121 Ostatnio edytowany przez jjacks (2019-05-25 23:39:25)

Odp: supermoto od SWM

Daj se spokój z endurzeniem tym motocyklem. Tydzień temu sprzedałem GG fsr450 bo wydawało mi się że 118kg to jest spoko masa... Do momentu kiedy pojawia się jakaś mała górka w Bieszczadach i glina mokra.
Koła założysz ale zawias twardy pompka hamulcowa za mocna tarcza za duża itd. możesz dokupić cały zestaw koła pompa z przewodem żeby to w miarę szybko przekładać. Na szutry się nada i na suchy płaski teren.

A tak z ciekawości wystartowałeś jakiś rabat na ten swm czy po cenie katalogowej sprzedali?

Husqvarna SM610S

122

Odp: supermoto od SWM

Dostałem rabat na wstępnych negocjacjach, a potem mnie i tak dealer oszwabił i sprzedał po cenie katalogowej. Szło przez leasing, szkoda słów...
Generalnie zakup w polszy bardzo kuleje...

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

123

Odp: supermoto od SWM

kurtvail napisał/a:

Dostałem rabat na wstępnych negocjacjach, a potem mnie i tak dealer oszwabił i sprzedał po cenie katalogowej. Szło przez leasing, szkoda słów...
Generalnie zakup w polszy bardzo kuleje...

Słabo mega, z drugiej strony jak mogłeś się zgodzić na coś takiego...

A ile ci policzyli AC do leasingu?

Husqvarna SM610S

124

Odp: supermoto od SWM

jjacks napisał/a:
kurtvail napisał/a:

Dostałem rabat na wstępnych negocjacjach, a potem mnie i tak dealer oszwabił i sprzedał po cenie katalogowej. Szło przez leasing, szkoda słów...
Generalnie zakup w polszy bardzo kuleje...

Słabo mega, z drugiej strony jak mogłeś się zgodzić na coś takiego...

A ile ci policzyli AC do leasingu?

Serio, długa skomplikowana historia... Wszystko się dłużyło, leasing brany na odległość, cały koleś od leasingu którego naraił dealer też trochę opóźnień robił... W pewnym momencie machnąłem ręką bo chciałem już mieć moto. A potem i tak czekałem 2 tygodnie zanim kutwa kurier łaskawie je przywiózł :/

Za pakiet OC/AC/NNW wyszło mi jakieś 1500~1600 plnów. AC od 5% z delaerską zniżką.

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

125 Ostatnio edytowany przez kurtvail (2019-07-17 18:19:05)

Odp: supermoto od SWM

Może kogoś zainteresuje.
Po 'lekkim' odchudzaniu, dziś na wadze wyszło mi 125kg z pełnym bakiem. :)
Metoda pomiaru: waga skupu złomu :p
Wywaliłem głównie tylko jeden wydech i wrzuciłem cały układ arrowa (alu, tytan i wyngiel).
Jeszcze jest gdzie urwać dodatkowe 5kg (ABS, aku i kilka pierdół).
Tylko jeszcze na hamownie by się przydało.

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

126 Ostatnio edytowany przez ecetera (2019-07-17 19:24:50)

Odp: supermoto od SWM

kurtvail napisał/a:

Może kogoś zainteresuje.
Po 'lekkim' odchudzaniu, dziś na wadze wyszło mi 125kg z pełnym bakiem. :)
Metoda pomiaru: waga skupu złomu :p
Wywaliłem głównie tylko jeden wydech i wrzuciłem cały układ arrowa (alu, tytan i wyngiel).
Jeszcze jest gdzie urwać dodatkowe 5kg (ABS, aku i kilka pierdół).
Tylko jeszcze na hamownie by się przydało.

A wyrzuciłeś już podnożki pasażera i te uchwyty z tyłu? Poza tym, nie denerwuj ludzi tylko wrzucaj zdjęcie jak to wygląda z tym Arrowem!

A poza tym, 125kg to fantastyczny wynik dla drogowego sm. Na wstępie deklasujesz 690 o jakieś 20 - 25kg.

127 Ostatnio edytowany przez kurtvail (2019-07-17 20:09:52)

Odp: supermoto od SWM

Umyje go to w sumie fotkę jakąś moge wrzucić :p
Podnóżki wyleciał. Uchwyty na dniach, bo wygodne są do wyciągania moto z błota itp.


