91

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Gdybym ja teraz kupowałem jakieś nowe SM to też wybrałbym coś do remontu.
Przy okazji takiego remontu można sobie wpakować coś lepszego od fabryki i nie przepłacać.
Z tym że zanim kupisz coś do remontu warto wiedzieć co jest uszkodzone - żeby nie okazało się że czeka Cię wymiana silnika a nie remont.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

92

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Jaca , bardzo mądrze gada , a i xr 400 jest fajnym sprzętem widziałem , jak niby ta stara konstrukcja na zawodach extreme objeżdzała wyczonowe 250 i 450 .

motoslide.com

93

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Jaca - do wspomianego kolana to jeszcze z  poł metra Ci brakuje na tym foto :P

525 EXC

94

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Czarny hahaha weź pod uwage , że Enduro jest wyższe od plastika i żeby zejść na to kolano naprawde trzeba było by chyba już nie tylko zamknąc opone , ale i felge . Zobacz sobie na filmach zdjeciach zawodników z zachodu , nie dość , że mają wzrost z podstawówki po 160 cm to jeszcze , sm mają obnizone , a w zakrętach praktycznie leżą na wewnetrzym podnóżku :P wiec nie ma tutaj co porównywać

motoslide.com

95

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Barteksm napisał/a:

Czarny hahaha weź pod uwage , że Enduro jest wyższe od plastika i żeby zejść na to kolano naprawde trzeba było by chyba już nie tylko zamknąc opone , ale i felge . Zobacz sobie na filmach zdjeciach zawodników z zachodu , nie dość , że mają wzrost z podstawówki po 160 cm to jeszcze , sm mają obnizone , a w zakrętach praktycznie leżą na wewnetrzym podnóżku :P wiec nie ma tutaj co porównywać

To ja przy nich jestem z gimnazjum :)

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

96

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

ja tam na simsonie sie bardziej składałem:P

525 EXC

97

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

no dobra. swiruje hehehe

525 EXC

98

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Marasu napisał/a:

Zamiast pisać bzdury nie na temat, mógłbyś coś wnieść od siebie sensownego tak jak to zrobiłeś opisując CRF-ę. Wątek nie ma nic wspólnego z tekstami które przytoczyłeś, jedyne co się zgadza jest to, że poszukuje motoru reszta to twoje wyolbrzymione bujdy. Koleś się podpiął pod mój temat nie robiłem z tego wielkiego halo ale widocznie powinienem, żeby nie czytać takich postów.
Zastanawiam się nad tym Bergiem i potrzebuje porad.

Może zamiast się tylko interesować... wreszcie coś kupisz. Czego oczywiście z całego serca Ci życzę. hehe
Zanim temat dobije 50 strony ;)
Nie wiem czemu na mnie napadasz, (to było bardziej ogólnikowo) nie jestem odpowiedzialny za twój brak zdecydowania. A raczej brak męskiego podejścia do sprawy;)
Połowa tematów na tym forum to... co by tu kupić. itp.
Nie bierz tego do siebie, ale jeśli masz jaja... jedziesz, oglądasz, kupujesz...  i zakładasz temat "chłopaki kto lata"

Byłeś, oglądasz te sprzęty?
Czy naprawdę wierzysz że wystarczy kilkanaście stron na forum i masz sprzęta marzenie, motocykl na lata.

Nie chodzi o to że nie chcę Ci pomóc , czy sobie drwię... zrozum że jednemu silnik wybucha a drugi lata latami. Jednemu korba wychodzi w drodze powrotnej a inny lata kilka sezonów. nawet 100 stron w tym temacie nie sprawi że ustrzeżesz się miny.

Bo tak naprawdę nie wiedza na forum się liczy a dobra ocena na miejscu.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

99 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-08-11 23:18:54)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

delete

100

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

ale kase chyba Ci oddali ?

motoslide.com

101

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Tabul lacze sie w bolu. Słaba sprawa;/

Black RiDeR

102 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-08-11 23:19:07)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

delete

103

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Ale oddali w koncu ten hajs?

525 EXC

104 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-08-11 23:19:25)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

delete

105

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Kur... i to niby salon a zachodu tyle że... ale przynajmniej widzę że tobie Tabul zależy :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR