1

Temat: Nie sm ale moto ;)

Pany... pytanie mam. Mt07 poszła w świat i do jazdy na codzień kupiłem fazera 800. Ogólnie moto piękne ładne ale... zawsze jakieś ale.
Moto było blokowane na A2 oryginalnie, blokadę zdjąłem, nowe oleje filtry i zawory do regulacji poszły. Okazało się ze wszystkie wydechowe do regulacji (Niby przebieg 12k Wiec dziwne) no ale już wyregulowane.
Druga sprawa (ta mnie właśnie nurtuje i wkurwia) mianowicie przy schodzeniu z obrotów strzela z wydechu (wydech seria, strzały mega ciche ale jednak są i pytanie co to może być, może to norma?
Z góry dzięki za odpowiedzi ;) niby nie supermoto ale silnik tak silnik

CRF 450 < exc 125 < sx 125 < sm690 <3

2

Odp: Nie sm ale moto ;)

Heh coś szybko się go pozbyłeś:P
Zadzwoń do mnie może Ci pomogę z tym pianinem, bo chyba wiem co to może być.

3

Odp: Nie sm ale moto ;)

Czemu sprzedales Mt?

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

4

Odp: Nie sm ale moto ;)

Sprzedałem bo w sumie mnie wkurwial :d a trafił się kupiec na szybko to poszła w świat ;) Ps: jak ja kocham to forum :d 5min i już odpowiedzi :d Macko weź No napisz mi priv bo nie mam jak teraz gadać ewentualnie jutro bym przedzwonił. Moto chodzi pięknie, moc jest, ale jednak jak odpuszczę to co jakiś czas pyka jak kuchenka gazowa

CRF 450 < exc 125 < sx 125 < sm690 <3

5 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-09-28 20:19:50)

Odp: Nie sm ale moto ;)

masz PW.
BTW, bardzo mało prawdopodobne że to moto ma tylko tyle przejechane jak wydechowe były do roboty.
Z tego co wiem to zawory w tym modelu się robi co 40kkm ...

6

Odp: Nie sm ale moto ;)

No ja wiem właśnie, ale z drugiej strony napęd oryginalny, klocki tez, nawet opony. Mechanik mówi ze może to być spowodowane blokada silnika

CRF 450 < exc 125 < sx 125 < sm690 <3

7

Odp: Nie sm ale moto ;)

matkrk napisał/a:

pyka jak kuchenka gazowa

A przy okazji zadzwoń na Pogotowie Gazowe, bo nie tylko moto masz zjebane! :-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

8

Odp: Nie sm ale moto ;)

Haha kuchenka już zmieniona :p moto szkoda zmieniać po swiezo kupione

CRF 450 < exc 125 < sx 125 < sm690 <3

9

Odp: Nie sm ale moto ;)

Mogły już być w fabryce źle ustawione. Ponoć zdarza się:)

10

Odp: Nie sm ale moto ;)

Yamaha z KTMem Ci się chyba pomyliła:P Ew. w jednocylindrówkach wyczynowych to jest szansa ale w rzędówkach które mają robić takie przebiegi między serwisowe to nie ma szans na takie pomyłki.