'Stara' fota na szybko:
[url]https://drive.google.com/file/d/1U3Z8Kru4DODzZGitFy8s1D-iBPRvNQIP/view?usp=drivesdk[/url]

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

128

Odp: supermoto od SWM

odchodzaj dalej, bo Apka V2 po lekkim odchudzaniu 122kg :D

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

129

Odp: supermoto od SWM

i jak tam po sezonie?

Husqvarna SM610S

130

Odp: supermoto od SWM

no właśnie jakiś update po awarii ze Słomczyna i naprawie gwarancyjnej!

Pozdrawiam,
Piotrek

131

Odp: supermoto od SWM

mallly200sx napisał/a:

no właśnie jakiś update po awarii ze Słomczyna i naprawie gwarancyjnej!

też jestem ciekaw

https://www.bikepics.com/members/81

132

Odp: supermoto od SWM

zagadałem do kolegi, żeby tutaj zrobił update. Ja już wiem :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

133

Odp: supermoto od SWM

A dajcie spokój... Naprawa gwarancyjna pierwsza nic nie dała. Zaraz wrócił. Potem odebrałem i nadal kicha... Skończyło się na tym że wrócił znowu do serwisu. Odebrałem go ... we wtorek! Dwa dni temu! :/
Fabrycznie był źle złożony wał. Wymienili w końcu wał, łożyska, tłok i cylinder.
Wałek wyrównoważający walił w korbę, co rozsypało łożysko, rozwaliło korbę, tłok lekko zahaczył o wał i rozjechał cylinder - w skrócie: MASAKRA! :D

Włosi oczywiście długo i opieszale się ruszali. Importer też miał temat w dupie... Czekałem 7 (!) miesięcy na moto. Iiii... nadal nie jest do końca dobrze.
TPSy w tym padają jak muchy. Po dwóch tygodniach od wymiany już zaczynają się problemy. Zaraz zamierzam jechać po TPSa z 14 letniego kawasaki - u kumpla w SWMie tak zrobiliśmy i działa jak złoto.
Miałem moto odebrać w piątek, ale nie odpalało - szczotki rozrusznika jebły. Polutowali je na szybko, a ja teraz czekam czy importer łaskawie mi wymieni rozrusznik (cały rozrusznik musi wysłać, bo szczotek samych nie ma w serwisówce). Generalnie od dawna były problemy z wieszającym się rozrusznikiem, ale do tej pory nie były zdiagnozowane.

Serwis w Warszawie następnym razem będzie uważniej wszystko robił, ale... Odebrałem moto, dojeżdżam do domu, stawiam na nóżce... a tam pod moto się kałuża oleju zaczyna robić. -_-' Na szczęście cieknie raczej tylko z pokrywy alternatora, nie wiem co nie tak z tą uszczelką - może się przedarła, może suchą włożyli, może nie skręcali na krzyż...

Generalnie, jak ktoś ma wiarygodny serwis gwarancyjny niedaleko... to da się żyć z tym moto. Podobno... Jest tego trochę po europie i ludzie nie mają takich problemów. Wydaje się że ja po prostu wygrałem kumulacje.
Niemniej, wkurwia to jak diabli...

BTW. Wczoraj dzwoniłem do importera żeby wysłał mi rozrusznik i to priorytetowo, bo mam jeszcze tydzień na rozwiązanie umowy z tytułu rękojmi. ... no i se strzeliłem w stopę. Złamas darł na mnie ryja kurwiąc i szmacąc przez dobre 15 minut.
Ostatecznie niby ma wysłać, ale co się na siebie powydzieraliśmy to nasze. Normalnie mistrz k*rwa marketingu i frontem do klienta... W pewnym momencie rzucił "aaaa chuuuuuuuuuu*****jjjjjjj, k*rwaaaa, pierd*leeee, mnie k*rwa stać na sądzenie się, ch*ja dostaniesz". :)
Także sami sobie odpowiedzcie. :)

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

134

Odp: supermoto od SWM

Pamiętaj o dwutygodniowej kwarantannie!!!!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

135 Ostatnio edytowany przez tabul (2020-03-12 11:46:53)

Odp: supermoto od SWM

Jak masz leasing na to moto to nic nie zrobisz.... Nie możesz go zwrócić z tytułu rękojmi bo to nie jest Twoja własność... Leasing do strzał w stopę w takim przypadku.