751

Odp: gumowanie na tylnym kole

Mi mało powietrza nie pomaga, kumpel co na kole dobrze daje z cyrklami itp tez mówi że mało powietrza nic nie wnosi a jedynie bardziej buja, jedynie przy maga wolnych i to tylko na wprost pomaga.

752

Odp: gumowanie na tylnym kole

Też nie zauważyłem znaczącej różnicy z tym ciśnieniem. Na początku miałem gdzieś tyle co na tor się pompuje, nie wiem ile dokładnie :) potem upuścilem i bez zmian

WR250X -> Husaria 701

753

Odp: gumowanie na tylnym kole

Dziś próbowałem dziobala postawić na koło z 2, ale nie wychodziło. Chyba jakaś blokada psychiczna na szarpnięcie gazem, nawet mi się koło nie oderwało. Jakieś porady sugestie? :)

Młodość, uczucia, spontan...
KTM SM 690 LC4 [2009]

754

Odp: gumowanie na tylnym kole

strzel ze sprzęgła:P

755

Odp: gumowanie na tylnym kole

Moz któregoś razu ustawimy sie większa ekipa w jakiejś dobrej miejscówkę zeby spokoj był zeby potrenować wheelie, dobrze by tez było jak by ktoś juz ogarnięty w tym temacie był i przyjechał pokazał co nieco?

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

756

Odp: gumowanie na tylnym kole

Jestem za ty co napisal beta :p bo samemu to przejezdzam z 50 m i kobiec :p

drz y/sm 434

757

Odp: gumowanie na tylnym kole

Bera3 napisał/a:

Moz któregoś razu ustawimy sie większa ekipa w jakiejś dobrej miejscówkę zeby spokoj był zeby potrenować wheelie, dobrze by tez było jak by ktoś juz ogarnięty w tym temacie był i przyjechał pokazał co nieco?

Ustawić się można ale ja to jako ten mniej ogarnięty :P No i trzeba jakąś miejscówkę znać, drogę gdzieś na uboczu gdzie mało co jeździ czy plac jakiś

Honda XR400R Enduro || Honda XR650R SM

758

Odp: gumowanie na tylnym kole

Pamiętajcie o jednej prostej zasadzie - jak się nie wypierdzielisz to się nie nauczysz :] jak znajdziecie ten "punkt" i będziecie pamiętać o FB (albo HB jak kto ma) to reszt pójdzie gładko. Ciśnienie w kolach normalne bo za niskie będzie przeszkadzać (trochę to pomaga przy nauce wolnych gum ale potem i tak trzeba się przestawiać bo drifty czy cyrkle robi się na normalnym). Parę razy strzelić lekko sobie ze sprzęgła co by zobaczyć reakcje moto i wyczuć kiedy i ile go dać. Można też moto na sucho postawić do pionu np w rogu garażu tak aby łatwiej było go utrzymać i zobaczyć na jakiej wysokości jest moto, gdzie jest ten "punkt" jak się siedzi co by później w realu wiedzieć, że bardziej jak to co mieliście na sucho nie dawać bo gleba, no chyba że kto przycierke chce zrobić :] im szybciej się jedzie to stabilniej i łatwiej moto utrzymać dzięki czemu dłuższe gumy będą ale przyjemniej dla mnie jest latanie wolnych długich gum (więcej się dzieje). Biegi przebijać bez sprzęgła w momencie kiedy moto jedzie równiutko (nie opada i nie ciągnie w pion) przy delikatnym odpuszczeniu gazu. Jakoś tak to wyglądało u mnie w teorii ale w praktyce i tak były gleby z początku ;] ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

759 Ostatnio edytowany przez Bera3 (2017-05-15 09:05:18)

Odp: gumowanie na tylnym kole

W moich okolicach to koło maximusa jest sporo takiego miejsca patrząc ze większość hal jest zamknięta poza expo. Ale pewnie wiekszosc z Warszawy wiec lepiej cos tam poszukać zeby nikt nie musiał jechac godzine, orientuje sie ktoś jak modo poza godzinami otwarcia? Czy da rade tam wjechać czy raczej pozamykane wszystko?

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

760 Ostatnio edytowany przez shonek (2017-05-16 10:27:10)

Odp: gumowanie na tylnym kole

Jak ktoś ma konkrety to polecam mocno dzielić się tym poprzez PW :) raczej nie w tym temacie

WR250X -> Husaria 701

761

Odp: gumowanie na tylnym kole

Kto się pisze jutro na takie lekcje? :)

WR250X -> Husaria 701

762

Odp: gumowanie na tylnym kole

To co ktoś coś gdzieś dziś? :)

Honda XR400R Enduro || Honda XR650R SM

763

Odp: gumowanie na tylnym kole

Ja chcialbym. Ale jakoś kolo wieczora moge dołączyć

764

Odp: gumowanie na tylnym kole

Poszło do Was obu PW.

WR250X -> Husaria 701

765

Odp: gumowanie na tylnym kole

Jestem na miejscu umówionym i się pytam gdzie reszta? :P

Honda XR400R Enduro || Honda XR650R SM