1,831

(466 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Kurde, ciężkie miałeś te stare czasy:P

1,832

(13 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Dzinkss napisał/a:

a nie im w głowach tam jakieś zbędne wyświetlacze biegów.

Bo są zbędne:) Korzysta się z tego tylko na początku później się o tym zapomniana, jak ktoś ma staż na jakimś konkretnym sprzęcie to ogarnia na którym biegu jest aktualnie.

Ostatnie godziny!! Zapraszam!

1,834

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

A po co jest to wyjscie z modułu?

1,835

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Hmmm to jak to podłączysz do dźwigni?

Pw.

1,837

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Z tego co ja tu patrze to kupiłeś QS od plastika. Tam jest inaczej montowana dźwignia zmiany biegów. W CRF potrzeba adaptera na wałek wychodzący z silnika. Dodatkowo wypadałoby mieć wiązkę którą można podłączyć z modułem bo widzę że masz to jakieś bardziej zaawansowane. Najprostsze QS podłącza się do cewki i w momencie wciśnięcia dźwigni zmiany biegów zostaje odcięty zapłon na ten moment.
W CRF największym problemem żeby ogarnąć QS jest przejściówka na dźwignię.

Też mam;P Całe CRF jak będziesz miał z rozwalonym silnikiem to napisz. Ew. sam silnik do CRF akurat przygarnę chętnie;)

Hej!
Kupie supermoto z uszkodzonym silnikiem najlepiej Japonia ale Austria też będzie OK;) Pojemność 450+ , z homo i bez homo:) Piszcie PW będę rozkminiał.

1,840

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Zajebisty:D!! ale tylko jeśli kierownik umie jeździć:) Bo jeśli nie, to wioska:P Temat podobny do różowej RMZ, też tylko dla kozaka który wyjaśnia kolor umiejętnościami;)
Jak zarejestrowany to tanio.

1,841

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Nie, tam jest jakiś patent. Możliwe że gwint się kiedyś zerwał lub coś w ten deseń.

1,842

(12 odpowiedzi, napisanych Przywitalnia)

Cześć:)
Jak lubisz naprawiać to kup sobie Husaberga:P (żart)

1,843

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Pablo_87 napisał/a:

Tak z ciekawości, co z nią było nie tak ?

Za moich czasów miała problemy z zapłonem ale sądze że nie tylko o to chodziło. Silnik pracował dość głośno. Generalnie zdjęcia są bardzo stare, ten motocykl teraz wygląda trochę inaczej np. nie ma już naklejki Akrapa na tłumiku;) i jeszcze pare detali już nie pamiętam bo było to jakiś czas temu. Kiedyś próbowali go sprzedawać za 16k, teraz 13k i pewnie do 12 zejdą;) Myślę że za 12k warto go już zabrać nawet jeśli coś nie bangla bo jest na nim trochę gratów.

1,844

(0 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Hej!
Sprzedam nowe buty AXO DRONE Białe rozmiar 43, stan NOWE.
Cena 360zł (Cena sklepowa 499zł)
Fotki na maila

Mam zbroję na siatce Gareth Street rozmiary L i XL nowe, MOCNO PROMOCYJNA Cena 150zł
Odpinany żółw na szelkach. Fotki na maila jak ktoś chce.