676

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

a no widzisz, lepiej kombinuj z crashami bo pozycja na mtku była już z mocno podniesionymi nogami.

677

(5 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

xtx660? W tym roku był na nordkapp i zrobił na raz 6kkm bez problemu:) Polecam
[url]https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xt-660-x-CID5-IDoOWxE.html#b1e1fc9cd3;promoted[/url]

678

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Wykręć te pręty z setów i nic nie podnoś bo w tym moto są aż za wysoko w standardzie. Pręty się wykręca chyba kluczem 10tką, w ogóle jak można z tym jeździć:P

679

(15 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Czyste moto płacze ! moto potrzebuje brudu aby funkcjonować.

680

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Hehe zajebiście to wygląda:D

681

(2 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Sprostuje tylko TPS czasami przyświruje a głównie uszkodzony jest stepper motor od jałowych obrotów.

682

(64 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

chce

683

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Baba jak baba ale kolo na motorze jakie salto posadził. 10/10

684

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Fala zwrotna zawsze występuje.
Próbuj jestem ciekawy jak to wyjdzie bo ostatnio uzbroiłem się dosyć mocno w różnego rodzaju sondy szerokopasmowe z modułami i chętnie pochłaniam takie informacje.

685

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Accel jest spoko. Miałem we wszystkim czym latałem.

686

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

wydaje mi się że ta sonda powinna być w innym miejscu.
Biorąc pod uwagę że masz dwa cylindry jedno gniazdo powinno być na jednym drugie na drugim w przeciwnym wypadku dostaniesz uśredniony wynik który w sumie nic specjalnego Ci nie powie. Popraw mnie jeśli masz na to inną wizje.
Btw, montując ją tak blisko wydechu w Vce wyczynowej która ma bardzo duże fale odbijające będziesz miał przekłamania w wynikach.

687

(16 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Na jakich warunkach jest ten leasing? ile miesięcznie z ciekawości.

688

(15 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Jest poskładany ale warto go sprawdzić przed założeniem jeśli chodzi o wyważenie. Hot Rods'a raczej nie polecam.

689

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Wywal amory z tyłu i wstaw belki jak ma być ostro. Do przodu też wpierdziel dwie stalowe zardzewiałe rury zamiast lag:D

690

(15 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

polecam również tyłek przesunąć bardziej do tyłu na kanapie, pomoże to ustabilizować pozycję bo środek ciężkości będzie niżej.