136

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

halo, co z bluzami? już wysłane wszystkie?  ja wciąż nie mam

wr 250x

www.bikersbook.pl

137

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Czarne chyba jeszcze w produkcji :(  Też czekam

Husqvarna SM450R & Yamaha YZ 250
było KTM Exc-r 530 Yamaha WR400F  Ducati Monster 800 S.i.e.
http://www.bikepics.com/members/pablo87/

138

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Ja już swoją znosiłem:P
Btw. ogólnie wszytko spoko ale słabe są zamki, zacinają się.

139

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

a zamki plastik czy metal ?

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

140

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Ten już znosił a inni jeszcze czekają =( , Rysiek ratuj bo zimno !

CRF450R SM

141

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Przepraszam Was najmocniej, ale też mnie ta cala sytuacja irytuje i nie jest zależna ode mnie, gdybym umiał szyć już dawno bym to sam zrobił :). Codziennie się z nimi kontaktuje, dziś z rana też już dzwoniłem do szwalni - powiedzieli że bluzy będą na 10000000000% dziś gotowe. Więc od razu wsiadam w auto i jadę po stuff.

MAĆKO napisał/a:

Ja już swoją znosiłem:P
Btw. ogólnie wszytko spoko ale słabe są zamki, zacinają się.

Jeśli chodzi o zamki w mojej testowej bluzie wszystko działa w porządku, może Twój musi trochę popracować.

142

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Zamki są plastikowe z tego co pamiętam jak coś to Rychu popraw

143

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

MAĆKO napisał/a:

Zamki są plastikowe z tego co pamiętam jak coś to Rychu popraw


Jeśli będzie następna edycja to się to poprawi :)

144

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Rychu napisał/a:

(...) Więc od razu wsiadam w auto i jadę po stuff.

... a jak z wysyłką inną niż Pocztą?

Bo naprawdę, już wole chyba odebrać tą bluzę na zawodach niż po raz kolejny użerać się Pocztą Polską. ;)

#21, śnieg

145

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

snieg napisał/a:

... a jak z wysyłką inną niż Pocztą?
Bo naprawdę, już wole chyba odebrać tą bluzę na zawodach niż po raz kolejny użerać się Pocztą Polską. ;)

Z wysyłkami i tak jestem w plecy źle obliczyłem koszta wysyłki i dokładam, ale trudno - uczę się dopiero i biorę to na klatę. Zapytam o pocztex. Pasuje ?

146

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

próbowałeś to wysyłać jako list priorytetowy polecony ?

147 Ostatnio edytowany przez snieg (2017-03-07 13:56:26)

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Rychu napisał/a:
snieg napisał/a:

... a jak z wysyłką inną niż Pocztą?
Bo naprawdę, już wole chyba odebrać tą bluzę na zawodach niż po raz kolejny użerać się Pocztą Polską. ;)

Z wysyłkami i tak jestem w plecy źle obliczyłem koszta wysyłki i dokładam, ale trudno - uczę się dopiero i biorę to na klatę. Zapytam o pocztex. Pasuje ?

Pocztex, jeszcze gorzej... Sytuacja wygląda tak z pocztą tak, że albo paczki idą dwa tygodnie albo potrzebuje wróżki, żeby się dowiedzieć, że jakaś paczka do mnie przyszła. Nie zostawiają awizo, nawet nie dzwonią jak jestem w domu

Jezeli chodzi o koszty wysyłki to pisałem, że nawet chętnie dopłacę, żebyś nie był stratny, byleby to poszło jakimś zwykłym kurierem - z drugiej  strony, nie chce też żebyś musiał specjalnie dla mnie (i tylko dla mnie)  zamawiać dedykowanego kuriera.

Jak by zebrała się jakąś grupa osób, chętnych na dopłatę, żeby paczka poszła kurierem, a nie Pocztą... to ja się na to pisze.

#21, śnieg

148

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

Troszkę to już trwa ale cóż...wiem jak to jest z tymi szwalniami. Moja dziewczyna jest grafikiem i pracuje w tej branży koszulkowej. Nie raz trzeba się sporo naczekać, im mniejsze zamówienie tym bardziej spychają jego realizację na później.

U mnie nie było takich akcji z pocztą, może akurat ja mam łatwiej, bo w tym moim grajdole znam wszystkich z poczty bardzo dobrze :) Nic mi nigdy nie zaginęło.

149

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

MAĆKO napisał/a:

Ja już swoją znosiłem:P
Btw. ogólnie wszytko spoko ale słabe są zamki, zacinają się.

sarkazm

150

Odp: Ciepłe bluzy od Holeshots

ufff, udało się odebrałem, wszystko sprawdziłem, popakowałem i czeka na poranne wysyłanie. Pudło waży tyle że ledwo doniosłem do domu :)

[url=https://naforum.zapodaj.net/337ae8853aa0.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/337ae8853aa0.jpg[/url]