766

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

aaaa rzeczywiscie mi cos zaczyna sie przypominać ,ojakiejs akcji z brutalną policją , jednak pamieć forumowamam dobrą :P

motoslide.com

767

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ranger88 napisał/a:

Widzisz SebaKat my tez bysmy wpadli na 110%... no ale cóż ... dukesebo a co do psiarni to przecież tylko tego uroki... Zawsze jest tylko smiesznie :) przeciez za przestepstwa nam nie dojebia :) dopoki nikt go nie popelni... a "terroryzujac" popelnai sie tylko wykroczenia i do generalnie karane mandatami karnymi :] stac Was ku... na fury to i na mandaty powinno :) bynajmniej ja tak podchodze... :D

Ja nie dygam Ranger ;) Mnie nic co na drodze, nie jest w stanie wystraszyć. hehe

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

768 Ostatnio edytowany przez Ranger88 (2011-01-28 00:11:21)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dukeSebo napisał/a:

Temat chyba jeszcze jest na forum, nie ma co przypominać. Fiodor go pewnie lepiej pamięta :)

Powiem tak... a Jeb** to pies... :] nikt Nas za kraty nie wsadzi dopoki sobie na to nie zasluzymy...


No i wzorowo! :)

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

769

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Barteksm napisał/a:

aaaa rzeczywiscie mi cos zaczyna sie przypominać ,ojakiejs akcji z brutalną policją , jednak pamieć forumowamam dobrą :P

Zgadza się Pies wyskoczył z samochodu i go przewrócił, niby tłumaczył się że chciał uciekać.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

770

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja ostatni sezon miałem bogaty w mandaty :D :D 30 punktów najebałem hahah

771

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dukeSebo napisał/a:
Barteksm napisał/a:

aaaa rzeczywiscie mi cos zaczyna sie przypominać ,ojakiejs akcji z brutalną policją , jednak pamieć forumowamam dobrą :P

Zgadza się Pies wyskoczył z samochodu i go przewrócił, niby tłumaczył się że chciał uciekać.

To Pies... no ... :)

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

772

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Tak pamietam to ...
Giersik ładnie ładnie, a wymieniałes już punkty na hot dogi na stacji ?
ja cały sezon i tylko raz mnie zatrzymali , aspirant sie tylko do blachy doczepił o zły kąt , chociaż była widoczna normalnie nic nie gięta , no ale ja grzeczny jestem to odrazu podgiąłem hahah i jeszcze mi sugerował , ze kilka dni wczesniej widział jak przeleciałem na poznym zółtym , ale juz mnie nie chciał gonic :P oczywiscie wyparłem sie bo jak na zołtym ? tobyło czerwone i mogł mnie gonic i tak w strone parku jechałem i miałem do niego 150 metrów i dłuuuugie schody na których ich Kia by wysiadła :P

motoslide.com

773

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Tak pamietam to ...
Giersik ładnie ładnie, a wymieniałes już punkty na hot dogi na stacji ?
ja cały sezon i tylko raz mnie zatrzymali , aspirant sie tylko do blachy doczepił o zły kąt , chociaż była widoczna normalnie nic nie gięta , no ale ja grzeczny jestem to odrazu podgiąłem hahah i jeszcze mi sugerował , ze kilka dni wczesniej widział jak przeleciałem na poznym zółtym , ale juz mnie nie chciał gonic :P oczywiscie wyparłem sie bo jak na zołtym ? tobyło czerwone i mogł mnie gonic i tak w strone parku jechałem i miałem do niego 150 metrów i dłuuuugie schody na których ich Kia by wysiadła :P

motoslide.com

774

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ranger88 napisał/a:

Ale w sumie typow z takim podejsciem to bym nawet do Piły nie wpuścił szczerze mówiąc :]

Ranger88 napisał/a:

jak masz tak podchodzić do zagadnienia to lepiej, żebyś się w ogóle na tym potencjalnym zlocie nie pokazywał... bo po h**...



nie gorączkuj się żartowałem ;)  ani grosza bym od Ciebie nie chciał bo do takich nie należę. A Kumara też nie mam ;)

775 Ostatnio edytowany przez Ranger88 (2011-01-28 00:22:05)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jak mnie zatrzymali... Ze swiecenia moto wracałem... Za predkosc... Jak sciagnalem kask to mi tą suszare z włączonym wynikiem prawie w gały wcisnal... i w ogóle tekst... "no i co? no i co?!" z takimi pretensjami... Nie wiem ku... przeprosic go miałem? :)

P.S.  Dycha i pincet - zbite na 400 :) zapłacone na drugi dzien :]

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

776

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Giersik napisał/a:
Ranger88 napisał/a:

Ale w sumie typow z takim podejsciem to bym nawet do Piły nie wpuścił szczerze mówiąc :]

Ranger88 napisał/a:

jak masz tak podchodzić do zagadnienia to lepiej, żebyś się w ogóle na tym potencjalnym zlocie nie pokazywał... bo po h**...



nie gorączkuj się żartowałem ;)  ani grosza bym od Ciebie nie chciał bo do takich nie należę. A Kumara też nie mam ;)

spox...

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

777 Ostatnio edytowany przez Giersik (2011-01-28 00:28:26)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Barteksm napisał/a:

Giersik ładnie ładnie, a wymieniałes już punkty na hot dogi na stacji ?

nie chcieli łachy mi dać na orlenie :D  2 razu na zbijanie musiałem latać i jeszcze na chwile obecną mam 18 :/ na mandaty i zbijanie poszło ponad 2000 :/

9 pkt - wyprzedzanie na skrzyżowaniu
13 pkt - wyprzedzanie nieoznakowanego radiowozu na zakręcie w korku + prędkość 149 (i wyłączyli rejestrator bo przy 180 ich w lusterku zobaczyłem)
8 pkt - 95 na 50 :/

778 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-01-28 00:27:08)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

tragedia


u mnie teraz jeszcze policja dostała dwie cbf1000 ciekawe jak to z nimi bedzie

motoslide.com

779

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Barteksm napisał/a:

tragedia


u mnie teraz jeszcze policja dostała dwie cbf1000 ciekawe jak to z nimi bedzie

no jak będzie..? Texas rangers :D hahaha

"Kości się zrastają... Blizny kręcą dziewczyny... :) Ból przemija a chwała trwa wiecznie..." :)
R1

www.youtube.com/ranger88z

780

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

pare km od nas budują tą autostrade z Poznania do Wawy to myśle , że tam bedą urzędować i latać za sportami :P

motoslide.com