31

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Jest też zamiennik z katalogu Denso IK24, kosztuje 50zł ale ma troszkę inne parametry niż świeca z serwisówki.

32

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

to co to za świeca?
najdroższa irydowa to jakieś 50zł więc za 100zł to chyba musi być jakaś z pozłacanymi elektrodami

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

33 Ostatnio edytowany przez Hustler13 (2015-02-26 16:57:09)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

IFR8H11, nie pytaj mnie, tylko inżynierów :)
[url]http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=seng-v6-sm-isqm-4-default-0113&department=wszystkie+dzia%C5%82y&order=pd&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&string=ifr8h11[/url]

Ja kupiłem co prawda za 70, wygląda na oryginał, ale w sklepach motocyklowych to ceny oscylują w granicach 100-120 zł bez rabatów.

Edit.
Zamiennik denso w cale nie lepiej. (wszystko z seriwsówki)
[url]http://allegro.pl/listing/listing.php?order=pd&string=VK24PRZ11&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-v6-sm-isqm-4-default-0113[/url]

http://www.bankfotek.pl/image/1862892

KXF 250 '14

34

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Ale denso w swoim katalogu podaje jeszcze tą(nie ma jej w serwisówce):

[url]http://allegro.pl/swieca-irydowa-denso-ik24-honda-crf-450-xr-650-r-i5094118886.html[/url]



Pocieszający może być jedynie fakt, że do 250 są jeszcze droższe:)
[url]http://allegro.pl/swieca-zaplonowa-ngk-r0451b-8-racing-crf-250-i5060002296.html[/url]

35

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Szkoda, że nikt tego nie pisze jak poleca CRF:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

36

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

No tak, bo świeca droższa o kilka dyszek, wymieniana raz na ruski rok z miejsca dyskwalifikikuje moto na tle innych marek :)

KXF 250 '14

37

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Swieca w usa grosze kosztuje. zakladajac ze raz na rok robi sie wieksze zakupy to mozna pociagnac z za oceanu. A z fanboyami ktma nie ma co dyskutowac

38

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Ma ktoś może jakieś szablony zwymiarowane, na pdst których można własną okleine do CRF 2006r stworzyć ?

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

39

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Sorry za zdublowanego posta ale temat dla mnie pilny.

Czy jest ktoś w stanie jednoznacznie odpowiedzieć jakie zawory były seryjnie w CRF450 z 06 ? Bo mam problem z wydechowymi, nie jestem w stanie ich zidentyfikować czy to zamienniki np. Prox czy oryginały które były podobno tytanowo-stalowe, problem w tym że stalowy Prox przy sprawdzaniu magnesem zachowuje się podobno tak samo. Wiem więc tyle że moje zawory wyglądają podobno jak oem, i jeden waży 34g.

Czy ktoś może zna wagę tytanowego zaworu, albo stalowego albo ma takie gdzieś w zasięgu ręki i może zważyć ?

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

40

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Wydechowe w crf to stalówki, ssące to tytany.

41

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Jesteś tego pewny? Nie było jakiegoś wynalazku typu stalowo-tytanowe? Problem jest taki że gość który mi składa silnik stwierdził że wydechowe dają się wcisnąć przy użyciu kciuka, gdzie na ssący trzeba użyć całej dłoni ( w sensie że o wiele lżej jakby sprężyny na wydechu były słabsze) i teraz mam rozkminę co z tymi wydechowymi zrobić, czy wrzucić nowe sprężyny od stalowych zaworów czy od tytanowych etc

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

42 Ostatnio edytowany przez karol128 (2015-03-01 14:46:24)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

A jesteś pewny, że masz ssące tytany? bo u mnie jest odwrotnie, wydechy ciężej chodzą jeśli dobrze pamiętam (niedawno ściągałem głowicę). A sprężyny to zapodaj oryginalne, nie są drogie - zamienniki wyechowych prox i tak produkują pod sprężyny oem (dlatego nie ma ich w zestawie )

Jak dla mnie to są normalne stalówki, magnes je spokojnie przyciąga, nie bardzo sobie wyobrażam gdzie ten tytan miałby być.

43

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

ja jak bym nie byl pewny to bym kupil caly zestaw nowych zaworów. i nie rwal bym wlosów z glowy czy sie urwie czy nie, bo zla sprezyna zastosowana :)

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

44

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Nawet kupując stalowe zawory ze sprężynami Psychic to nie wyjdzie Cię wiele, a jakość masz dobrą i śpisz spokojnie.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

45

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

wydechowe są stalowe,  od góry zaworu na odcinku około 3cm w dół magnes przyciąga, poniżej aż do grzybka,to stop czegoś tam i magnesu nie przyciąga, waga to 34g.
ssący tytanowe, magnesu nie przyciągają na całym zaworze, waga 26g.







Wretched napisał/a:

Sorry za zdublowanego posta ale temat dla mnie pilny.

Czy jest ktoś w stanie jednoznacznie odpowiedzieć jakie zawory były seryjnie w CRF450 z 06 ? Bo mam problem z wydechowymi, nie jestem w stanie ich zidentyfikować czy to zamienniki np. Prox czy oryginały które były podobno tytanowo-stalowe, problem w tym że stalowy Prox przy sprawdzaniu magnesem zachowuje się podobno tak samo. Wiem więc tyle że moje zawory wyglądają podobno jak oem, i jeden waży 34g.

Czy ktoś może zna wagę tytanowego zaworu, albo stalowego albo ma takie gdzieś w zasięgu ręki i może zważyć ?

CRF450 SM/ENDURO