1,756

(22 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

który rok? Ile dałeś?

1,757

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Sprzęgło EBC SRK jest OK.
Tłumik jak kto woli.
Przełożenia moim zdaniem są słabe w MTku, specjalnie chyba to zrobili żeby sobie początkujący krzywdy nie zrobili;)

1,758

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Graty;)
Rób mod napędu na 520 15przód 46 tył + inne sportowe sprzęgło i będziesz happy;) Kiera jest idealna jak chcesz latać miedzy autami, pamiętaj że jesteś niżej niż na LC4 więc wstawiając sobie szeroką kiere + jakieś idiotyczne lusterka po bokach masz koniec w korkach.

1,759

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

RR dla ubogich:P

1,760

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Pokaż drugi w takiej cenie z taką ilością fajnych gratów.
Zwłaszcza że koleś ją sprzeda za 9 moim zdaniem;)

1,761

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

radek145 napisał/a:

[url]https://www.olx.pl/oferta/husqvarna-sm-450rr-supermoto-smr-nie-crf-yzf-pilne-zimowa-cena-CID5-IDfb9Db.html#:87eabfad37[/url]

Wydaje mi sie czy cos tu nie tak z cena ?

Ten motor wisi już X czasu, sam o nim myślałem. Jak interesowałem się tym moto to cena była 14k chyba.
Gość chciał mi zejść strasznie dużo już na wstępie, dodatkowo dziwne opowieści że zamienił się czoperem na ten motor... że przerabiał go jakiś znajomy... ogólnie wystraszył mnie tymi historiami i jako że miałem daleko to postanowiłem to olać bo szkoda wahy na weryfikacje takich baśni.
Ogólnie to nie jest RR tylko zwykły smr, właściciel tłumaczy że właśnie na tym polegała przeróbka.
Jak ogarniasz i masz blisko to podskocz zobaczyć bo sam jestem ciekaw czy dobrze że odpuściłem;)

1,762

(6,067 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Super produkcja. Dawno nic mi się tak przyjemnie związanego z enduro nie oglądało:)

1,763

(35 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Dob

Dziku napisał/a:

Chodzi mi o moc generatora ultradźwięków, moc urządzeń elektrycznych jak wiadomo wyrażamy w watach. Miałem kiedyś myjkę Ulsonix Proclean 1030, niby miała moc ultradźwięków 100W, ale efekt był...średni.

Bo moc ultradzwieków jest zależna od pojemności zbiornika. Ja mam tylko 2L i 70W i w zupełności to wystarcza. Dodatkowo częstotliwość też się liczy w zależności od tego co chce się osiągnąć.

1,764

(35 odpowiedzi, napisanych Garaż)

O tym mówię, z tą czystością to sobie uważajcie. Więcej szkód niż pożytku, pomijam że cieszy tylko przez tydzień.

1,765

(35 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Chodzi Ci o częstotliwość tak? No mi 40kHz wystarcza. Uważajcie z tymi preparatami;) żeby Wam pozniej łożyska w palcach do gniazd nie wchodziły:P

1,766

(35 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Odszedłem już od zasady im czystsze tym szybsze:P Jak trzeba coś umyć bo jest chamsko zasrane i ma to wpływ na prace podzespołu to myje. Silnik umyłem przed rozłożeniem myjką ciśnieniową z preparatem i to wystarczyło żeby było bez grubego syfu, bardziej tego nie myje bo nie ma sensu;) Trzeba się skupić na ważnych rzeczach, a takie picowanie dla picowania pochłania chorą ilość czasu.

1,767

(35 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Ja mam chujową myjkę ale 30min i 50stopni celcjusza wystarcza zazwyczaj do takich akcji.
Mam taką
[url]http://sklep.absjet.pl/?177,wanienka-myjka-ultradzwiekowa-germantech-ur-2l-usr-2000-180-e-ultra-sonic[/url]

1,768

(35 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Ja używam tego
[url]http://allegro.pl/plyn-do-myjka-ultradzwiekowa-1l-koncentrat-germany-i6127920250.html[/url]

efekty są takie
PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
PunBB bbcode test

1,769

(35 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Sprawdzę to!:D Dziękuje.

Atem fajny, sam o nim myślałem ale nie stać mnie:P