16 Ostatnio edytowany przez barszcz91 (2015-02-19 15:15:50)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

dobrze majster pisze ale ja jeszcze bym po paru mth wymienił olej żeby te opiłki nie krążyły w obiegu. Jeszcze możesz zalać 300v 15w60

17

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

A ja zalewam mineralnym na pierwsze 0,5 -1h (na ostro). Później wymiana filtra i dalej na syntetyku.

18

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

No właśnie jak na razie to zdania są podzielone 1:1 czy docierać na mineralu albo jakimś 5100 chociaż czy od razu syntetyk. I bądź tu mądry.

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

19

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Tam nie ma się co docierać. Silnik ma byś poskładany tak by od razu można było dawać w palnik na zawodach.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

20

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

bez przesady jak już masz docierać tą metodą to zlej jakiś tani syntetyk np castrola przejedź jakieś 30km potem zmień na jakiś dobry syntetyk. To nie jest jakiś xt 600 że ma chodzić na minerale, crf to jest WYCZYNÓWKA

21

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

heheh dobrze że superolu chłopaki nie leją:D

https://www.bikepics.com/members/81

22

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Z instrukcji tłoka prox

Top up engine with a normal specification grade oil such as 10W40 for proper run
in. Do not use synthetic oils to run in the engine. Only apply synthetic oil after
fully running in the engine.

23

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Prox chce aby szybko dotarła się powłoka chromowa, którą pokryte są czoła pierścieni. Szkoda, że Prox martwi się tylko o swój produkt pomijając resztę silnika.
Ponadto szczerze powiedziawszy klasyfikowanie oleju na mineralny i syntetyczny przez Proxa jest co najmniej głupie.
Olej na bazie mineralnej może mieć lepsze właściwości smarujące niż gorszy olej syntetyczny.
Mimo wszystko nie zalecam stosowania oleju gorszej jakości przez pierwsze godziny pracy.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

24

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Ok zalany bedzie IPONE syntetyczny. Czy w CRF jest jakaś magiczna procedura odpowietrzania układu chłodzenia ? I czy generalnie jest sens montowania jakiegoś wentylatora na chłodnicy jeżeli mam zamiar tym czasem na miasto wyjechać?

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

25

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Wretched napisał/a:

Czy w CRF jest jakaś magiczna procedura odpowietrzania układu chłodzenia ?

Zalewasz, odpalasz, czekasz chwilę aż zaciągnie płyn, dolewasz pod korek, zakręcasz i palnik. Nadmiar wyrzuci sobie przelewem.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

26

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

W instrukcji pisze o przechlaniu o 20 stopni a później uzupełnić braki. Pamiętam mi ładnie się przelało w lewą chłodnicę.

CRF450R

27 Ostatnio edytowany przez AssasinGonzo (2015-02-26 12:12:03)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Co ile się wymienia świecę ? Bo chyba moja ma już przebicie , tak mi się wydaje ?:( CRF 450R 2003r

28

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

co rok?

Pozdrawiam,
Piotrek

29

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

swieca to 15 zl kup i wymien dla spokoju.

30

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

kik_man napisał/a:

swieca to 15 zl kup i wymien dla spokoju.

W crf to nie jest 15 zł a 100 ;)

KXF 250 '14