91

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

XmirasX napisał/a:

A ja znowu nie dostałem żadnej wiadomości.

Sprawdź PW teraz.

Ps jest już 7 wpłat :) im szybciej się ogarniemy tym szybciej towar będzie u nas :)

92 Ostatnio edytowany przez qnik (2017-02-03 15:35:54)

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

przelew zrobiony
Melange - M
Pozdroo

DRZ400SM + WR250F + PW80

93

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Kiedy będą bluzy +/-?
Mój przelew też już poszedł na początku tygodnia.

94

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Wieczorkiem wstawię listę kto wpłacił :) bluzy będą plus minus 10 albo 13 luty u Was :P taki jest plan :)

95

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Cekom i cekom jus docekać się nie mogę ;)

DR-Z

96

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Można jeszcze się dopisać?

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

97

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

velkurczak napisał/a:

Można jeszcze się dopisać?

No toż można :) zaraz napisze do Ciebie priv :)

98 Ostatnio edytowany przez Rychu (2017-02-07 19:49:52)

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Niżej lista wpłat :) prawie wszyscy ogarnęli temat na czas :) zatem ja działam i produkuję :)

1. snieg (dwie sztuki, L i XL - "na codzień" i "na moto") :D                                                                              Wpłata             
2. Levis - 1szt. Prawdopodobnie XL – czarna                                                                                                   WPŁATA
3. adrmln90 - 1 szt. Prawdopodobnie M'ka                                                                                         Wpłata
4. Johnny - 1 szt. M                                                                                                                                      WPŁATA
5. Pablo_87 - 1 szt. Prawdopodobnie L czarna                                                                                                WPŁATA   
6. kfr84 - 2 szt. L i XL                                                                                                                                   WPŁATA
7. MAĆKO - 1szt. L całe życie melanż!!                                                                                                           WPŁATA
8. B4rt0sz - 1szt. L czarna (kozackie te bluzy                                                                                                 WPŁATA
9. Bartas - 1szt XL melange jak da rade jak nie to czarna                                                                               WPŁATA
10. Arszen - 1 szt. M melange, 1 szt. L czarna oraz 1 szt. S czarna                                                                 WPŁATA
11.Adammada-1szt melange,najprawdopodobniej L                                                                                       WPŁATA
12. dżejkop- 1szt.  XXL czarna                                                                                                                      WPŁATA
13. Piwkosz - 2szt. S czarne                                                                                                                          WPŁATA
14. qnik - 1szt. M/L melange                                                                                                                         WPŁATA
15. Go2Hell 1szt. M/L melange                                                                                                    CZEKAMY NA WPŁATĘ
16. Snickers - 1szt. M\L czarna                                                                                                       WPŁATA
17.RB23  1szt  L czarna                                                                                                WPŁATA
18. TomekRST - 1szt. XXL                                                                                                                            WPŁATA
19. hermes - 1szt M w kolorze melangu - zakup hermesa dla kolegi z innego forum                                       WPŁATA
20. Lukaskovy - 1szt. rozm. L czarna                                                                                                            WPŁATA
21. XmirasX 1 szt. rozmiar M lub L                                                                                   WPŁATA
22 PERPETUM                                                                                                               BRAK WPŁATY
23. VELKURCZAK                                                                                                    WPŁATA

99

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Rychu PW

wr 250x

www.bikersbook.pl

100

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Bluzy się produkują :) jeszcze troszeczkę trzeba poczekać i wysyłam :)

101

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

what's up!?

102

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Mały poślizg niestety, dzwoniłem do szwalni jutro mają nanosić sitodruk na materiał :) Już jest bardzo  bardzo blisko. Postaram się w tym tygodniu Wam to wysłać :)

103

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Super, dzieki za info.

104

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Elo jak tam sprawy się mają, bo lekko się wych..łem zawsze nowości pojawiały się w dziale sprzedam i dopiero dziś obczaiłem że mamy bluze od Shotów. Po zajebistych koszulkach i bluzę chętnie nabędę L lub XL w blacku znajdzie się coś jeszcze Rychu?

SUZUKI RMX450Z

105

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Uda się w tym tygodniu podomykać temat?