1,681

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

W jeden dzień +/-950km zrobiłem więc dasz radę;)

1,682

(12 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

wrzuć link w takie cuś PunBB bbcode test i bedzie dobrze

1,683

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Heh nie chce się wymądrzać ale nie macie YT?
Pierwszy z brzegu filmik (co prawda 270 ale nie chce mi sie dalej szukać)
[url]https://www.youtube.com/watch?v=o2S7bjPq9Jw[/url]

1,684

(12 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja tam sobie nigdy DRZ SM czy S głowy nie zaprzątałem:P Ja o E/Y mówie bo to jedyny sensowny wybór tego modelu;)
Ale ogólnie jest jak mówisz czyli sprzęt dobry i jak widać po XTko podobnym skończysz na CRF jak my wszyscy:P

1,685

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

stwierdzenie "147konny litr" trąca mi myszą na kilometr:P W dzisiejszych czasach litr ma 200kucy, trzeba cały czas trzymać nogę na tylnym heblu a do 299 to on jest zdławiony:P bo lata grubo ponad 300 bez blokad.
Wiadomo że 282 w MT09 jest licznikowe i można sobie na to jednorazowo pozwolić a nie trzepać trase Bielsko-Gdańsk w takim tempie, mimo wszystko moto nowej generacji właśnie tyle potrafi jeździć bez ekologii:)

1,686

(12 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

TT spokojnie się odpala więc sie nie stresuj ;)
V-Max to nie wiem co Ci powiedzieć bo nigdy chyba nie jeździłem na tym sprzęcie z fabrycznym przełożeniem, obadaj sobie kalkulator przełożeń i powyskakują Ci wartości przy wybranym przełożeniu. Silniki XTko podobne się grzeją i masz ciepło pod dupą prawie zawsze ale żeby to kurestwo przegrzać to trzeba być wyjątkowym zwyrolem:P

1,687

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

MT07 lata 230 po reflesh'u mapy;) Zamierzam się dowiedzieć jak temat wygląda po zamontowaniu Rapid Bike EVO i sondy szerokopasmowej;) Mimo wszystko jednak prędkość maksymalna to zazwyczaj efekt uboczny wszystkich modów w nakedach, bo po co to komu;)

1,688

(12 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Siema
Mogę się wypowiedzieć w tym temacie bo na tym silniku to ja nawet po Kisielinie jeździłem:P

Silnik do którego wrócę kiedyś na 100% w postaci XT czy TT to już obojętne dla mnie. Moc 45kucy przy tej budzie to nie jest dużo bo jest słabszy od przykładowo DRZ i ogólnie jakoś tak mniej poręczny ale nie w tym rzecz. Można tym robić trasy po 1000km dziennie (z własnego doświadczenia wiem;) ) tor w Starym Kisielinie i wyprzedzanie litrów z wystraszonymi kierowcami też nie jest czymś obcym tej maszynie. Mi osobiście ten sprzęt dał bardzo dużo skilla dzięki czemu teraz łatwiej mi latać na innych mocniejszych sprzętach.
Jeśli ten motocykl lata większość czasu na SM i jest katowany to pewnie bierze już olej mając już prawie 50k przebiegu, jest to dość naturalne przy tych sprzętach i nie należy się tym przejmować za bardzo bo cylinder jest tani:P Nie zmienia to faktu że na 99% ten silnik należy już rozebrać jeśli jeszcze nikt tego nie robił do tego czasu.
Kupuj ten sprzęt, nie powiem Ci czy ten z ogłoszenia akurat jest idealny bo go nie widzę fizycznie. Mimo wszystko kup XTka/TTs'a czy TTRke obojętne, wszystkie te sprzęty są zajebiste i zapewniam że przyniosą Ci masę zabawy.

1,689

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

No to jak moto miało tylu właścicieli to warto ściągnąć górę i zobaczyć czy wszystko OK.

1,690

(34 odpowiedzi, napisanych Garaż)

No jak długo nie dostawał impulsu z cewki to padł i tyle. Ale próbuj może będzie tak jak Helmex pisze.

1,691

(27 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

O kurde, współczuje. Powodzenia w sprzedaży życzę i obyś coś niebawem zakupił!!

1,692

(436 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

MAĆKO napisał/a:

W ogóle skąd ten pomysł że ktoś chce Ci dać prezent w postaci mega zajebistego FRS'a z 2005r za 10k, za tyle to Raku sprzedawał bez blachy. (oczywiście moim zdaniem drogo:P lecz nie zmienia to faktu)

Bądź co bądź to już 12letni sprzęt z rzekomo małymi wadami, także taka cena powinna być normalna.

Ja dokładnie z takiego samego zdania wychodzę ale standardy jakie się wypracowały są zupełnie inne i za takiego Kata 15k to " normalna kasa"

1,693

(27 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

A to nie masz już sprzęta żadnego?

1,694

(27 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Hehe opuszczasz grono zacnych Bergowców:P ? Przecież chłopcy zginą bez Ciebie, jesteś ich światełkiem w tunelu:P

1,695

(436 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

W ogóle skąd ten pomysł że ktoś chce Ci dać prezent w postaci mega zajebistego FRS'a z 2005r za 10k, za tyle to Raku sprzedawał bez blachy. (oczywiście moim zdaniem drogo:P lecz nie zmienia to faktu)