61

(167 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

kiepska sprawa - współczuje rodzinie :(

62

(17 odpowiedzi, napisanych Garaż)

wahacz od SXV/RXV nie podejdzie :P ?

63

(1,456 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Odgrzeję kotleta - gdzie się teraz da coś pośmigać delikatnie ?

Najlepiej w zachodnich rejonach.

podjadę zobaczyć co tam Ci zostało :)

65

(17 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Zagadaj z Wujem (Piotr Salamon z Tsunami) - on gdzieś skracał w swojej YZ

66

(15 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

nie, chwilowo nie :(

Bomber jednak nie ma :( w sensie ma jedne, ale zostawia je dla siebie na zapas :(

biorę !

no dla mnie te twarde się ślizgają po podnóżkach, ale może mam nie wystarczająco "ostre" podnóżki.

Hej.

Obecnie mam takie "plastikowe" co Bomber załatwiał. Na piętach jest ok, ale na śródstopiu mi się ślizgają na podnóżkach.

Dlatego chciałbym wrócić do gumowych - gdzie można takowe nabyć ?

Wersja moich butów, to 45 i z zawiasem, jeżeli ma to znaczenie...

Z góry dzięki.

Może ktoś szuka takiego samochodu. Sprzedaje mój przyjaciel. Fura bez feleru, zmienia, bo 3 dziecko w drodze i kupił 7-os Q7.

Więcej info w linku

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6DHM4q.html?fbclid=IwAR2UeTnuTf_RBWgF-_Qzj-stoJ5QQ5MJnm0naSVcCZGxt8f7RSRPOeeK6hE[/url]

72

(24 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Ja na regulację CO mam dwa sposoby:

Ustawiam wolne obroty w dolnej granicy, ale żeby silnik pracował stabilnie. Odkręcam manetkę do 5000-6000, puszczam i obserwuję.
Jak obroty schodzą za wolno, to mieszanka za uboga.
Jak schodzą szybko, ale schodzą niżej niż ustawione wcześniej wolne obroty, to za bogato.
Idealnie jest wtedy, kiedy obroty spadają szybko aż do wolnych obrotów.
Potem zostaje test drogowy, bo czasem jeszcze minimalna korektę trzeba zrobić, ale z doświadczenia jest to +-1%.

Paliwo na średnich i na wysokich obrotach to dupohamownia - dolewa się paliwa do momentu aż zaczyna gorzej jechać i wtedy cofka i jest git majonez

Elo

73

(15 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Za mojego obdrapanca to z 600 ?

W sumie nie wiem czy go sobie nie zostawie

74

(15 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Mam Beringera BR12 z zewnętrznym zbiorniczkiem. Trochę obdrapana, ale działa.

75

(5 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

SXV 550 pali od 10 w górę i wymaga częstego serwisu również napraw, a mogą się takowe pojawić.

Porównywanie KTM 525 do SXV 550 to jak porównywanie 2.0 turbo diesla do 2.0 turbo benz. Niby taka sama pojemność, zbliżona konstrukcja, a osiągi zupełnie inne.

Oba mają plusy i minusy, tanich sztuk bym unikał - kupisz co uważasz za słuszne.