661

(15 odpowiedzi, napisanych KTM)

Tego nie powie Ci nikt:) Tylko sonda szerokopasmowa ew. sprawny diagnosta po odczuciach z jazdy z tym że bardzo +/-:)
Temat skomplikowany i nie da się na niego udzielić odpowiedzi na zasadzie dolej 5% i będziesz zadowolony:P Jest szansa że w Twoim moto akurat trzeba odjąć w tym zakresie 5%... tak to działa.

662

(45 odpowiedzi, napisanych KTM)

jak zaznaczysz tak wgrasz;) wszystko tam jest wyświetlone.

663

(15 odpowiedzi, napisanych KTM)

Wąskopasmowa sonda powinna wylecieć przy wyrzuceniu katalizatora i całej ekologii.
Strojenie na hamowni moim zdaniem nie ma sensu;) Sprawdza się jedynie dla WOT a cierpią pośrednie zakresy.

664

(15 odpowiedzi, napisanych KTM)

Jeśli jesteś ze śląska to chętnie Ci to ogarnę, zajmuje się na co dzień duzymi katami LC8 i LC4.
Nie jest to na 100% kwestia SAS, niewyłączony SAS będzie powodował jedynie głośne strzały przy schodzeniu z obrotów z racji na dodatkowe dawki powietrza - jest to na dłuższą metę szkodliwe dla zaworów - system został wykonany na potrzeby katalizatora i ogólnie pojętej ekologii.
Jak coś to masz tel na PW.

665

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Nie trzeba wyciągać silnika żeby ustawić zawory:P

666

(26 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Musicie poprzyklejać sobie do ciała woreczki ze spirytusem zrobić z tego naczynia połączone i ciągnąć to przez jakąś ukrytą rurkę w rękawie.

Druga opcja to połknąć w odpowiednich przedziałach czasowych ampułki żelowe napełnione spirytusem które będą się kolejno uaktywniać.

Ciężko jest lekko żyć.

667

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

na pocieszenie za takie akrobacje na olimpiadzie bankowo byłby złoty medal.

668

(9 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Yamaha z KTMem Ci się chyba pomyliła:P Ew. w jednocylindrówkach wyczynowych to jest szansa ale w rzędówkach które mają robić takie przebiegi między serwisowe to nie ma szans na takie pomyłki.

669

(9 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

masz PW.
BTW, bardzo mało prawdopodobne że to moto ma tylko tyle przejechane jak wydechowe były do roboty.
Z tego co wiem to zawory w tym modelu się robi co 40kkm ...

670

(9 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Heh coś szybko się go pozbyłeś:P
Zadzwoń do mnie może Ci pomogę z tym pianinem, bo chyba wiem co to może być.

671

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

prawilne 12'. zajebiście.

672

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

ABS to pipowspomagacz, który nie ma prawa bytu w motocyklach sportowych. Nie da się z tym jeździć i tyle. Siadając no moto sportowe/mocne z potencjałem które ma ABS nie mam nad nim w ogóle kontroli w sytuacji awaryjnej.
Do turystyki w jakimś adventure czy innym czymś podobnym spoko jak ktoś lubi - zwłaszcza po szutrach przy jakimś dużym moto.

673

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Jakaś pipa z ABSem

674

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

za zyla do nego:D

675

(10 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Tak zrób, nic się nie stanie. Warunek że łańcuch przelatał bardzo mało bo w przeciwnym wypadku będziesz miał nierówno rozciągnięty łańcuch i nie ustawisz odpowiedniego luzu.