1,801

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

To moto w 2014 można było kupić nowe za 22 000zł, oszczędności w nim widać to prawda ale nie na pierwszy rzut oka. Jeśli jeździłeś nim tylko kilka dni nie mogłeś zobaczyć tych słabych punktów. Na pierwszy rzut oka prezentuje się genialnie, na drugi rzut oka również. Zegary, plastiki i ogólna estetyka super. Ogólnie to moto wypada estetycznie dużo lepiej niż droższe odpowiedzi innych marek (ER6, CB650F i reszta). Minusem którego nie mogłeś zobaczyć jest marna jakość anodowanych elementów które potrafią zacząć śniedzieć bardzo szybko jeśli latasz na moto w deszczu. Dodatkowo słabe jest sprzęgło które należy wymienić jeśli jeździ się agresywnie na coś sportowego (kevlar) + lepsze sprężyny dodatkowo zmiana zębatki zdawczej na 15 (-1) i robi się czort:)

1,802

(443 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

To ja się powtórzę... chętnie kupie nakurwiam terror ale szarą a nie czarną.

1,803

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

To mówili o MT09 ale nowy model już chyba nawet antyhoppa dostał więc nie wiem czy będzie można narzekać.
MT07 mam od nowości i polecam, miałem sprzedawać ale zostawiam bo nic lepszego nie kupie.
Wprowadziłem kilka modów już na przyszły rok, są to spostrzeżenia z całego sezonu jazdy i myślę że będzie to motocykl dla mnie idealny jeśli chodzi o szosę.
Inaczej napiszę... jak się zapomnę to latam tym jak na supermoto, zwłaszcza jak zsiądę wcześniej z crfy. Opony domknięte i popalone z jednej i drugiej strony. Jednocześnie długie trasy też nie są problemem najwięcej w jeden dzień zrobiłem 1000km i dało radę.
Minusy to dźwięk tłumika, żenada totalna. Ja jednak to lubie bo wszyscy myślą że to 125 albo 250, nie zwracam na siebie uwagi i zawstydzam totalnie głośne szlifiery po górskich serpentynach:) Z akrapem znowu to przegięcie pały i przerost formy nad treścią, brzmi jak litrowe Ducati na termosach tylko jeszcze głośniej:P

Aha, reklamują to moto jako sprzęt dla początkującego i w wydaniu prosto z salonu to jest może i prawda ale wystarczy zmienić dwie rzeczy i robi się szatan;) Robiąc jeszcze kilka innych rzeczy można zrobić fajnego i niepozornego potworka. Kumpel latający na Kawie 636 był w ostrym szoku jak mi to chodzi;)

1,804

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Pomijam że na OLX zostałem pierwszy raz w życiu oszukany w necie.... teraz już mam problem zaufać z wysyłką towaru.

1,805

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Nooo... to usuwanie jest kłopotliwe na maksa... najlepsze jest to że można w kółko kilka razy wystawiać i za którymś razem już nie usuwają identycznego ogłoszenia mimo że spełnia wszystkie wymagania regulaminowe.

Dobra to od nowa...
[url]http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6580524846[/url]

JAK NIE CHCESZ KUPIĆ TO NIE LICYTUJ!!! BO MNIE TYLKO WKURWIASZ I UNIEMOŻLIWIASZ ZAKUP POWAŻNIE ZAINTERESOWANYM!!!

1,807

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

OLX zrobiło się bardzo drogie ale przyznam szczerza że już jakiś czas temu zaczęło być skuteczniejsze od allegro;)

1,808

(1 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Ja mam Behr'a 16,5 z piastą talona cena 1000zł jak chcesz

Dobra ziomy, 500 + wysyłka i kombik jest wasz. Kto pierwszy ten lepszy. To jest zajebista oferta...
Jak nikt do jutra to znowu na allegro wystawie ale przyznam że potrzebna mi kasa z tego kombika na nowy więc 200zet więcej mnie nie zbawi w dodatkowe 14dni.

1,810

(24 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ale Lucku nikt tu głupot nie napisał, fakt trudno dostępnych części używanych moim zdaniem skreśla ten model bo łatwiej i szybciej ogarnąć usterke w CRF albo innym EXC.
Sama awaryjność myślę że porównywalna do całej reszty wyczynów czyli "tu pierdolnie, tam pierdolnie... jak na wojnie"
Nie widzę po prostu sensu zakupu tego sprzęta bo nic szczególnego w nim nie ma a nawet jest mocno przeciętny a dodatkowym utrudnieniem jest utrudniony dostęp do części używanych.
Nawet widzę większy sens zakupu Berga 650;P bo tam przynajmniej jest moc w zamian za tą całą udrękę.

1,811

(12 odpowiedzi, napisanych Przywitalnia)

Heh a ja tam lubie sobie oglądać fotorelacje z remontów Husabergów. Zawsze się można pocieszyć że CRF wychodzi bardzo tanio:D

UP!! dalej aktualne

1,813

(24 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

No ładny motor i tyle Ci mogę powiedzieć. Jeśli chodzi o jakiś bystre spostrzeżenia to chyba dekompresator jest odłączony, widać to przy głowicy ale może jakiś inny wałek z autodekompresatorem jest wsadzony... nie wiem. Niech się wypowie jakiś majster od kosiarek.
Osobiście bym czegoś takiego nie kupił, za te pieniądze kupisz fajną CRF/RMZ/KLX/EXC. Jeśli jednak podoba Ci się ten motocykl to go sobie kup. Liczysz się jednak z tym że przez jakąś głupią usterkę możesz nie jeździć miesiąc czasu w sezonie i zapłacisz za część jak za zboże.

1,814

(1,456 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ja was podziwiam. Mi by to nie sprawiło przyjemności, inna sprawa że ja w ogóle nie umiem jeździć w terenie.

1,815

(24 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Cześć, dopytaj o ostatni serwis silnika bo nic o tym nie piszę. To dość istotne biorąc pod uwagę ilość możliwych komplikacji przy Husce:) Może na początek poszukaj sobie czegoś bardziej popularnego bo w razie W będzie łatwiej o jakieś części z rynku wtórnego.