1,651

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Jak o nakedach mówimy to Ducati robi moim zdaniem optymalne.
Monstery do 796 i mały hypermotard, mały streetfighter. Fajny silnik, w miarę lekko, dobre podzespoły, nie za mocne a w sam raz.
Na motocykle typu SD1290 czy MT10 mało kto jest gotowy, zwykły śmiertelnik nie potrafi wykorzystać potencjału CB500.

1,652

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Dokładnie, mnie tez ta Kawa nie przekonuje.
A mt10 silnikowo to jest coś zupełnie innego od r1 :P To co się dało wymienić na stal to wymienili na stal;) Mimo wszystko podobno fajny dla mnie już za mocny i za ciężki.

Poszło. Do zamknięcia.

Hej!
Sprzedam pompę hamulcową Beringer Aerotec czerwona. Uszkodzony uszczelniacz przy zbiorniczku wyrównawczym, mimo to działa tylko sączy się z tego miejsca, jak mam być szczery pompa wygląda jak by ją czołg przejechał, ma sporo zarysowań. 25% ceny sklepowej czyli 500zł to moim zdaniem odpowiednia cena. Jak ktoś ma inne propozycje proszę o info na PW.
Zainteresowani dostaną foto na maila.

1,655

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Fajna traska. Ja mam Skrzyczne, Szyndzielnie i kilka innych "trochę" wyższych:P Ale kiepskim kierowcą rowera jestem, trzeba przyznać po moich tegorocznych dramatach.
Odnośnie zabijania się na moto, to niestety jest jak piszecie lecz w wielu tych zdarzeniach ciuchy nie mają już większego znaczenia.

1,656

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ja głównie po górach latam bo z południa jestem;)

1,657

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

latając po mieście w 30c ciuchy zabijają mi frajdę z jazdy, na trase lubie ale po mieście olewam.
BTW. rower jest bardziej niebezpieczny niż motocykl nikt mi nie powie że jest inaczej;) Tylko w tym roku miałem kilka wypadków na rowerze w tym jeden poważny.

1,658

(157 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Ok, już wiem że działa jak by co.

1,659

(157 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Do 2 3 i 4 cylków to nie działa? Mają jakiś zamiennik?

1,660

(157 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

a powiedz mi, jak wygląda wejście pod to cacko?
i czy to jest to?
[url]http://www.cmsnl.com/products/fi-disgnostic-tool_9089003182/#reviews[/url]

1,661

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

znam przypadek gdzie laska w pełnym kombi ze skóry przy 30C' dojeżdżając do świateł straciła przytomność i przywaliła głową w słup co doprowadziło do śmierci więc nie ma co przeginać w drugą stronę z tym ubieraniem;)

1,662

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

w sezonie latając każdego dnia do pracy, z pracy do sklepu i po mieście ocipiał bym ubierając się w ciuchy na moto... Tylko rękawiczki i kask... czasami kurtka;P

1,663

(18 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Ja mam 32

1,664

(18 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Na ile masz to szprych?

1,665

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Pop bierze 1mln za takie rzeczy:P (wg. plotek a necie)