1,816

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Będzie Boguś z DT:D

1,817

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

jeździsz lepiej tym 125 niż nie jeden 450;) graty, fajny filmik.

1,818

(9 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jak chcesz ogarnę Ci tanią i normalnie wyglądającą kurtkę z ochraniaczami w jakiś przystępnych pieniądzach.
Jak coś to PW.

1,819

(9 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Szkoda że nie napisali o jej wspaniałych właściwościach i popularności wśród marynarzy.

1,820

(9 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jak wybierasz się na morze kutrem za dorszem to sztormiak idealny.

1,821

(25 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Na reflektorze powinno być napisane.

1,822

(124 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

w wypadku SM trzeba ten film lekko zweryfikować;) Ale do jazdy na preclu to spoko.

1,823

(6,067 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Może dla samego posiadania to sobie warto robić takie mody, ale prawda jest taka że żaden z nas nie wykorzystuje możliwości seryjnego motocykla a co dopiero po modach podnoszących moc o 50%. Nawet śmiem twierdzić że zwiększanie mocy w singlu na poziomie umiejętności większości z nas jedynie przeszkodzi w rozwoju skilla.
Nie zwiększaj kompresji Adrian bo to nie ma sensu, jedynie skrócisz żywotność korby i łożysk. Różnicy w mocy na 100% nie odczujesz. Z drugiej strony zastanów się czy byl chociaż jeden taki moment gdy jadąc na crf pomyślałeś że zabrakło Ci mocy;)?

1,824

(6,067 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Wysłuchałbym go jak by mówił to jadąc na gumie i płacąc za mnie podatki;)
A tak to szkoda czasu, lepiej pracować i robić swoje niż rozkminiać tych pojebów.

[url]https://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI[/url]

1,825

(5 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

u mnie to jest niezła rzeźnia w skrzyni... Ty to nawet opiłków nie miałeś:P BTW. co robisz ze starą skrzynią jak ją wymienisz:D? Bo jak coś to chętnie przyjmę jak masz wyrzucić na 100% będzie lepsza niż moja aktualna:)

1,826

(5 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Masz na OLX skrzynie kompletną przecież po 1200 chyba.

1,827

(2 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Ja mam Axo drone białe 43 na sprzedaż.

Zwrócą, zwrócą... . Nie wiem po co koleś w ogóle licytował... najprawdopodobniej jest z forum.
Z Tobą interesy to przyjemność;)

Kurde, jakis mosiek wylicytował kombik nie zapłacił i nie ma z nim kontaktu... Poszedł za 711zet... Jak ktoś jest chętny za 600 to wysyłam gratis kurierem DHL pobranie w poniedziałek. Nie chce mi się znowu wystawiać, już mnie wkurwiają Ci goście z allegro bo to kolejna taka sytuacja...

1,830

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jak by tych błędów nie zrobili to już nie była by włoska maszyna z charakterem:P "Wszystko co włoskie szybko się kończy":D