46

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Mowicie ze te zawory psychic sa warte zakladania ? Rozbija sie o to ze gosc ktory to sklada zauwazyl ze wydechowe zawory "pracuja za lekko " a ja mam rebus co z tym dalej ?

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

47

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Wretched napisał/a:

Mowicie ze te zawory psychic sa warte zakladania ? Rozbija sie o to ze gosc ktory to sklada zauwazyl ze wydechowe zawory "pracuja za lekko " a ja mam rebus co z tym dalej ?



Prawdopodobnie masz założone stalowe zawory ssące, które mają mocniejsze sprężyny....

CRF450 SM/ENDURO

48

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Dzięki wielkie za odpowiedź, waga wydechowego się zgadza, ssące raczej są tytanowe bo różnią się znacząco od wydechowych. Jesteś pewny tej wagi stalowego zaworu wydechowego?

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

49

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Wretched napisał/a:

Dzięki wielkie za odpowiedź, waga wydechowego się zgadza, ssące raczej są tytanowe bo różnią się znacząco od wydechowych. Jesteś pewny tej wagi stalowego zaworu wydechowego?


nacisk na zawory ssące  tytanowe powinien być lżejszy niż na wydechowe, bo są lżejsze!!!  - więc skoro piszesz, że nacisk na zawory ssące jest większy , to masz zawory stalowe z twardymi sprężynami, lub ktoś założył  sprężyny od stalówek do tytanów, a to już problem!

waga jest prawidłowa - potwierdzam

CRF450 SM/ENDURO

50

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Ok trzeba przeanalizować sytuacje jeszcze raz, najgorsze że nie da sie jednoznacznie określić czy na ssących jest potrzebny za duży nacisk czy jest ok ;/ Z drugiej strony jakby na wydechu były założone sprężyny od tytanu na stalowe zawory to chyba nie przejeździło by to 60mth bez zonka ?

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

51

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Wie ktoś może czy w CRF 450 06r pokrywa magneta (lewy dekiel tam gdzie się filtr oleju montuje) jest taka sama jak w 250 ?

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

52

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

250 ma sporo mniejszy piec

53

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

jest inna

54

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Miał ktoś kiedyś jakieś HM ? Potrzebuje pomocy z instalacja elektryczna, mianowicie z obrotomierzem, który pin w kostce od licznika odpowiada za obrotomierz? I skąd wziąć sygnał? Kabel WN, cewka? Generalnie ma ktoś jakieś schematy elektryczne albo info gdzie takie znajdę odnośnie HM ?

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

55

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Wstępnie sie dowiedziałem ze do Cr ladnie pasują piasty z drz. Czy na te piasty (lub piasty z kol crossowych z cr) przeplotę obręcz z kol na zabieraku z ktma?

Sprawdź nas na Facebook'u https://www.facebook.com/MotoKoty
Oraz na Youtube https://www.youtube.com/motokoty

56

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Kolejna rozkmina, potrzebuję osłon chłodnicy, takich kratek czy tam żeberek do CRF450 z 2006 roku. Z tego co się dowiedziałem na tą chwilę nie ma nigdzie żadnych ufo itd do tego rocznika więc tutaj pytanie do was, czy od nowszego modelu tj 2009 itd da się to jakoś dopasować czy pozostaje rzeźba albo miliony monet z ASO ?

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

57

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Czy pasują to Ci nie odpowiem ale nie każda część z aso to miliony monet trzeba zadzwonić będziesz wiedział :)

58

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

A ktoś ma jakieś ewentualne zniżki w ASO czy może konkretny oddział polecić ?

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

59

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Ja ze swojej strony mogę Ci polecić oddział w Świdnicy:

[url]http://www.hondagrudzinski.pl[/url]

60

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Ok 100 zł kosztuje jedna osłona.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL