1,636

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Dokładnie jako fan VR46 w motoGP nawet nie popatrzyłbym na SM gdyby było mnie stać na nowe R6 z torowymi owiewkami i całą otoczkę zawodów z tym związaną. Do SM na początku przyciągnęło mnie to że jest kilka razy taniej podejść do ewentualnych zawodów, obecnie po prostu to polubiłem a na zawody nie mam czasu;) Więc w moim przypadku "miłość" do SM to całkowity przypadek i jak bym miał kase to bym tego pewnie niestety nie zaznał;)

1,637

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Ja sobie Kawasaki nigdy nie kupie raczej ale też mi się zawsze podobały Rki od nich. Zwłaszcza 10tka zawsze mi się podobała ale żeby nie wyjść na hipokrytę podtrzymuje swoje zdanie że litr dla zwykłego śmiertelnika to przegięcie pały i raczej ograniczenie umiejętności.

1,638

(63 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja tam myślę że po 300godzinach to może nie jest OK ale co najwyżej "optymalnie":P

1,639

(5 odpowiedzi, napisanych Przywitalnia)

Cześć, fajny motocykl:)

1,640

(1,472 odpowiedzi, napisanych KTM)

Taki całkowity no name to może przesada ale np. amerykanskiego Proxa ogarniesz za 300-400zł. BTW. masz oferte na PW.

1,641

(63 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

FRS z linka to już jest pieprzone szaleństwo... 20k za taki szrot... to już nie jest normalne i w sumie użytkownicy sami wyprowadzili ten silnik na piedestał, robiąc z tego motocykla samozwańczego króla silników...

1,642

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Moim zdaniem to jest mit ale kto wie.

1,643

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Niee ja 9tki nie mam;) Mam CRF i MT07 tylko.
Ja bym brał F4, lubie CBRki. Jak chcesz tanio i mocno to Blady 900tka albo jak moze być troche drozej to 929 i bedziesz zadowolony.
9tka wydawała mi się zawsze strasznie ciężka ale to też ciekawy motocykl, z pękającymi ramami to puki nie robisz stopali po kilkadziesiąt metrów z obrotem o 180 i wybiciem przedniego koła to nic się nie martw;P

1,644

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Masz racje.
Ja tam w ogóle nie lubie elektroniki i wolę mieć słabszy i racjonalny motocykl ale samemu nad wszystkim panować i mieć z tego frajdę.
Najbardziej elektro syf widać na F1 i powoli w motoGP, przez te wszystkie systemy wyścigi robią się nudne i mówią o tym sami kierowcy.
MotoGP śledzę cały czas ale F1 już dawno odpuściłem bo tam to już powoli mogą symulacje wyścigu puszczać i na jedno wyjdzie:P

1,645

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

brak ABSu to zaleta, ja mu nie ufam;P

1,646

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

No to klasa;) Czasami się uda;P

1,647

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

To nie jest dobry temat na remont;)
W PL mentalność jest taka że jak chodzi i stuka/pali olej a w oleju są opiłki to jeszcze nie jest do remontu tzw. towar pełnowartościowy.
Ktoś z tego ustruga trupiszcze i za miesiąc wypadnie to na OLX z nową okleiną jako nówka sztuka "tylko" zawory do regulacji ;)

1,648

(6,067 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Pomijam że robią ich w ch***a z fazerami, ale ogarnijcie tą dyskoteke:D

[url]https://www.youtube.com/watch?v=hPFoT4lWOSc[/url]

1,649

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Stąd też sądzę że np.mt10 wymaga niesamowitego kozaka bo jest tam o kilka wiader potencjału za dużo, nawet jak na tor:P

1,650

(2 odpowiedzi, napisanych Przywitalnia)

Siema
Masz tą Virówkę w SM:P?