawiam
Maciek

2 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2014-12-19 18:03:46)

Odp: Części silnikowe i nie tylko LC4 Wał z nową korbą, nowy tłok itd.

Temat aktualny

3

Odp: Części silnikowe i nie tylko LC4 Wał z nową korbą, nowy tłok itd.

Up!!!