61

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

buty przede wszytkim i skóre chyba, bo myslalem tez nad zółwiem i ciuszkami mx skoro miala by byc crfa w ktora zawsze moge wrzucic duze kolka. no chyba ze to crfa nie bedzie. a cos bys doradzil?

Marek

62

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Nie ja to sie mało znam :P sam ma tylko buty axo boxer kask airoh runner i buzer z allegro i rekawice , ano i nakolanniki najzwyklejsze tak wiec nic nie moge polecic za bardzo .

motoslide.com

63

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Dobra jak coś będzie ciekawego to kupie, motor jest ważniejszy. Chodź sprawa na razie wygląda beznadziejnie jutro sie moze okazac ze kupuje na 100%. Kalejdoskop. Wiem tylko tyle,że za oknem śnieg :(

btw. co z tymi emotami sie stało?

Marek

64

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

A ile Marasu chcesz wydać na moto ?

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

65

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Haha co za paranoja. Nie jade po crf-e koleś posprzedawał na części, ja pie.dole. Brak powagi. Na moto mam gdzies 8-10k. Zaczynamy od nowa. Więc co polecicie z lekkich moto? Moze byc cross/sm moze byc rasowe sm. Co myślicie?  :)

Marek

66 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-01-22 10:41:04)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

to niezle, smierdzi niezlym walem... jednak opinie i rozmowy nie idą na marne ;)

67 Ostatnio edytowany przez Marasu (2011-01-26 23:17:43)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Ok zabawy ciąg dalszy. Teraz poważnie przymierzam się do kupna:

[url]http://allegro.pl/husaberg-fe-400-e-supermoto-2004-i1431206286.html[/url]

Zdaje sobie sprawę, że tego modelu nikt na forum nie ma. Ale niektórzy mają Bergi lub troche o nich wiedzą. Sam wiem tyle że maja pierd*lnięcię. Co wam się rzuca w oczy? Jak z dostępnością części, serwisowaniem, bolączkami?

Marek

68

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

tez jestem ciekawy co do tego moto widac po nim ze jest ogarniety ale w sumie wyglad to najmniejszy problem

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

69

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

moj kolega ma takiego berga w sm, moc ma niezla, wyglad tez, ale non stop jest zepsuty- dostepnosc czesci tylko w jednym salonie w polsce...2x pekl mu oryginalny lancuszek rozrzadu, na szczescie bez wiekszych konsekwencji... Teraz stoi juz chyba z rok w garazu, czesci duzo drozsze niz do suzuki i nawet drozsze niz w husqvarnie. Ale za to moto bardzo mocne i zrywne jak na 400

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

70

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Marasu napisał/a:

Ok zabawy ciąg dalszy. Teraz poważnie przymierzam się do kupna:

[url]http://allegro.pl/husaberg-fe-400-e-supermoto-2004-ktm-husquarna-i1424682030.html[/url]

Zdaje sobie sprawę, że tego modelu nikt na forum nie ma. Ale niektórzy mają Bergi lub troche o nich wiedzą. Sam wiem tyle że maja pierd*lnięcię. Co wam się rzuca w oczy? Jak z dostępnością części, serwisowaniem, bolączkami?

tu masz troche informacji na temat bergów
[url]http://forum.supermoto.pl/topic16352-husaberg-550-fe-prosze-o-opinie.html[/url]

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

71

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Czytałem ten i podobny wątek już kilka razy ale troche burdel jest w nich. Z tego co udało mi się moją zbolałą po wczorajszym motobazarze głową wyłuskać - Bergi to mocne maszyny, które trzeba pieścić jak każde inne SM, części ciężko dostępne i drogie, a serwisowanie zależy tylko i wyłącznie od tego co się kupi bo Bergi wad fabrycznych nie posiadają. Dobrze prawie?

Marek

72

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Nikt się nie przygotował z Bergów? :D

Marek

73

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

To i ja się podepnę pod temat
Do wydania na moto jest 7-8tysi
Plan to albo baza na SM albo gotowiec [chociaż pewnie z tym będzie ciężko]

W głowie siedzi mi CRF450  :cool:

Możecie mi doradzić coś w tym temacie :D ?

Pozdrawiam

seta 2T
www.facebook.com/ManetaTeam

74

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

cześci do bergów sa dostepne bez wiekszych problemów.
drogie?? czy ja wiem niema tragedii komplet łożysk na cały silnik + skrzynia to koszt ok 200zł tłoki z tego co patrzyłem to ok. 650zł
wiele cześci jest identycznych jak w ktm-ie ale wiele tez zupełnie innych.
bedziesz miał konkretne pytania wal na pw.

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

75

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

ony napisał/a:

To i ja się podepnę pod temat
Do wydania na moto jest 7-8tysi
Plan to albo baza na SM albo gotowiec [chociaż pewnie z tym będzie ciężko]

W głowie siedzi mi CRF450  :cool:

Możecie mi doradzić coś w tym temacie :D ?

Pozdrawiam


Wszystko zostało już powiedziane o CRFie tu. Nawet nie chce ci się poczytać tematu do którego się podłączasz. -.-

Piotrekmm
No jakiś konkretnych na razie nie mam, bo motoru jeszcze nie kupiłem. Chciałem się dowiedzieć jak wygląda sprawa z tymi bestiami. A gdzie zamawiasz części?

Marek