61

Odp: Poszukiwania SuperMoto

Dziekówka, a mozecie powiedzie jak z dostepnoscia czesci do ktm i yamahy( kolega chce enduro kupic wr 426 lub 450) jaki komfort jazdy 640 ktm. pozdro

62

Odp: Poszukiwania SuperMoto

jak kolega chce kupic wr 450 to bede taką w dobrej cenie nówkę z 2008r jak cos to niech da znać

sorka,,,
będę ja miał na początku kwietnia....

crf 450

63

Odp: Poszukiwania SuperMoto

ja mam husqe 510 i naprawde polecam ,swietnie sie sprawuje w miescie ,w trasie nienajgorzej,ale wiem ze niektórych wibracja irytuje:D,mnie korci coraz bardziej nowa aprilla SM

64

Odp: Poszukiwania SuperMoto

tak tylko trzeba miec szczescie zeby dostac husqvarne 510 same 450. W srode moze podskocze obejzec ktm 520 i 525 exc kross. Cos mozecie mi powiedziec o nim przed spotkaniem z nim co sprawdzic i wogule. I pojade ogladac husaberga moze 650 fe sm rok 2004 za 17 tysiecy. Mysle nad tym husabergiem podobno niezle wymiata. Widzialem jak sie scigal z hajabusa i wygral. Co o tych dwóch potworach mozecie powiedziec. Pozdrawiam

65

Odp: Poszukiwania SuperMoto

Zobacz jak wyglądają ceny w UK:
http://cgi.ebay.co.uk/2004-HUSQVARNA-SM450R-SUPERMOTO_W0QQitemZ250216520894QQihZ015QQcategoryZ116515QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

66

Odp: Poszukiwania SuperMoto

Nadal nie moge sobie odpowiedziec na pytanie czy 450 czy 640 ktm. Za ktm przemawia spora moc. A za450 moc i frajda z jazdy ale czeste zaglodanie i drogi serwis. Jakby ktos mógl to prosze o przedstawienie jakie sa róznice w utrzymaniu jesli bede robil tak okolo 5 tys km rocznie. Jakby ktos mi mógl to usiwadomic czy naprawde tak drogo wychodzi 450 w utrzymaniu w porównaniu z 640 ktm. Czy w tym ktm tez trzeba co 1000km patrzec zaworki i wymieniac oliwke. Bo w 450 to tak jakby nie liczac pójdzie z 5 litrów oleju na sezon, z 5 regulacji, raz lancuszek i inne duperele zebatki lancuch itp. W ktm pewnie podobnie. Co ile sie wymienia tlok w 450. wiec jakby wychodzi ze tak samo jest.
Czy ktos moze odpowiedziec co bedzie lepszym wyborem do jazdy po niewielkim miescie i czasami w plener z kumplami
KLASA 450
husqvarna te 450 +kola sm rok 2004
yamaha wr 450 +kola sm
husaberg 550 fe +kola sm
KLASA 600
ktm 640sm
husaberg 650sm
które lepsze na miasto i wypady w plener ( rzadko brak terenu w okolicy do posmigania) mysle ze rocznie zrobie moze z 5 tys wiecej nie ma szans. Wiec jakie koszta moga byc utrzymania na taki przebieg(450cc). Po ilu sie wymienia tlok i zawory zeby na mine nie trafic. Przebieg jaki podaja za te roczniki to od 4 do 5 max. Jak sprawdzic najlepiej motor przed kupnem.Sezon za pasem a ja nie mam czym jezdzic a chcialbym z bananem na twarzy zaczac go. Prosze o odpowiedz.