736

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

wiem Bartek co to za przyjemność przebijać dwie na raz :P

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

737 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-01-27 23:13:02)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Sebek mi tez brakuje wlasnie emotikonów i opcji usuń posta , czasami sie coś pomiesza i dwa posty mi sie wysyłają i nie moge skasować , nie wiem co tam kierownictwo kombinuje


może dwie na raz to przesada , ale .... ahaha

motoslide.com

738

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A wiecie co? Tak ostatnio mysślałem (a nie często mi się to zdarza hehehe) że jakbyśmy wszyscy w Sulejowie mieli forumowe bluzy to by to zajebiście wyglądało. Taki terror  :D

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

739

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

HAha z Jerym własnie gadalismy o tym wczoraj , bedą nie złe jaja kazdy ta sama bluza no prawie zakon :D

motoslide.com

740

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

SebaKAT napisał/a:

A wiecie co? Tak ostatnio mysślałem (a nie często mi się to zdarza hehehe) że jakbyśmy wszyscy w Sulejowie mieli forumowe bluzy to by to zajebiście wyglądało. Taki terror  :D

No... jak wszystko pójdzie fajnie pięknie to i tak spora ekipa będzie miała tylko ku*** dzisiaj się dowiedzieliśmy bo Rafalski też tu jest :], że zostajemy do... Połowy Maja...

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

741

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ranger bo nie bardzo zrozumiałem. O co biegało z tym Bogiem??? he?

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

742

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ranger88 napisał/a:

tylko ku*** dzisiaj się dowiedzieliśmy bo Rafalski też tu jest :], że zostajemy do... Połowy Maja...


Nie rozumiem, kto zostaje i gdzie?? Normalnie nie ogarniam tematu  :)  chyba już za późno dla mnie

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

743 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-01-27 23:43:27)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

SebaKAT  spokojnie, chłopaki z Piły bedą w PL dopiero w polowie maja o to chodzi , a co do tego Boga to tez nie wiem o co biega hahaha gdzie była jakas mowa o Bogu ? Myśle że na ten temat nie wchodzmy bo to ejst prywatna sprawa .

motoslide.com

744

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

duke sebo napisałes... ze wszyscy wojownicy a jak bedzie ustawka na latanie to nie bedzie komu...

seba kat ja i rafalski - planowalismy wpasc, ale jestesmy w kosowie :D a zlot chyba przelom kwiecein maj no nie?

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

745

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

no ja ci powiem oni się dowiedzieli z rafalskim że zostają do połowy maja :D    a pewnie są w england :P

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

746

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A tak w ogóle to kiedy ten zlot? Mam nadzieje że w okresie świąt :D

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

747

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja tam biorę nawet od czwartku wolne na zlot :P aż do następnego i jazda

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

748

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ponczo napisał/a:

no ja ci powiem oni się dowiedzieli z rafalskim że zostają do połowy maja :D    a pewnie są w england :P

W england... Prosze Cie :]

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

749

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dobra NA WIELKIM WYPIZDÓWKU  XD

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

750

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ranger88 napisał/a:

duke sebo napisałes... ze wszyscy wojownicy a jak bedzie ustawka na latanie to nie bedzie komu...

seba kat ja i rafalski - planowalismy wpasc, ale jestesmy w kosowie :D a zlot chyba przelom kwiecein maj no nie?

No zgadza się wybieramy ten termin ze jednego ważnego powodu... ludzie są po zimie ściśnieniowani na latanie. Więc frekwencja będzie pewna inne terminy już tego nie gwarantują.
Rozpoczęcie sezonu 2009 to było 12 motocykli wprawdzie ludzi tylko z Warszawy. No noc zostało tylko nas 4 ale już jakieś doświadczenie jest.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR