76

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Jest różnica - nie patrzeć na 5,1015w, tylko na lepkość kinematyczną podaną na opakowaniu. Przykładowo 10w agipa to prawie jak 15w valvoline, także oznaczenia z literką "w" właściwie są gówno warte.

77

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

delta: czytajac wypowiedzi na ncie tez dochodze do takiego wniosku. chyba pojdzie agip.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

78

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

No ok a jest ktoś w stanie wskazać jakiś licznik mth który nie pokazuje pogody? Ewentualnie jak traktować wskazania tego mojego aby się jakoś specjalnie nie zdziwić pewnego dnia ?

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

79

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Wretched napisał/a:

No ok a jest ktoś w stanie wskazać jakiś licznik mth który nie pokazuje pogody? Ewentualnie jak traktować wskazania tego mojego aby się jakoś specjalnie nie zdziwić pewnego dnia ?

A tak po ludzku?
Każdy licznik mth liczy czas pracy silnika według czasowych godzin. Od pierwszej do ostatniej iskry.
Widać aby pokonać 20-25km potrzebujesz 40-50minut ponieważ tyle pracował twój silnik.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

80

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

No jasne ale takie mierzenie  chyba nijak ma się do stanu faktycznego czy się mylę ? Czy pod uwagę nie powinny być też brane obroty z jakimi silnik ten czas przepracował?

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

81

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Wretched napisał/a:

No jasne ale takie mierzenie  chyba nijak ma się do stanu faktycznego czy się mylę ? Czy pod uwagę nie powinny być też brane obroty z jakimi silnik ten czas przepracował?

Ale takich liczników nie ma!
I wszystkie instrukcje podają dla takich mth ponieważ w motocyklach innych nie ma.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

82

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

No to w sumie o taką odpowiedź mi chodziło, konkluzja jest taka że moto godzina moto godzinie nie równa ;)

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

83

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Może mi ktoś napisać do czego służą zaznaczone na fotce śruby/pokrętła? Co się nimi reguluje i ustawia? Zaznaczone na focie 1, 2 i 3.

[url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cba23163887353dd.html[/url]

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

84 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2015-04-28 16:29:54)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

1 wolne obroty. 2 nic. spuszczanie paliwa z gaznika.
3 nic- ktos tak zaslepil odme?

Pozdrawiam,
Piotrek

85

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

1 - regulacja obrotów (wysokość przepustnicy)
2 - spuszczanie paliwa z gaźnika
3 - sprawdziłem i faktycznie tuningowa odma

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

86 Ostatnio edytowany przez Majster128 (2015-04-28 17:18:10)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Jaka tuningowa odma?
Seryna zaślepka do spuszczania emulsji z odmy.
Wretched swoją eksploatację powinieneś zacząć od zapoznania się z instrukcją obsługi.
Trzeba przyznać, że masz ładnie wyczyszczony silnik.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

87

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Oryginalna, mam taką samą w maxiskucie.

Litrowy Gixer

88

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Na necie widziałem, że oryginalnie idzie do airboxa, a takie wężyki sprzedają wraz z zaślepienie airboxa.
Dlatego napisałem tuningowa odma.
[url]http://www.split-stream.com/products/splitstream-engine-breather-kit-honda-crf-150-250-450[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

89 Ostatnio edytowany przez karol128 (2015-04-28 19:31:54)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

W crf oryginał idze tak jak na zdjęciu (zaślepiona rurka). Ale jest też taki wężyk wychodzący z dekla zaworowego i to on wchodzi w gumę od filtra powietrza (to co w linku).

90

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Odma jak odma, idzie z pokrywki zaworów do airboxa, ale po drodze jest trójnik i przewód w dół na zgromadzenie emulsji.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL