16

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Wątek się rozkręcił to dobrze, ale robi się offtop pewien. Możecie odpowiedzieć na moje pytanie ? :) Napaliłem się na tą CRF-e, a nie chce kupić miny mimo, że rozmawiam z kolesiem codziennie prawie i nowe pytania zadaje.

Marek

17

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

W Sulejowie bedziecie mieli okazje posprawdzać wasz konie Nm , a i tak was wyje*ie 15 Drka  :rolleyes:

motoslide.com

18 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-01-18 22:14:27)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

hmm ale na co zapraszasz ?? bo ja jak narazie nie mam sm i też zastanawiam się co wybrać... i nie wiem czy nie wybiore berga 550... tylko kompletnie nie znam tej marki, więc może odezwie się ktoś kto posiada tego potwora...

"że rozmawiam z kolesiem codziennie prawie i nowe pytania zadaje." - hehe tylko go nie zamęcz bo Ci nie sprzeda... generalnie miałem starą hondę xl 600 i złego słowa nie powiem o hondzie;) jeden ze znajomych ma crf 250 i ze wszystkich singli jakie słyszałem ten wydaje najczystszy i najładniejszy dźwięk;)

19 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-01-18 22:11:59)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Marasu napisał/a:

rozmawiam z kolesiem codziennie

Może sie zaprzyjaźnicie ,a może to coś wiecej wtedy napewno wyśpiewa Ci wszystko  :D



Zapraszam ? Ku*wa ja was nie zapraszam ja was sciągam na zlot do Sulejowa , ku*wa zapraszam , zaprosic to ja was moge na ślub komunie , albo chrzciny  :rolleyes:

motoslide.com

20

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

ehh, sorki to było do Seby bo nie skumałem po co mnie zaprasza jak sm teraz nie mam...

21 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-01-18 22:18:34)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Barteksm napisał/a:
Marasu napisał/a:

rozmawiam z kolesiem codziennie

Może sie zaprzyjaźnicie ,a może to coś wiecej wtedy napewno wyśpiewa Ci wszystko  :D

:D  :D Przepraszam Marasu ze me poczucie humoru ale... pewności co do stanu silnika nabierzesz następnego dnia po nabyciu.
Jeśli Cie zablokuje na GG to oznacza pewne wydatki.  :)  Jest to bardziej pewne niż ten sposób sprawdzenia zużycia tłoka  ;)
A i będzie to oznaczać że nic "więcej" nie będzie  :)

Marasu jeśli się boisz kup DRZetę  ;)
Ja przed kupnem swej CRFy 3 noce bezsenne miałem  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

22 Ostatnio edytowany przez Marasu (2011-01-18 22:19:02)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Gość przyznał się, że remont był robiony w sezonie jak kupił moto no i cały sezon przelatał. Ale kupował selekcja A, więc jeśli nie kłamie to jeszcze do remontu daleko.A co z wpadającymi zaworami, co jest podobno bolączką CRF-y do 2007 roku? Zdarzyło się komuś? Czy wymiana na stalowe cokolwiek da? I czy ktoś z was ma crossa ale rame z homologacją i rejestrował? Są jakieś trudności?

Marek

23

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

A z który to rok bo zapomniałem. A ogłoszenie zdjęte. Chyba to samo co mój 2003 tak?

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

24 Ostatnio edytowany przez Marasu (2011-01-18 22:46:04)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Nie długo będę miał lepsze fotki to wstawie. Rocznik motocykla to 2005 (stara rama) , a rama z homo, która jest włożona to 2003. Ma obie więc pokaże. Link już działa :)

Marek

25

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

powiem szczerze że nie wykluczam crf'y i też się trochę na nią czaję...

26

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Ty chytrusku  :lol:

Marek

27

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

tabul bierz berga  :D  jeździłem i kosmos maszynka ;] ja się na 650 czaiłem ale nie było nic ciekawego aż mojego diabła nie znalazłem ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

28

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

zastanawiam się właśnie nad tym: [url]http://allegro.pl/husaberg-fe-550-supermoto-nie-smr-exc-yz-wr-crf-i1413210437.html[/url]

29

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

no to na pewno ma pierdo.nięcie ;D

30

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

tabul napisał/a:

powiem szczerze że nie wykluczam crf'y i też się trochę na nią czaję...

Teraz przynajmniej mamy jasność... Czemu Tabul twierdzi, że tłok będzie w niej na 100% do wymiany... mimo tego że pali dobrze i ma moc :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR