1,711

(57 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

PIS powinien zrobić ustawę 500+ dla każdego użytkownika Husaberga i to już od pierwszej sztuki:)

1,712

(57 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Ale gościu Levis ma racje... bądź tak miły i najlepiej usuń swój post z "żartobliwym" pomówieniem bo jak się okazuje nie ma to żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

1,713

(57 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Olej Levis, ludzie lubią sobie pierdolić głupoty w świat.

1,714

(57 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Silnik MT07 jest boski:D

1,715

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Jedyne nieporozumienie przy olejach wyczynowych to wlewanie ich na cały sezon np. 300V i zmiana po 10tyś.
Kiedyś rozmawiałem z przedstawicielem Motula i śmiał się z takich ludzi twierdząc że 300V ma niesamowite właściwości ale bardzo krótko i należy go zmieniać często. Nie ukrywam że kiedyś te słowa mi się pokryły z rzeczywistością i kumpel przelatał prawie cały sezon na 300V zrobił chyba z 6tyś na kawie 636 i silnik był wyraźnie bardziej głośny. Zmienił olej, nalał Motula 7100 bo przekazałem mu powyższe info i jak ręką odjął... silnik pracował już cicho. Ostatnio stojąc w kolejce u Olka gość przede mną zamówił 300V do BMW F800GS... to już nawet sensu nie miało:P

1,716

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

300V jest super nie wiem o co wam chodz;) BTW. Ipone to Motul i obawiam się że mogą to być bardzo zbliżone oleje, ale Ipone tańszy to prawda.

1,717

(57 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Ja tam nie wiem kurde z czym jest problem przy kopaniu tych 2t, kopałem 380 albo 360 już nie pamiętam i nie było problemu.

1,718

(57 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

wykorzystajmy potencjał, silnik z hayabusy:P

1,719

(27 odpowiedzi, napisanych Garaż)

to tak prewencyjnie wymieniłeś rozumiem? Jaką miałeś płytkę na ssących przed wymianą i po wymianie? Bo myślałem że wyrabiają się w dużej mierze gniazda przez twarde zawory.

1,720

(27 odpowiedzi, napisanych Garaż)

A głowice dałeś do zrobienia? Później rozumiem dotarłeś wydechowe a ssące po prostu zamontowałeś tak? I ile dałeś za komplet tych zaworów w kochanej Hondzie?

1,721

(27 odpowiedzi, napisanych Garaż)

albo zakuć pod buty i na tor jako slider;)

1,722

(27 odpowiedzi, napisanych Garaż)

też średnie porównanie bo wydechowe sa zdecydowanie mniejsze.
Btw. one sa całe stalowe ale azotowane albo chromowane na grzybku stąd nie przylega tam magnes.
Ale spoko już wiem że mam tytany na ssących więc je tylko przetarłem i wsadziłem na swoje miejsce. Dotarłem jedynie stalowe wydechowe ale bardzo delikatnie pastą 0.
Zbieram na nową głowice:) Możliwe że zamówię nówkę bo widze że można kupić komplety w dobrych pieniądzach w USA, pod koniec przyszłego sezony wpadnie nowa.

1,723

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

w SM znaczenie ma bardzo duże. Pomijam ludzi którzy ciorają buty na asfalcie ale sam fakt wystawienia nogi do przodu dociąża przednie koło. Nawet w motoGP tak robią;P

1,724

(27 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Teoretycznie masz racje ale można się pomylić bo stalówki mają powłoki które nie przyciągają magnesu, najczęściej ta powłoka jest tylko na grzybku zaworu ale zdarza się że jest również na trzonku zaworowym.
Różnica w wadze zaworu to kilka gram, jak dla mnie nie jest to na tyle wyraźna różnica żeby nie mając porównania w postaci stalówki i tytanu dało się rozróżnić.

1,725

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

byłbym w większym szoku jak by Ci powiedział bez zastanowienia"-spoko, wejdzie:P "