No Alpina przez ostatnie pare lat się posypała w sumie od momentu przeniesienia fabryk do Chin.
Dainese spróbuj, może Ci spasuje. Ja nie lubie dwuczęściówek, nie podobają mi się;)

1,772

(35 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Nafta ewidentnie nie działa;) Znalazłem fajny środek i wczoraj sobie nim wszystko elegancko wymyłem.

Kurde jakbym wiedział że pójdzie za 360zł to bym sobie na ścianie zawiesił;P
Ale niech służy! Panie Darek.

Up. ostatnie godziny licytacji
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=6580524846[/url]

1,775

(35 odpowiedzi, napisanych Garaż)

No ładnie to wygląda;)
Ile to splanowałeś? Po splanowaniu kombinowałeś coś z grubszą uszczelką pod cylkiem albo głowicą?
Ja właśnie oddaje do splanowania swoją głowice z CRF i ściągną mi z 0,05 może 0,1 i zastanawiam się czy rozkminiać podniesienie tej czapki o tyle czy może to olać.. . Generalnie tłok dałem zwykły bez podniesionej kompresji więc zapasu tam jeszcze powinno być, co o tym sądzisz?
Aha, zeby nie było splanować muszę bo został ślad po dokręconej bez klucza na pałę głowicy (przez poprzedniego właściciela, pozdrawiam:D)

1,776

(35 odpowiedzi, napisanych Garaż)

WD40 daje lepsze efekty.

1,777

(35 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Hej
Szybkie pytanie macie jakiś fajny sposób na wyczyszczenie nagaru z zawór wydechowych ? W crf nazbierało mi się tego trochę i chcę to wyczyścić przed złożeniem. Użyłem na chwile obecną WD40 i czyściwa i teoretycznie już jest OK ale może ktoś ma jeszcze jakiś ciekawe patenty?

1,778

(6 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Ewidentnie coś z elektryką, przeleć sobie przez wszystkie przewody idące w okolicach główki ramy, zwróć szczególną uwagę na przewody odpowiadające za zapłon.

1,779

(22 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Hehe:D Levis masz co chciałeś.

1,780

(12 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

obadaj jedynie czy czasem w filtrze oleju nie widać za dużo tego silikonu, żeby Ci jakiegoś kanału olejowego nie zatkało;)

1,781

(12 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Nie no wiadomo że ma być to masa uszczelniająca dedykowana przez producenta albo jakiś loctite a nie czerwony silikon ale myślę że czerwony silikon też ogarnie;P i raczej nie ma sensu wyciągać z tego powodu silnika na stół.

1,782

(12 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

W Yamasze tną koszty i fabrycznie nie dali uszczelki:P Tylko pasta uszczelniająca. Więc wirtuoz czerwonego silikonu tym razem trafił:P

Hehe z samymi niemożliwymi do ogarnięcia tematami ludzie do mnie piszą;P Albo 560 albo apki;) Nikt japońca do remontu nie chce mi sprzedać:D
Zadzwoń do mnie w wolnym czasie chętnie pogadam o tej Apce;) Może na tyle się to opłaca że wezmę.
784 056 59 (osiem)

1,784

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Może jest jakiś masochista zainteresowany
[url]https://www.olx.pl/oferta/sliczna-aprilia-sxv-450-09r-supermoto-sm-a2-CID5-IDgDD2p.html#593710a394[/url]

1,785

(4 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

A bo kupiłem ciekawą pompę i jestem ciekaw jak zadziała z 6tłokiem;P Chodzi bardziej o zaspokojenie ciekawości, nie uważam się za jakiegoś proridera:) Na 100% nie wykorzystuje możliwości nawet pływającego 2tłoczka który jest oryginalnie w CRF;)