46

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

ale manewry japie*ole

motoslide.com

47 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-01-20 20:44:07)

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

no wogole sam do mnie oddzwonil dzisiaj, a wczoraj nie odebral telefonu, tylko odrzucal... teraz sie okazuje ze jak mu powiedzialem ze moze ja wezme jak marasu sie nie zdecyduje to nie chce mu sprzedac ? Nie kumam goscia. Wyjdzie na to ze my kupimy gdzie indziej sprzety a on zostanie ze swoja crf'a... wogóle teraz odpaliłem jego aukcję i już nie jest za 7800 tylko silnik za 3800 ?? qwa on chyba sam nie wie co sprzedaje. Ja w 100% rezygnuje z tej aukcji...

48

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Eh, nie pytaj co ja mam w domu. W kwietniu mój brat kupił minę bmw e39 i do teraz ją robi. Wszyscy są sceptycznie nastawieni do "okazji" no i jeszcze taka sytuacja która się zrobiła. Najprawdopodobniej jednak pojadę do niego i zobacze sprzęt.

Marek

49

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

witam sory ze tak wyszło ale jak odpalalem ja dzis  to strzelala z wydechu  co sie okazalo siweca do wymiany  zmienilem siwece i jest git jestem szczery nie mam nic do ukrycia  na pocztaku nie wiedzialem co jest dlatego  wstrzymalem sie z sprzedaza a teraz juz jest ok wiec aktualne tyle!!!

50

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

No i proszę wszystko wyjaśnione... ale jaja. Globalna wioska.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

51

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Hehe ale jaja :) jak by to powiedzieli rosyjscy kontrolerzy lotów :P

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

52

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

hahahahahahha zajebista akcja kurde Tegma pamietasz mój pomysł z ksiązką ? Widzisz , bo ja już widze w niej sens hahah

motoslide.com

53

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

;)  trzeba cos pomyślec...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

54

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Mi do śmiechu nie jest ... sami rozumiecie

Marek

55

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Marasu może wybierz sie do Matism obejrzyj tą crf i tyle .

motoslide.com

56

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

No pewnie tak zrobię, najgorsze jest to, że gdyby sytuacja się nie spier..liła jutro może już bym miał ją w garażu bo w sobote jade na targi motocyklowe do łodzi i chciałem strój kupić do crfy jakiś. btw jedzie ktoś? A tak do kolejnego weekendu sobie poczekam...

Marek

57

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

Aaaa no tak w łodzi teraz motobazar jest miałem ejchac , ale czasu nie mam

motoslide.com

58

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

No my jedziemy ekipą. No ale tak to jest jechac kupic strój pod motor którego się nie ma grrr wrrr :P

Marek

59

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

a co chcesz kupowac? z odziezy ?

motoslide.com

60

Odp: No właśnie, co by tu kupić?

kiedy jest motobazar w łodzi ? teraz w week ? tez bede chyba sie wybierać

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!