31

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

No Tabul jedz obadaj tego berga, troche juz wisi na allegro,ale moze byc wart pieniedzy, k***a i te 70 km pod dupa :) to lata :) z pewnoscia :) ps. troche off top sie zrobil z tematu o Zlocie

Black RiDeR

32

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

KotiDRZ napisał/a:

ps. troche off top sie zrobil z tematu o Zlocie

Prawdziwy OFF... to sytuacja w której piszemy nie wiedząc nawet w jakim temacie.  :D Koti  ;)

Ale co tu analizować... CRFa to dobry sprzęt :) jedziesz, oglądasz, targujesz... kupujesz ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

33

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Seba

Wiesz coś o wpadających zaworach do silnika? Czy przy wymianach w rozsądnym czasie i regulacji może się to stać? Bo czytałem, że to bolączka...

Aha a tak btw. masz licznik w swojej CRF-ie?

Marek

34 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-01-19 19:56:12)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

ten berg nie ma 70KM, to są właśnie opisy allegrowiczów aby klient się "podjarał", ale i tak przy wadze 109kg - chyba ma straszne pierdolnie......a tak btw. crf to jeszcze na tą się czaję: [url]http://allegro.pl/honda-crf-450-supermoto-2006r-zobacz-i1407176859.html,[/url] dziś ją oglądałem, tyle że ona ma tabliczkę na ramie od 600;p jest z Belgii i tam już podobno tak zrobili do rejestracji. Teraz mam pytanie do DukeSebo na jakim patencie Twoja jest zarejestrowana ?? 

rozmawiam dziś z typem odnośnie ktm 520 i pytam w jakim stanie, a on wszystko ok, gaźnik ustawiony wakuometrem... a ja, co ? jak ? a on nie wiem... hehe w singlu synchro robił chyba swoich półkul mózgowych;p

35

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

dukeSebo, przepraszam za zmianę tematu ale pokazałbyś jakąś fotkę Twojego caf racera?

36 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-01-19 20:42:24)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

tabul napisał/a:

Teraz mam pytanie do DukeSebo na jakim patencie Twoja jest zarejestrowana ?

Poprzedni właściciel (ten w Polsce miał ją kilka miesięcy) ściągnął ją ze stanów... ma tam matkę i sam po nią poleciał. Kupił ją od właściciela salonu Kawasaki. Ten ją podobno (podkreślam podobno) szykował do wyścigów Pikes Peak i sam w nich startował. Stąd te wszystkie mody... Czy to prawda nie mam pojęcia. :D 
Moto kupiłem już zarejestrowane z homologacja na dwie osoby. Nie pytałem dokładnie ale coś mi sie przypomina że mówił o tym iż tam była zarejestrowana. Ot i cała historia mojej CRFy.
Nie wiem Tabul czy to prosta droga zarejestrowanie moto bez homologacji... szukałem tematów na forach i podobno jest to możliwe ale nie zgłębiałem tematu. Znając nasze realia będzie to czasochłonne... 10 okienek, 15 podań i sporo znaczków skarbowych  :mad:

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

37

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

hehe, dzięki za odpowiedź bo właśnie zmartwił mnie patent z tabliczką na 600 w 450;p, czyli Twoja w dowodzie ma prawdziwe dane, pojemność, waga, moc..?

38

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Tak, jak najbardziej wszystkie dane są autentyczne. Wiem że czasami z wysp ściągają sprzęty, na dziwnych patentach z dziwnymi numerami VIN i tam zarejestrowane. np. nr vin. to CRF450 i kilka cyfr... na pierwszym przeglądzie diagnosta odsyła z kwitkiem.
A te rejestrowane u nas... tu mnie nie zdziwi nic  :mad: Ja już widziałem w swoim życiu takie cuda :D samochody z papierami od innych modeli.  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

39 Ostatnio edytowany przez Marasu (2011-01-19 21:11:48)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

ta no wszystko fajnie ale mógłbyś odpowiedzieć na pytanie  :cool:

Marek

40 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-01-19 21:40:52)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Marasu naprawdę jak tak długo będziesz rozkminiał to ja ją wciągnę bo mi generalnie nie chce się śmigać po Polsce i szukać nie wiadomo czego, a teraz jestem na szkoleniu w Poznaniu więc mam blisko;p tylko ten typ jakiś dziwny, odrzuca i nie odbiera koma...

41

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Ale przecież ja nie rozkminiam czy kupić tą crf-e bo jest prawdopodobieństwo problemów z zaworami. Przeszedłem przyspieszony kurs wiadomości o modelu i wiem już dużo. Chciałem zaczerpnąć troche informacji w swoim temacie na temat crf-y od człowieka który takową posiada. Decyzja jest podjęta. Jeśli się okaże, że to szmelc na miejscu to trudno chociaż zajebiście by było gdyby nie okazało się tak ani tam ani tutaj po powrocie do domu z bananem na ryju. I uważam za normalne rokminianie wielu kwestii przy kupnie motoru na lata, szczególnie z brakiem doświadczenia w kupnie SM. :)

Marek

42

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

czyli rozumiem że jesteś zdecydowany i w piątek po nią jedziesz ??

43

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Nie nigdzie nie jadę. Właśnie koleś mnie poinformował, że nie sprzedaje bo nie odpala i strzela z wydechu. Coś tu mocno śmierdzi gównem.

Zażenowanie 100% -.-

Opery mydlanej ciąg dalszy. Już nawet nie wiem czego szukać muszę zebrać myśli.

Marek

44

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

No to bardzo spoko koleś jak powiedział

motoslide.com

45 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-01-20 20:30:20)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Marasu sluchaj bo ja do niego tez dzwonilem i powiedzialem mu że nie będę Ci jej bral sprzed nosa i przyjadę oglądać jeśli Ty jej nie wezmiesz... Dzis z nim rozmawialem i mowil ze wszystko jest ok, ale tak naprawde dziwnie sie z nim rozmawia i wcale nie jestem przekonany do niej. Dzis ogladalem tez ta [url]http://allegro.pl/honda-crf-450-supermoto-2006r-zobacz-i1407176859.html[/url] i okazuje sie ze papiery i tabliczke ma od 650, odpalila po miesiacu stania za ktoryms kopnieciem, ale chwile po rozgrzaniu kolanko swiecilo na czerwono i zaczynala podstukiwac, duzo elementow podrdzewialych wiec masakra za ta cene. Ale i tak chyba wezme huske bo od dawna sie czaje na smr'a. Wiec dzwon do niego, powiedz ze ze mna rozmawiales i ja raczej nie biore i bierz ja bo za ta cene raczej jest ok. Tyle ze ten typ jest dzwiny naprawde...