46

(6 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

no dobrze by było wiedzieć, to bym sobie zapas zrobił na 5 lat w przód :D

47

(11 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Oj odmłodziłbym się, żeby jeszcze takie lekkie pojezdzawki porobić :-)

48

(2 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Rafał Bury już nie będzie na SM ?

Nieliczna osoba, z którą mogłem się pościgać bez spiny na moim poziomie :-)

49

(1,456 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

to może się dziadki pochwalą ?

Kuklówka jeszcze aktywna, czy RIP ?

50

(11 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

pamiętam filmik - do tej pory mi się japa cieszy jak go oglądam :)

ja nigdy wyjadaczem nie byłem, ale prawda jest taka, że mam bardzo mało czasu - głównie rodzina i praca. Jakbym znalazł 2 godziny w tygodniu, które mógłbym poświęcić na jazdę, czy to na Bemowo czy na tor, to i tak byłby sukces.

Także tak to jest - sam chętnie bym coś polatał więcej, a tu dzieci płaczą albo żona prosi o pomoc w ogrodzie - no i jak tu odmówić... :D

51

(1,472 odpowiedzi, napisanych KTM)

delta w formie !

52

(17 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Fajnie. Daj fotkę roboty jak wróci :-)

53

(8,466 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

z dupy nie z dupy, jednak trochę rozsądku należy zachować. Czy to terror, wypad po bułki czy jazda na trening.

Gdzie można dopierdolić to można, ale faktycznie w okolicy gdzie kręci się trochę ludzi, a szczególnie dzieci - to odpuśćmy świrowanie - w więzieniu, w razie nieszczęścia, są raczej gorsze atrakcje.

54

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

jeszcze grzane manetki, wysoka szyba i motokoc ! :)

55

(17 odpowiedzi, napisanych Garaż)

wrzuć fotkę :)

może operując dystansami da się jakoś zaradzić

56

(3 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

16.5 to ciężki temat. Z tego co pamiętam, to jedyna opcja to goldspeed, ale nie wiem czy je produkują. Inną opcją, to deszczowy michelin/metzeler, który wygląda jakby miał homo, ale faktycznie jej nie ma :(

57

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Pewnie dla niektórych wyda się to niemożliwe, ale Apka jeździ. Wczoraj dałem jej trochę w pizdę. Musiałem nieco pogrzebać w "skrzynce" bezpieczników, bo bezpieczniki nie siedziały sztywno. Objawem było to, że np raz na jakiś czas rozłączał się prąd i silnik gasł.
Myślę, że problem jest zażegnany.
Teraz czekam jeszcze tylko na hak do samochodu i będzie można zwiedzać krzaki na mazowszu :)

58

(3 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Do zamkniecia

59

(17 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Hmm. Ze skróceniem to pewnie pójdzie, ale z poszerzeniem to już grubsza rzeźba...
Daj fotki jak wygląda wahacz z założonym 5"

60

(17 odpowiedzi, napisanych Garaż)

rozumiem - tak tylko wrzuciłem, bo widziałem, że ludzie pakowali wahacze od SXV/RXV do CRF :)

Osobiście na Twoim miejscu bym to olał :) Prawdopodobnie, dopóki nie będziesz w top PP, to nie ma to znaczenia i ten hajs lepiej wydać może na półki czy opony :) Przypomnę tylko na czym jeździł kolega Łukasz Hepner i o 20k droższe sprzęty nic innym nie pomagały :)

Ale to tylko moje zdanie :)