1,351

(23 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Nóżki pasażera... skreśliłbym to moto:P

1,352

(160 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Czyli jak rozumiem wysyłasz dzisiaj:D ? Ładne to mam.

1,353

(6 odpowiedzi, napisanych Honda)

No nieźle:P Nigdy bym nie powiedział, odnotuje na przyszłość.

1,354

(6 odpowiedzi, napisanych Honda)

Nie wiem czy się z tym jeszcze borykasz, myślę że nie ale bardzo prawdopodobne że to TPS;)

1,355

(160 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ale chopcy wymyślacie:P

1,356

(21 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Biore kombik, reszta PW. Myślę że jeszcze wezmę komplet opon do mojej crf ale nie wiem jakie... doradź coś na PW. Przód 16,5.
Pozdro

1,357

(160 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Uda się w tym tygodniu podomykać temat?

1,358

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Pewnie podobnie jak w crf głowica ma problem... każde moto coś ma. Najgorzej jak się tylko jeździ i zapomina się o serwisie bo wcześniej użytkowało się jakiegoś nakeda. Mając wyczyna trzeba bardziej świadomie podchodzić do różnych tematów.

1,359

(4 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

Nalało się gdzieś wody, może jakieś zwarcie? Raczej mało prawdopodobne żeby wlało się do gaźnika.

1,360

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Nosz kurna... chce! Daj namiary na tego gościa bo nie widzę aktualnie takiej oferty

1,361

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Levis ile dałeś za te opony Metzeler Racetec RR ? Bo mam słabe rabaty na takie opony i szukam taniej...

1,362

(53 odpowiedzi, napisanych Honda)

Nie no jak miałem antyhoppa to też nie czułem hamowania silnikiem ale wywaliłem go bo pomyślałem że mi się nie przyda do rzczy które chce na tym moto robić , mimo wszystko i tak na tor skocze w tym roku - zobaczymy czy bez niehopa się da;)

1,363

(5 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Kurde stary tak żeś się napracował przy tym rysunku że jak bym miał taką tarcze to bym Ci dał za friko:P

1,364

(53 odpowiedzi, napisanych Honda)

Hoppingu nie ma już ziomeczki;) teraz zczaiłem że to nas różni;)
Nie zamierzam go zakładać puki co;)

1,365

(53 odpowiedzi, napisanych Honda)

mam 2004, jeżdziłem tez na 2007 i też hamował tak samo. W porównaniu do rzędówki hamuje mocno:P No nie ma się co spierać bo ciężko jest przekazać co to znaczy mocno a co słabo.
BTW. Karol masz odpięty TPS?