61

Odp: LC4 SM 2005r.

Nie przemyśl'ałeś sobie dobrze nicka, nie ma zmiany na tym forum. jak kupisz duke to nie będzie pasował.

RMX 450Z

62 Ostatnio edytowany przez nashman_supermoto (2018-10-22 23:27:09)

Odp: LC4 SM 2005r.

Ayahuasca napisał/a:

Nie przemyśl'ałeś sobie dobrze nicka, nie ma zmiany na tym forum. jak kupisz duke to nie będzie pasował.

I to jest dobry argument:)

P.S. ale zaraz zaraz, a co z trybem "supermoto mode" w Duke 390?
jednak jakieś korzenie sm tam są jak by nie patrzeć:

[url]https://www.youtube.com/watch?v=mUNvnU5rFPc[/url]

MT-07

63

Odp: LC4 SM 2005r.

weź tego duka sruka sobie wybij z głowy i kupuj wr250x. Przecież to jest tak świetny motorek, że się w głowie nie mieści. Podejmij decyzję i się nie zastanawiaj już więcej co, jak dlaczego etc  :) Zmienisz przełożenia i będzie dobrze, jazdę na kole ogarniesz i będziesz szanowany w swojej okolicy :)

WR250X -> Husaria 701

64

Odp: LC4 SM 2005r.

Shonek takich słów mi potrzeba! Wybijam z głowy duki_sruki szukam wr250x (najchętniej bym wział od kogoś z forum, pewny sprzęt).

Choć jedną rzecz muszę tu napisać: duka 390 łatwiej było na gumę wprowadzić niż wr250x, pewnie za sprawą krótszego rozstawu kół oraz większego momentu. Ale mam świadomość, że jak przy nauce guma nie wyjdzie i się przegumuje to duke będzie mocno zniszczony, a wr podnoszę i trenuję dalej:) Czyż nie?

MT-07

65

Odp: LC4 SM 2005r.

Tak. WR250X podnosisz, odginasz ewentualnie co trzeba i jedziesz dopóki znowu nie przegumujesz :D wr250x jest lekka, na koło może z gazu nie idzie tak jak duke, ale sztuką samą w sobie nie jest stawianie na koło z gazu a ze sprzęgła. Ale to temat obszerny, poruszany wiele razy na tym forum w temacie "gumowanie na tylnym kole"

WR250X -> Husaria 701

66

Odp: LC4 SM 2005r.

Dzieki wielkie Shonek, bardzo mi pomogłeś! Wiesz jak dobrze się człowiek czuje, jak jest dobrze ukierunkowany (i wie, że ukierunkowanie było bardzo sensowne). Szkoda tylko że tak mało jest ofert sprzedaży WR250X. Jeszcze raz się zwróciłem do osoby o której Ci pisałem na PW więc może jakoś dojdzie do transakcji pomiędzy nami. Uff wtedy było ciężko, bardzo ciężko. Ale ja tam jestem z tych co nie żywią urazy tylko wszystko na lajcie:)

Czasem tylko myśli są, czy ja nie za stary na sm jestem, ale to już odrębny temat:)

MT-07

67

Odp: LC4 SM 2005r.

Skoro myślisz że jesteś za stary to pewnie masz rację! ;-)
Odrobinę wiary w siebie młodzieńcze!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

68

Odp: LC4 SM 2005r.

nashman_supermoto napisał/a:

Shonek takich słów mi potrzeba! Wybijam z głowy duki_sruki szukam wr250x (najchętniej bym wział od kogoś z forum, pewny sprzęt).

nashman, zima idzie, może ktoś z forum będzie skłonny sprzedać swoją WR, na internetach faktycznie nie ma w czym wybierać. Jeśli stwierdzisz że takie moto to jednak nie jest ,,to'' czego oczekiwałeś, sprzedasz w szybkim czasie bez straty, kolejny plus za WR, pozdro.

69

Odp: LC4 SM 2005r.

Na forum widziałem też Huskę 610 z 2008 roku na wtrysku. Jak z dostępem części do tego modelu?
Wizualnie bardzo mi się podoba. No i mocy już więcej niż 250x.

MT-07

70

Odp: LC4 SM 2005r.

I wszystko od początku!:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

71

Odp: LC4 SM 2005r.

Tylko napiszcie mi proszę odnośnie serwisowania Huski 610ie SM oraz jak jest z dostępem części w Polsce.
I już nie męczę więcej:)

MT-07

72

Odp: LC4 SM 2005r.

Ale jaja XDDDDD

WR250X -> Husaria 701

73

Odp: LC4 SM 2005r.

nashman_supermoto napisał/a:

Dzieki wielkie Shonek, bardzo mi pomogłeś! Wiesz jak dobrze się człowiek czuje, jak jest dobrze ukierunkowany (i wie, że ukierunkowanie było bardzo sensowne). Szkoda tylko że tak mało jest ofert sprzedaży WR250X. Jeszcze raz się zwróciłem do osoby o której Ci pisałem na PW więc może jakoś dojdzie do transakcji pomiędzy nami. Uff wtedy było ciężko, bardzo ciężko. Ale ja tam jestem z tych co nie żywią urazy tylko wszystko na lajcie:)

nashman_supermoto napisał/a:

Tylko napiszcie mi proszę odnośnie serwisowania Huski 610ie SM oraz jak jest z dostępem części w Polsce.
I już nie męczę więcej:)

kolego, to nie zawracaj mi już głowy jak sam nadal nie wiesz czego chcesz, bo czytając twoje wpisy na forum dochodzę do wniosku, że jesteś bardziej niezdecydowany niż baba na ciuchowych zakupach! :p
oczywiście bez urazy :)

CRF450R - trying to handle the beast

74

Odp: LC4 SM 2005r.

No dobra dobra, Huska to zły pomysł. WR250X to dobry pomysł.

MT-07

75

Odp: LC4 SM 2005r.

Dostęp do części jest normalny. Jest kilku dilerów, przedstawiciele etc. Czasami rzeczywiście trzeba trochę poczekać na jakąś część, ale też bym tego nie demonizował.

Nashman, najlepiej byś zrobił gdybyś się każdym przejechał i zobaczył na którym się czujesz najlepiej. Wiesz, jeden lubi ogórki, a drugi ogrodnika córki ;-) Chociaż szanuję, że nie gnieciesz już tematu AJP.