1,321

(21 odpowiedzi, napisanych Honda)

Łańcuch poszedł na reklamacje a ja przy okazji tego zabiegu zacząłem rozkminiać jak mocniej zdystansować sobie łańcuch od opony.
Dzięki Karol za info będę z tym sobie walczył w przyszłym tygodniu.
Dzisiaj latałem 3godziny na szerszym łańcuchu VX2 i ociera na tych dystansach co mam ale ani grama się nie naciągnął więc VT2 ewidentnie był felerny... a szkoda bo nie ocierał;)

1,322

(21 odpowiedzi, napisanych Honda)

Pytanie, próbował ktoś dystansować przednią zębatkę? I nie chodzi mi o odwrócenie zębatki tylko o coś więcej?

1,323

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

No właśnie się zastanawiałem czemu silnik taki duży, ale myślę sobie będę cicho bo na pianinach się nie znam to po co się mądrzyć:P

1,324

(23 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja mam 13/48, nie mierzyłem nigdy prędkości bo mi to nie było do niczego potrzebne ale jak latam po drodze technicznej wzdłuż drogi szybkiego ruchu to jakieś tam punto zazwyczaj leci szybciej:P

1,325

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Jaram się 250tkami ostatnio, może sobie machnę za jakiś czas ale myślę że big foot:) bo na SM szkoda tej pojemności.

1,326

(436 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Heh:D Kolega pewnie tylko nowe lub prawie nowe motocykle kupował więc nie wie co to poszukiwanie starszego modelu;)

1,327

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Amelinium ani nie pomalujesz ani nie pospawasz migiem ale uszkodzić już można. Co nie zmienia faktu że można to zrobić dobrze, tylko trzeba uważać.

1,328

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

byłoby Hot gdybyś spalił tą felgę na tym betonie a tak to wiesz:P

1,329

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

słabe rozwiązanie i nie logiczne;)

1,330

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Wykrętak to lipa w 90% przypadków.
Ale rozwiercanie wiertłem krok po kroku coraz większym wiertłem to chyba najlepszy sposób.
Spawara tez daje radę ale masz tam ładny kawałek amelinium i może go troszkę uszkodzić taki zabieg.

1,331

(436 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

To z kreską to chyba normalne w yamaszkach, kiedyś się z tym spotkałem.
Ty zaproponowałeś 5k czy oni żeby sprzedać?

1,332

(15 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Taka rama od dealera jest z papierem normalnie?

1,333

(23 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Heh fajnie to brzmi jak mówisz w wypadku SM o prędkościach powyżej 160:P
Moja crf chyba 130 nie jedzie:D

Pompkę kupił Levis, więc moje graty będą latały w Apce!! Teraz to już się na 100% nie zepsuje.
Do zamknięcia.

1,335

(21 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Tricker jest zajebisty, kiedyś go sobie kupie i będe zawstydzał wszystkie prawilne SMy:P Już raz to chciałem kupić ale kurde akurat nie było ani jednego ogłoszenia z tym motorkiem. Teraz patrzę i też nic niema.