121 Ostatnio edytowany przez jjacks (2019-05-25 23:39:25)

Odp: supermoto od SWM

Daj se spokój z endurzeniem tym motocyklem. Tydzień temu sprzedałem GG fsr450 bo wydawało mi się że 118kg to jest spoko masa... Do momentu kiedy pojawia się jakaś mała górka w Bieszczadach i glina mokra.
Koła założysz ale zawias twardy pompka hamulcowa za mocna tarcza za duża itd. możesz dokupić cały zestaw koła pompa z przewodem żeby to w miarę szybko przekładać. Na szutry się nada i na suchy płaski teren.

A tak z ciekawości wystartowałeś jakiś rabat na ten swm czy po cenie katalogowej sprzedali?

Husqvarna SM610S

122

Dostałem rabat na wstępnych negocjacjach, a potem mnie i tak dealer oszwabił i sprzedał po cenie katalogowej. Szło przez leasing, szkoda słów...
Generalnie zakup w polszy bardzo kuleje...

123

kurtvail napisał/a:

Dostałem rabat na wstępnych negocjacjach, a potem mnie i tak dealer oszwabił i sprzedał po cenie katalogowej. Szło przez leasing, szkoda słów...

Słabo mega, z drugiej strony jak mogłeś się zgodzić na coś takiego...

A ile ci policzyli AC do leasingu?

Husqvarna SM610S

124

jjacks napisał/a:
kurtvail napisał/a:

Słabo mega, z drugiej strony jak mogłeś się zgodzić na coś takiego...

A ile ci policzyli AC do leasingu?

Serio, długa skomplikowana historia... Wszystko się dłużyło, leasing brany na odległość, cały koleś od leasingu którego naraił dealer też trochę opóźnień robił... W pewnym momencie machnąłem ręką bo chciałem już mieć moto. A potem i tak czekałem 2 tygodnie zanim kutwa kurier łaskawie je przywiózł :/

Za pakiet OC/AC/NNW wyszło mi jakieś 1500~1600 plnów. AC od 5% z delaerską zniżką.

125 Ostatnio edytowany przez kurtvail (2019-07-17 18:19:05)

Może kogoś zainteresuje.
Po 'lekkim' odchudzaniu, dziś na wadze wyszło mi 125kg z pełnym bakiem. :)
Metoda pomiaru: waga skupu złomu :p
Wywaliłem głównie tylko jeden wydech i wrzuciłem cały układ arrowa (alu, tytan i wyngiel).
Jeszcze jest gdzie urwać dodatkowe 5kg (ABS, aku i kilka pierdół).
Tylko jeszcze na hamownie by się przydało.

126 Ostatnio edytowany przez ecetera (2019-07-17 19:24:50)

kurtvail napisał/a:

Może kogoś zainteresuje.
Po 'lekkim' odchudzaniu, dziś na wadze wyszło mi 125kg z pełnym bakiem. :)
Metoda pomiaru: waga skupu złomu :p
Wywaliłem głównie tylko jeden wydech i wrzuciłem cały układ arrowa (alu, tytan i wyngiel).
Jeszcze jest gdzie urwać dodatkowe 5kg (ABS, aku i kilka pierdół).
Tylko jeszcze na hamownie by się przydało.

A wyrzuciłeś już podnożki pasażera i te uchwyty z tyłu? Poza tym, nie denerwuj ludzi tylko wrzucaj zdjęcie jak to wygląda z tym Arrowem!

A poza tym, 125kg to fantastyczny wynik dla drogowego sm. Na wstępie deklasujesz 690 o jakieś 20 - 25kg.

127 Ostatnio edytowany przez kurtvail (2019-07-17 20:09:52)

Umyje go to w sumie fotkę jakąś moge wrzucić :p
Podnóżki wyleciał. Uchwyty na dniach, bo wygodne są do wyciągania moto z błota itp.

'Stara' fota na szybko:
https://drive.google.com/file/d/1U3Z8Kr … p=drivesdk

128

odchodzaj dalej, bo Apka V2 po lekkim odchudzaniu 122kg :D

Aprilia SXV 450